Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 168 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 379600
Γενική βαθμολογία
 
7.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Από την προηγούμενη συνάντησή μου με την Έλενα έχουν περάσει αρκετά χρόνια . Τότε ήταν μια λεπτή κοπέλα, με μαύρα μακριά μαλλιά, μικρό στήθος, και σχετικά ψηλή. Έκτοτε, όπως είναι φυσικό, έχουν αλλάξει μερικά πράγματα. Το στήθος της “μεγάλωσε”, και στο της σώμα της έχουν προστεθεί αρκετά κιλά. Η όλη της εμφάνιση της παραμένει ακόμα ελκυστική, αλλά σίγουρα έχει χάσει κάτι από τη λάμψη του παρελθόντος.

Μερικοί την θεωρούσαν (και ίσως και να την θεωρούν ακόμα) μια από τις εντυπωσιακές παρουσίες του χώρου. Αν και προσωπικά διατηρώ διαφορετική άποψη για το τι εστί εντυπωσιακό, δεν θα διαφωνήσω• και τούτο διότι το ταμπεραμέντο της ήταν και παραμένει ακόμα ικανό να οδηγήσει ικανή μερίδα αρρένων σε καταβολή αντιτίμου.

Εγώ πάντως δεν κατέβαλα το αντίτιμο βασιζόμενος στο παρουσιαστικό της. Πιστεύω πως το σημείο στο οποίο η Έλενα κερδίζει, είναι οι υπηρεσίες που παρέχει. Φιλική στην προσέγγιση και συνεργάσιμη κατά την συνεύρεση, αφιερώνει προσοχή και χρόνο στον πελάτη της. Πλέον, μπορεί και χρησιμοποιεί με εποικοδομητικό τρόπο τις εμπειρίες που συλλέγει αυτά τα χρόνια, και έτσι, οι ούτως ή άλλως πολύ καλές υπηρεσίες της, έχουν γίνει πιο “ζεστές”. Επιπλέον, η πείρα της την έχει βοηθήσει στο να αντιλαμβάνεται καλύτερα τις προθέσεις καθώς και τις απαιτήσεις του πελάτη, πράγμα που βοηθά στο να κυλά όλη η συνεύρεση πιο ευχάριστα. .

Οπτικά η Έλενα μπορεί μεν να μην απέχει πολύ, αλλά δεν είναι η κοπέλα που είχα δει μερικά χρόνια πριν.(Βέβαια, για να είμαι ειλικρινής με τον εαυτό μου, ούτε εγώ είμαι αυτός που ήμουν δέκα χρόνια πριν• και για να είμαι ακόμα πιο ειλικρινής, μέσα σε αυτά τα χρόνια έχω υποστεί πολύ μεγαλύτερες αλλοιώσεις από ό,τι έχει υποστεί αυτή). Παραμένει όμως μια καλή -με την θετική έννοια του όρου- επαγγελματίας.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Έλενα
The Saint*
Τιμημένος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
90
Likes:
31.952
Πόντοι:
24.700
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 company of heroes tho, iuakoya, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού