Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 26 10
Swingers Clubs 123853
Γενική Εντύπωση
 
10.0
Χθεσινοβραδινή δεύτερη επίσκεψη το sc4 μετά από μια απάλευτη βδομάδα στην φρεγάτα το είχα τεράστια ανάγκηΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Άφιξη γύρω στις 00:30,στο μπαρ πρέπει να υπήρχαν γύρω στα 30 άτομα,και πάλι μια μεγάλη παρέα προφανώς από τα γνωστά σουίγκερ σάιτΣπασίκλαςΕμμμμ.Το προσωπικό ευγενάστατο,τα ποτά μας πεντακάθαρα και η ποιότητα του χώρου γενικά πολύ ανώτερη απ'όλα τα υπόλοιπα κλαμπ του είδους.Μοναδική μου ένσταση η μουσική,καθώς απουσιάζουν εντελώς τα ελληνικά και δεν είναι όσο χάι θα την ήθελα.Υπήρχαν 2 εντυπωσιακές ξανθιές χθες,η μία μ'ένα λευκό φόρεμα εφαρμοστό με ωραία 2,5αρια βυζιά και λαχταριστό κωλαράκιΓλώσσαΓλώσσα κι άλλη μία με κοντό μαλλί,πρόστυχο κοντό λευκό μλπουζάκι που τόνιζε τα ωραία 3αρια βυζιά της και τζιν σορτσάκι.Επίσης 2 σιτεμένες ξανθιές πουράτζες τις οποίες θυήθηκα από την προηγούμενη επίσκεψή μου και τα έδωσαν όλαΚατσικογάμηςΚατσικογάμης στο υπόγειοΚουλΧεχε!.Γύρω στις 02:00 η διασκέδαση άρχισε να μεταφέρεται στο υπόγειο,οπότε πήρα το ποτό μου και κατέβηκα με την δικιά μου.Η μεγάλη παρέα είχε πιάσει τα 2 πρώτα δεξιά κρεβάτια και προσέφερε μια ερωτική πανδαισία σε όλους τους υπόλοιπους,καθώς οι αχόρταγες ξανθιές πουράτζες δεν σταματούσαν να πιπώνουν και να γαμιούνται από τους κυρίους της παρεάς.Μικρά δειαλείματα για τσιγάρο,χαβαλές και πάλι παρτούζα.Ξάπλωσα με την δικιά μου στο ακριβώς απέναντι κρεβάτι για να έχουμε θέα στο σκηνικό και αρχίσαμε να φασωνόμαστε.Ήμασταν και οι 2 πολύ καβλωμένοι και της πρότεινα να πάμε να την σκίσω στα γκλοριχολς μιας και είχε κωλώσει κάπως με τις έμπειρες κυρίες απέναντί της που ξεσκιζόντουσαν ανελέητα.Ήταν όντως πολύ ρομαντικά εκεί πίσω,αφού την έγδυσα τελείως και με τσιμπούκωσε δυνατά άρχισα να την γαμάω πισοκολλητά και της δίνω τα απαξιωτικά κωλοσκάμπιλα που γουστάρει.Μία σιτεμένη ξανθιά κυρία με κοντό μαλλί και πεσμένα 3,5αρια βυζιά μαζί με τον μεσήλικα συνοδό της μας έπαιρναν μάτι και καβλώνανε,ώσπου ξεκίνησε η πίπα από την κυρία ακριβώς πίσω μας.Είχα ιδρώσει απίστευτα,έβαλα 3 δάχτυλα στο στενό μουνάκι της δικιάς μου και άρχισα να πιρφορίζω μπροστά στα μάτιας της ξανθιάς πουράτζας που συνέχιζε να πιπώνει τον δικό της.Πέταξα τα καυτά υγρά μου στον κώλο της δικιάς μου και πήγα να αράξω στους μπροστινούς καναπέδες.Η μεγάλη παρέα συνέχιζε το παιχνίδι και τα βογγητά δεν σταματούσαν,προσπάθησα να πείσω την δικιά μου να πάμε κι εμείς αλλά είναι ακόμη πρωτάρα και δεν το έχειΚεφάλι σε τοίχο!Κεφάλι σε τοίχο!.Το ζευγάρι που ήταν μαζί μας πίσω στα γκλόριχολς ήταν τώρα ακριβώς πίσω από τις κουρτίνες που γαμιόταν η παρέα αλλά κοιτούσε και πάλι εμάς.Αποφάσισα να τους καβλώσω πάλι μιας και η πουράτζα έπαιζε συνέχεια την μουνάρα της για πάρτη μας.Έβαλα την δικιά μου να με πιπώνει και αστραπιαία είδα απεναντί μου το ζευγάρι να γαμιέται.Είχα καβλώσει και πάλι κι έβαλα την δικιά μου να μου κάνει μια ποδομαλακία με το καινούριο πεντικιούρ της.Έχυσα τα πατουσάκια της κι απόλαυσα για λίγο ακόμα το γαμήσι απέναντί μας.Έφυγα αναγενημμένος ερωτικά και πλήρως ικανοποιημένος αν και η γκόμενά μου δεν ήταν στο ίδιο σουίγκερ επίπεδο με τις υπόλοιπες κυρίες του κλαμπ.Το άλλο σαββάτο αναμένονται ακόμη πιο δυνατά σκηνικά στο ΜΠΙΚΙΝΙ ΠΑΡΤΙ του sc4.Για μένα είναι το απόλυτο στανταράκι πλέον και συνίσταται ειδικά για τους πρωτάρηδες του χώρου
Πρόσβαση
Εύκολη
Parking
Μικρό και άβολο
Τιμή Εισόδου
10 ευρω/ατομο
Η είσοδος επιτρέπεται
Μόνο σε ζευγάρια
Η τιμή περιλαμβάνει
Ποτό
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.286
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2014
ωραίος κωστάκη !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1