Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.7 36 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Τσαμπα το τριανταρακι επρεπε να ειναι ο τιτλος, αλλα δεν ειναι πιασαρικος
Εξαλλου φευγοντας στο ραδιοφωνο επαιζε συνεχεια αυτη η διαφημηση και κολλησα.

Η Βιολετα ειναι μια ψιλολιγνη ξανθια Ρουμανα μς ανυπαρκτο στηθος, πολυ ωραιο κωλαρακι, κι ενα εντελως ανεκφραστο, στενο πρόσωπο.
Δεν ειμαι βέβαιος οτι πρόκειται για την ιδια με την κριτικη παρακατω, μια που ο Bleastbeat μιλαει για υπαρκτο στηθος, και παραπανισια κιλα στην περιφερεια, που δεν ειδα.

Στο σαλονι ηρθε κοντα μου και με χάιδεψε, ηταν ωραιο και το κορμι, αρχισε και να ριχνει κατι χοντρες ψιχαλες εξω....ε, λύγισα!

Δυστυχως αυτο το χαδι στο σαλονι, ήταν κι η μοναδικη της πρωτοβουλια σ ολη τη διαρκεια της συναντησης!!!

Ηρθε στο δωματιο εμφανώς μουτρωμενη. Η εκφραση της δεν αλλαξε καθολου σ ολη τη διαρκεια και δεν ανοιξε καθολου το στόμα της, εκτος απο δυο "γεια", ενα στην αρχη κι ενα στο τελος.
Αυτο βεβαια εχει και τα καλα του, αφου δεν ειπε ουτε καν "οχι" σε τιποτα που αλλες θα λεγανε.

Απλωσε το ωραιο κορμι της στο κρεβάτι και μ αφησε να το επεξεργαστω οπως ηθελα εγω.
Δεχτηκε δαχτυλα εντελως ανεκφραστα μεχρι που αναρωτηθηκα αν αναπνέει. Αφου βεβαιώθηκα, την γυρισα μπρούμυτα μια που το κωλαρακι της ηταν υπεροχο! Οταν αρχισα να της κανω μασαζ σ αυτο, απλωσε τα χερια της στο κρεβατι. Δευτερο σημειο ζωης!!!!

Όταν βαρεθηκα την σηκωσα να κανει κι αυτη τιποτα.
Ειχε πολυ πλακα η πιπα της!!!!! Αντί να κουναει το κεφαλι της, ανεβοκατεβαζε ολο το σωμα της, χοροπηδώντας με τα γονατα, και το κρεβατι να τριζοβολαει!!! Μ επιασαν τα γελια, και την σταματησα.
Ααα...ξεχασα να πω οτι ορμηξε για γυμνο, αλλα την σταματησα μια που αυτο το επιτρεπω σε ελαχιστες.

Παρα το λιπαντικο, η αισθηση της ηταν πολυ καλη. Και πανω το κορμι της γεμιζει ωραια το καδρο, και απο πισω ομως ακομα καλυτερα!

Δεν ειμαι απ αυτους που περιμενουν να παρει η κοπελα την πρωτοβουλια, αλλα η σημερινη ηταν ανυπαρκη. Αν δεν θεωρω εντελως πεταμενο το τριανταρι οφείλεται στο οτι δεν ειπε σε τιποτα οχι.
Πρεπει να μαθει να χαμογελαει ομως. Μεχρι τοτε δεν εχει φυσικα ξανα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 29, 2014
Όνομα κοπέλας
Βιολέτα
hagem
Σεβαστός
Εγγραφή:
14 Δεκ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
65
Likes:
12
Πόντοι:
1.310
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
31 Μαΐου, 2014
H ιδια Βιολετα ειναι,δε νομιζω να εφεραν αλλη τοσο συντομα και να την ειπανε και αυτη Βιολετα.Εγραψα πως εχει περιπου 2αρι στηθος και 1-2 κιλα παραπανω σε κωλο-λεκανη οχι καποια υπερβολη.Δε τη λες και μοντελο,εκτος κι αν αδυνατισε απο τοτε που εγραψα την κριτικη.
01 Ιουνίου, 2014
Οσες φορες ακουω την διαφιμηση του τζαμπο στο αμαξι μεσα, θελω να ξηλωσω το ραδιοφωνο και να το πεταξω απο το παραθυρο πραγματικα...και επειδη τωρα δεν θελω να πεταξω και το λαπτοπ απο το παραθυρο, παρε απο εμενα ενα +...Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2