Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.2 22 10
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Αυτή τη φορά η επίσκεψη στα Χανιά συνοδεύτηκε και απο τη γνωστή επίσκεψη στα σπιτάκια της Μίνωος.
Η επιλογή μου ήταν η Αθηνά στο Νο 9 .

Η Αθηνά συστήθηκε σαν Μολδαβή και ηλικιακά μου είπε ότι είναι 20 ετών. Η προσωπική μου άποψη είναι ότι κρύβει κάποια χρόνια , αφού πιστεύω ότι είναι γύρω στα 24.
Απο εμφάνιση τώρα είναι κανονική στο ύψος , με άσπρη επιδερμίδα ενώ είναι και αρκετά .
Παρόλο όμως που έχει κιλά πάνω απο το κανονικό το στήθος της είναι αρκετά μικρό.Παδικό θα έλεγα.

Οσο αφορά τις υπηρεσίες της η τσατσά μου είπε ότι η βίζιτα στοιχίζει 30€ ενώ υπάρχει και δυνατοτήτα για παράταση του χρόνου παραμονής με 10€ επιπλέον. Δεν αναφέρθηκε τίποτε άλλο απο έξτρα κ επέλεξα τις βασικές υπηρεσίες.


Στο δωμάτιο τώρα η Αθηνά δεν μπορώ να πω ότι προσφέρει κάτι ιδαιτερο που δεν το βρίσκω με άλλες κοπέλες.
¨Εκατσε λίγο δίπλα μου κάποια απαλά χαδάκια στο στήθος και στο μικρό και μετά έβαλε το προφυλακτικό για την πίπα. Οπωσδήποτε το στοματικό που προσφέρει είναι το δυνατό της σημείο.Αρκετα καλή πίπα με μπόλικο δοντάκι.

Και ενώ ξεκινάει υψηλού επιπέδου στοματικό και σκέφτομαι καλά θα περάσουμε σήμερα η συνέχεια ήταν λίγο δυσάρεστη.

Στην αρχη΄ήρθε αυτή απο πάνω μετά την κλασσική στάση και τέλος τη γύρισα στα τέσσερα όπου κ τελείωσα.
Σ όλες τις στάσεις δεν είχε κάτι το καλό που να σε τραβήξει και να το ευχαριστηθείς πραγματικά. Δεν λέω ότι έκανε αγγαρεία αλλά και τίποτα καλό. Μέτρια πράγματα δηλαδή

Αν θα την ξαναέβλεπα? Μία φορά μαζί της είναι αρκετά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Αθηνά
Σεβαστός
Εγγραφή:
12 Μαρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
75
Likes:
1.452
Πόντοι:
1.660
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Ettore

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού