Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.3 28 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε ξημερώματα Σαββάτου πρός Κυριακή στις 01.30. Έχοντας δεί μαζί με φίλο μου τον εν τέλη θρίαμβο στην παράταση της Ρεαλ στον τελικο του CL ,
επιστρέφοντας για το σπίτι και όντας ξύπνιος απο τις 05.00 το πρωί δεν είχα όρεξη για τσάρκα και ήρθα καρφί στα πρώτα της Ιάσωνος μπας και πετύχω την μιλφάρα Ρίτα ,
που την ψάχνω κοντά δύο βδομάδες τώρα. Την πέτυχα και πέρασα. Μαζί της ήταν η παρθενική μου συνεδρία σε αυτόν τον οίκο. Η Ρίτα είναι ένα ξανθό μιλφογκίλφ που έχει δουλέψει
σε αρκετά μπουρδέλα κυρίως πέριξ της Λιοσίων και τον τελευταίο καιρό δουλεύει εδώ. Το σώμα της θα το χαρακτήριζα κανονικό για την ηλικία της , έχει βέβαια κοιλίτσα , διαθέτει
3άρια φυσικά βυζιά και είναι στρογγυλοπρόσωπη με προγούλια.... Περίμενα αρκετά μιάς και είχε δύο πελάτες πριν απο μένα . Πλύθηκα στον νιπτήρα και την περίμενα , παρατηρούσα
το δωμάτιο το οποίο είναι σχετικά καθαρό και λέω σχετικά καθαρό διότι μάλλον από το συχνό σφουγγάρισμα δεν προλαβαίνει να στεγνώσει το πάτωμα και δημιουργούνται βρομιές
από τις πατημασιές. Ήρθε στο σωμάτιο , αν και έχει αρκετά χρόνια πια στην Ελλάδα έχει αυτήν την χαρακτιριστική προφορά στην ομιλία της που έχουν οι γυναίκες απο την Ρωσία.
Τι κάνει μωρό μου , τι κάνει αρχιντάκια σου, τι κάνει πούτσος ήταν οι φράσεις της μπαίνοντας στο δωμάτιο. Έβγαλε το κομπινεζόν και τα εσώρουχα που φορούσε και ξεχύθηκαν οι βυζάρες της
οι οποίες αμέσως δέχτηκαν τα χάδια και τα φιλιά μου. Αφου με άφησε να ασχοληθώ με τα βυζιά της πήρε μωρομάντιλο και με καθάρισε σχολαστικά, πρώτα τον πούτσο μου και μετά τα αρχίδια
λέγοντας 2-3 φορές προσέχει αρχιντακια , αρχιντάκια σημαντικό. Ξεκίνησε να γλύφει και να ρουφάει τα αρχίδια για πολύ ώρα χωρίς βιασύνη , μετά για πολύ ώρα με "τυρανούσε" μίας και
έγλυφε τον κορμό του πούτσου μου πάνω κάτω με την γλώσσα της χωρίις να τον πέρνει στο στόμα , μετά από ώρα τον πήρε όλο στο στόμα , η πίπα της υγρή και βαθιά σε γλύφει έτσι ώστε σου
δημιουργείται η αίσθηση ότι δεν θα την χάλαγε να σε γλύφει όλη νύχτα , σταμάτησε ανέβηκε λίγο πιο πάνω , τοποθέτησε τον πούτσο μου ανάμεσα στις βυζάρες της και άρχισε μιά ωραία ισπανική.
Πέρασμα προφυλακτικού , στήθηκε μόνη της στα τέσσερα , τοποθέτησε μαξιλάρι κάτω απο την κοιλιά της και τουρλώνοντας τον κώλο της έπεσε πάνω σε αυτό. ¨Άρχισα να την γαμάω πισωκολλητά δυνατά
και αυτή αναστενάζοντας έβγαζε ένα μακρύσηρτο έτσι έτσι. Δεν άλλαξα στάση και μετά απο μερικά λεπτά τελείωσα. Πήρε μωρομάντιλο μου έβγαλε το προφυλακτικό και μετά με άλλο μου σκούπισε πάλι σχολαστικά πούτσο και αρχίδια , ενώ για ακόμα μια φορά μου επανέλαβε την φράση προσέχει αρχιντάκια.....Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 12 λεπτά , μιά καλή επιλογή για μιλφάκιδες ή για όποιον
θέλει μια καλή πίπα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ρίτα
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.692
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού