Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 18 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
"Χαιρετε,ποια κοπελα ειναι?"
"Περιμενε θα βγει η κουριτσι,να την δεις και να περασεις,Μπιανκα"...

...και βγαινει ενα μελαχρινο petite μωρο με πολυ χαρουμενο προσωπακι,καλο στηθακι ελαφρως πεσμενο και τουρλωτο κωλαρακι.Με πιανει απο το χερι για να με παει στο δωματιο.Ταυτοχρονα η τσατσα με εγκλωβισε και αρχισε να με σπρωχνει προς το δωματιο χωρις να μου αφηνουν τα χερια ελευθερα.Με μια κινηση ματ και σαν αλλος Χ. Παππας απεγκλωβιζω τα χερια μου για λιγο και τραβωντας το 30αρι απο την τσεπη φωναζω "ειμαι καβλωμενος,οτι κι αν πουνε μην τους πιστευετε".
Ερχεται μετα απο λιγο στο δωματιο και αφου τα ειπαμε λιγο ξεκινησε προκαταρκτικα.Φιλια στο σωμα,μερικα χαδια και ρουφηγμα ανδρορωγας που δε μ'αρεσει.Την σταματησα και επεξεργαστηκα με τη σειρα μου το πορνοσωμα της,εβγαζε κατι βογγητα που αν και fake ηταν επαρκη για να εχουμε ανυψωση.Μετα περασε καποτα και ξεκινησε τσιμπουκι που επικεντρωνοτανε σε σφιχτο πουτσορουφηγμα και πολλες προσπαθειες για deep.
Αρχικα την εβαλα στο πλαι οπου μετα απο λιγη προσπαθεια με δεχθηκε η σφιχτομουνα της.Αυτη συμμετειχε με κινησεις μπρος πισω και βαζωντας τα χερια μου πανω στο στηθος της κλπ.Γενικα εκανε σαν να ηδονιζεται την ωρα του σεξ.Επειδη δεν θα αργουσα και πολυ με τετοιο κωλαρακι μπροστα μου την γυρισα μπρουμυτα και την εχυσα στην γνωστη κατασταση Pierre Woodman.
Τα ειπαμε λιγο οπου ελεγε πως θελει να περναει καλα ο πελατης για να ξαναερθει.Το εδειξε φυσικα και στην πραξη αλλα λειπει το κατιτις που θα σε ξανακανει να θελεις να πας αμεσα.Παρολαυτα ειναι μια αξιολογη περιπτωση και αξιζει μια δοκιμη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μπιάνκα
Blastbeat208
Τιμημένος
Εγγραφή:
20 Ιουν 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
201
Likes:
4.488
Πόντοι:
15.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ZeroTolerance

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού