Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315213
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τη Σάσα την είχα γνωρίσει πριν περίπου ένα χρόνο στο στούντιο της Κατεχάκη.Είχα περάσει πολύ καλά αλλά λόγω των καινούργιων γνωριμιών δεν την είχα επισκεφτεί ξανά...
Μίας και βρισκόμουνα στη περιοχή είπα να ρίξω μία ματιά στο συγκεκριμένο στούντιο καθώς στα προγράμματα έγραφε πως εργάζεται...
Παρκάρισμα και είσοδος στο στούντιο.Με υποδέχτηκε η ευγενική υπηρεσία όπου μου παρουσίασε τη Σάσα,αμέσως κατευθύνθηκα προς το δωμάτιο με την επιλογή του απλού προγράμματος...Ένα ντουζάκι και αναμονή μέχρι να έρθει το κορίτσι...Μπήκε στο δωμάτιο με αρκετή διάθεση τολμώ να πω αλλά στη πορεία φάνηκε πως ήταν λίγο πεσμένη...Ξεκίνημα με κάποια χάδια στο σώμα μου ενώ έκανε και κάποιες διακοπές για να με ρωτήσει διάφορα πράγματα κάτι το οποίο προσωπικά με ενοχλεί.Συνέχεια με πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη στοματικού.Σχετικά καλό στοματικό με ωραίες εναλλαγές της γλώσσας,περιποίηση της ευρύτερης περιοχής για λίγο και ελάχιστη χρήση χεριού.Έναρξη στο σεξ με τη Σάσα από πάνω να κινείται σε αργούς ρυθμούς.Αλλαγή για ιεραποστολικό και τελείωμα στα τέσσερα με κάπως προσποιητούς αναστεναγμούς και βογγητά.Κάθισε δίπλα μου και μιλήσαμε για λίγο χωρίς ίχνος βιασύνης.
Δεν μπορώ να πω πως δεν ήταν ευγενική και προσεκτική καθ'όλη τη διάρκεια που ήταν μαζί μου αλλά δεν είχε καμία σχέση με την πρώτη επίσκεψη που είχα περάσει μαζί της τέλεια...

Αυτά για την εμπειρία μου με τη Σάσα τώρα εσείς μπορεί να έχετε διαφορετική άποψη!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Σάσα
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού