Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.5 187 10
Γενική βαθμολογία
 
5.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
αργά σήμερα το απόγευμα είπα να επισκεφτώ την νέα ανακάλυψη του γίγαντα PIATSA
και φιλενάδα γνωστού call girl που εκδίδεται πλέων εκεί με φούλ πρόγραμμα
αλλα φούλ πρόγραμμα κάνει μονο στον ύπνο της

λοιπόν η Ραΐσα εμφανισιακά δεν είναι κακή καστανόξανθο μαλλί, μέχρι τον ωμο, συμπαθητικό σώμα, με ωριαίες καμπύλες, και κώλο, και μικρό φυσικό, ελαφρώς πεσμένο βυζάκι, πρόσωπο δεν την λες σε καμια περίπτωση άσχημη, αλλα ούτε και μουνάρα, κάτι σε γλυκιά προς το συμπαθητική,
μαζί με το καλο κορμί και το φούλ πρόγραμμα την θεώρησα γαμεύσιμη αλλα !!! Μαλακία

ήρθε στο δωμάτιο αμέσως ακόμα δεν είχα προλάβει να γδυθώ δείγμα απειρίας,
αλλα μακάρι να ήταν μονο αυτό,
ξαπλώσαμε μαζί και έγειρε στο πλάι και μου λέει καληνύχτα,
2-3 λεπτά δεν έκανε τίποτα μονο μιλάγαμε για παπαροαερολογίες,
αλλα ως διά μαγείας εγώ καύλωσα,
οποτε βγάζει την καπότα κατευθείαν και την φοράει χωρίς να ρωτήσει 1 λάθος

πίπα χαλια, ισα ισα στο κεφάλι, και να το κρατάει με το χέρι της για να μην της φύγει, και το χάσει

1 στάση στο sex της είπα να ανεβεί από επάνω, και ήταν σαν να έκανε αγγαρεία, συμμετοχη μηδέν, μετά από 2 λεπτά μου λέει ένα εσύ είμαι κουρασμένη δουλεύω από το πρωί,

γύρισμα στα τέσσερα με κάπως καλύτερο στήσιμο, αλλα εμενα με έκαιγε, να την πάρω από κώλο που είχε ανακοινωθεί,

έκανε και καλά μια προσπάθεια να τον βάλει μέσα, δεν με άφησε να κουνιέμαι, μονο αυτή ακούμπησε ισα ισα το κεφάλι την ροδέλα της, με δούλευε 2-3 λεπτά και καλά προσπαθούσε να τον βάλει στον κώλο της,

και ξαφνικά το βάζει στο μουνί και μου σε άπταιστα Αγγλικά αφού δεν μιλάει γρί Ελληνικά δεν μπαίνει γάμα μουνί,

την γάμησα έτσι για λίγη ωρα
αλλα είχα ήδη ξενερώσει της λέω πίπα,


βγάζει από μονη της την καπότα και αρχίζει μια πίπα, αθλια στην αρχή,
αλλα κατά την διάρκεια και ενώ κατάλαβε πως αν δεν βελτιωθεί δεν πρόκειται να τελειώσω
να φύγει, όταν βελτιώθηκε
ήταν αρκετά καλή, δυνατή, με δόντια και κατάφερα μετά από λίγη ώρα να τελειώσω


με λίγα λόγια η κοπέλα δεν συστήνεται, αν δεν συνέλθει, και δεν αρχίσει να έχει ένα καλο επίπεδο στο σέρβις της, και όχι να κοιτάει πως να σε βάλει δωμάτιο και να σου πάρει τα λεφτά με υπηρεσίες που δεν κάνει.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ραΐσα
Μέλος
Εγγραφή:
4 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
83
Likes:
23
Πόντοι:
96
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Ιουνίου, 2014
προς τους 2 μαλακες που δεν τους βοηθησε η κριτική μου γιατί δεν πηγαίνετε να την γαμήσετε αφού δεν σας βοηθησε ρε μουνοσκυλα
μην νομίζεται ότι τρελάθηκα ξαφνικά είναι 2 συγκεκριμένα άτομα που χωρίς να διαβάσουν βάζουν αρνητική από αντιπάθεια και μονο

αντισθένη κάτι πρέπει να γίνει με αυτό το θέμα πρέπει να βγει η ψηφοφορία δεν είναι αντικειμενική
ο καθένας βγάζει το komlex του ανάλογα το νικ που την γραφει
08 Ιουνίου, 2014
Ηρέμησε ρε...σιγά τώρα...Κουλ
10 Ιουνίου, 2014
mpouzoklidos μη χαλιεσε λες και εισαι νεος εδω .....χεστους +1 οπως παντα
10 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

δεν χαλιέμαι ρε φιλε για την κριτική και της αρνητικές και στην τελική αυτοί που δεν πίστεψαν ας πάνε να σκάσουν το εικοσάρικο και να τους δουλεύει η κάθε πουτάνα

για τα 2 συγκεκριμένα μουνόπανα με νοιάζει που χωρίς να διαβάσουν με το που βλέπουν το νικ το δικό μου και ένα άλλο προσωπικού μου φίλου πέφτει η αρνητική σύννεφο
10 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

εχεις στοιχεια για αυτα τα 2 ατομα?
αν ναι πως γινεται? μπορεις και παρακολουθεις τη ψηφο καθενος?
Παντως εστω και αν ειναι οπως τα λες πως θα γινεται αποκλεισμος συγκεκριμενων νικ απο συγκεκριμενες κριτικες?
11 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

για τον έναν είμαι 100% σίγουρος με το που τον είδα on line μέσα σε 5 λεπτά είχα και εγώ και ο φίλος που είχαμε παρεξηγηθεί μαζί του από 1 αρνητική +

δεν είπα για αποκλεισμό κάποιον νικ είπα για κατάργηση της ψηφοφορίας και να βλέπουμε μονο πόσες φορες διαβάστηκε η κριτική αφού στους ψήφους ο καθένας βγάζει το κομλέχ του ανάλογα με το νικ που την γραφει
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6