Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.2 7 10
Γενική βαθμολογία
 
9.5
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
10.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
10.0
Γενική συμπεριφορά
 
9.0
Επικοινωνία
 
10.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
τα λογια ειναι περιττα και οι λεξεις λιγες για να περιγραψω αυτο τον αγωναΜεγάλο χαμόγελο
μετα την τελευταια αποτυχημενει προσπαθεια απο μερους μου και μεγαλη συντριβη, επεστρεψα για την επαναληψη ποιο οργανωμενοςΚουλ
ξημερωματα κυριακης λοιπον(ηταν μερα ηδη)και μετα απο τρελη οινοποσια(castell καταστροφη σου λεωΜεγάλο χαμόγελο),συναντηση στο γνωστο μερος με τη λια για αλλη μια φορα...
το κορμι φυσικα τρελο και η κοπελα πεντακαθαρη δεν το συζηταμε,μπορεις να πας μετα το σεξ ανετα για ποτο κατω σε αντιθεση με κατι αλλες περιπτωσεις που θελεις να χωθεις ολοκληρος στο πλυντηριοMoney MouthMoney Mouth
στα του αγωνα τωρα δεν θα μπω φυσικα σε λεπτομερειες σπαρταριστικες και γιατι δεν ειμαι σε τετοιο χαρακτηραΝτροπήΝτροπή αλλα γιατι το θεωρω και ανοησια.
αυτο που θα πω ειναι οτι η διαθεση ηταν μεγαλη, σε πολυ gfe χαρακτηρα το παιδι,σ αυτο ισως βοηθησε και μεγαλη τεχνη του ομιλουντος που ξεδιπλωσε ολο το ταλεντο του στο σεξ και την μεγαλη εμπειρια στο αθλημαΓερο-μύστηςΓερο-μύστης και πηγαμε σε απιθανες καταστασεις ,πολλες στασεις και τελειωμα απιθανοΚουλΚουλ
Ημερομηνία συνάντησης
Μαΐου 31, 2014
Διάρκεια συνάντησης
30 λεπτά
Κόστος συνάντησης
60
Πόλη συνάντησης
Θεσσαλονίκη
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Η κοπέλα ήταν
Ενεργοπαθητική
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Η κοπέλα έκανε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Η κοπέλα δέχτηκε πίπα
ΜΕ προφυλακτικό
Έχυσε;
Ναι
Θα την ξανασυναντούσες;
Σίγουρα!
n.aleftantos
Μέλος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
305
Πόντοι:
36
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 3 review reaction 1 gt13, SheFucker, Greekraider και 5 άλλα μέλη

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
02 Ιουνίου, 2014
Τιτανομεγιστοτεράστιε Αλέφα ! Δίδαξες πάλι !

+ 1 από εμένα και RESPECT !
02 Ιουνίου, 2014
ελα ρε γιγαντα lycienr εσυ εισαι μαχημο παιδι ακομη εμεις περασαμε στους παλαιμαχους δικε μουΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο
αλλα η τεχνη δεν ξεχνειεται με τπτΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστηςΓερο-μύστης
05 Ιουνίου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Γίγαντα Αλέ "έκανες παπάδες" πάλι . Πάντα τέτοια.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3