Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.0 362 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Με την Αλιόνα έχω βρεθεί αρκετές φορές στο παρελθόν. Την έμαθα από το site και συγκεκριμένα από τις πάρα πολλές κριτικές που είχαν ανεβάσει συναγωνιστές, οι οποίοι εξυμνούσαν το στοματικό έρωτα που πρόσφερε η συγκεκριμένη πόρνη.
Η Αλιόνα είναι μία κυρία 50κάτι, ξανθιά, με άγρια σλαβικά χαρακτηριστικά προσώπου, σχετικά καλό σώμα και σιλικονάτα βυζιά. Μάλιστα έχει αδυνατίσει πολύ τον τελευταίο καιρό και έχει κάνει τα μαλλιά της ράστα.
Εγώ είμαι φανατικός πιπινολάτρης και δεν υπήρχε περίπτωση να περνούσα ποτέ μαζί της, στο δωμάτιο, αλλά με τις κριτικές που είχα διαβάσει ξεκίνησα να την επισκέπτομαι, όντας περίεργος, για το απολαυστικό τσιμπούκι που εκθείαζαν οι συναγωνιστές.
Τελικά όλοι είχαν δίκιο. Παίζει να κάνει την καλύτερη πίπα της Αθήνας. Ο τρόπος με τον οποίο κάνει το τσιμπούκι, το οποίο προσφέρει ακάποτο και τελειωτικό, την έχουν αναγάγει σε τοπικό θρύλο.
Η Αλιόνα, όμως, δεν επαναπαύτηκε στις δάφνες της, αλλά προχώρησε ακόμη ένα βήμα παραπάνω, γλύφοντας πατούσες και το χόντρυνε ακόμη περισσότερο, όταν ξεκίνησε τα γλυφοκώλια.
Όλα τα παραπάνω τα κάνει με τέτοια μανία, χειρίζοντας τη γλώσσα τόσο επιθετικά, χώνοντας ότι βρει στο στόμα της, που ο μόνος χαρακτηρισμός που μπορώ να της αποδώσω είναι Black Hole (Μαύρη Τρύπα), εξού και ο τίτλος της κριτικής.
Η Μαύρη Τρύπα, για τους αστοιχείωτους, είναι μια σκοτεινή σφαίρα που τριγυρίζει στο σύμπαν, ανάμεσα στους γαλαξίες και καταπίνει ολόκληρους πλανήτες και γενικά ότι βρεθεί στο διάβα της.
Κυκλοφορεί, μάλιστα, ένα ροζ βίντεο στο xhamster.com, που δείχνει ένα συναγωνιστή, ο οποίος έχει τοποθετήσει κρυφή κάμερα, στα τέσσερα και την Αλιόνα να είναι από πίσω του και να γλύφει ότι κρέμεται από αυτόν!
Η κριτική που γράφω αφορά την τελευταία μου επίσκεψη, αμέσως μετά τη φόλα που έφαγα από την Τερέζα, στο μπουρδέλο της Φυλής 74 (έχω ανεβάσει την ανάλογη κριτική με τίτλο: "Μούφα η Τερέζα").
Διδύμου 18Α, περιμένω στο σαλόνι, όλα τα δωμάτια είναι φουλ και η τσατσά ανακοινώνει Αλιόνα. Οι περισσότεροι φεύγουν και μένουμε εγώ, ένας μπάρμπας και ένας νέος 25αρης, περίπου.
Ο νέος πλησίασε την τσατσά, μετατρέποντας το σώμα του σε στυλ Χατζηαβάτη και με ύφος κύριου Κακομοίρογλου της ζήτησε να περάσει πρώτος γιατί βιαζόταν. Σειρά είχε ο μπάρμπας και μετά εγώ.
Μπαίνω στο δωμάτιο και εκεί ψιλοξενέρωσα, διότι περίμενα στάνταρ κάνα τέταρτο. Έβγαινε η Αλιόνα από το δωμάτιο, πήγαινε στο σαλόνι, ύστερα μιλούσε 5 λεπτά με την τσατσά, μετά έμπαινε ξανά στο δωμάτιο και δώστου πάλι από την αρχή.
Είχα αρχίσει και έβριζα και τον μπάρμπα, με σιγανή φωνή να την ακούω μόνο εγώ, που αργούσε να τελειώσει και κάτι μαλάκες, παρέα, που μπήκε για να χαβαλεδιάσει στο σαλόνι.
Τελικά έρχεται η Αλιόνα στο δωμάτιο, ξεκινώντας να γλύφει το στήθος, κάποια ερωτογενή σημεία στα χέρια και τις πατούσες, χωρίς να μου τις ρουφήξει, όπως τις άλλες φορές. (Θυμάμαι να είναι καλοκαίρι, τα πόδια να κολυμπάνε στον ιδρώτα και αυτή να τα ρουφάει. Σοκ!)
Μόλις τελείωσε το ζέσταμα ξεκίνησε για το κυρίως πιάτο, το απίστευτο τσιμπούκι της με το απαραίτητο γλείψιμο αρχιδιών.
Η ώρα περνούσε και το γλυφοκώλι αργούσε χαρακτηριστικά να ξεκινήσει, μεγαλώνοντας την αγωνία μου. Δεν έμεινα όμως απαθής, καθώς πήρα πρωτοβουλία, σέρνοντας λίγο το δεξί μου πόδι προς τα πάνω, για να το εκβιάσω με αυτό τον τρόπο.
Η Αλιόνα το κατάλαβε, έχωσε τη μούρη της μέσα στον κώλο μου και "φύτεψε" τη γλώσσα της στη σούφρα μου.
Όμως, αντί να κάτσω να το απολαύσω, με έπιασε νευρικό γέλιο, σκεφτόμενος τον κολλητό μου και τις άπειρες αναφορές που είχαμε κάνει στα γλυφοκώλια, κατά τη διάρκεια παλαιών συζητήσεων. Ευτυχώς γελούσα διακριτικά και η Αλιόνα είχε γυρισμένη την πλάτη της.
Χορτασμένος από τα γαμήσια της εβδομάδος και έχοντας φάει φόλα πριν λίγα λεπτά, αργούσα να χύσω. Ξεκίνησα να την γαμάω ιεραποστολικά, κάτι που είχα κάνει μόνο μία φορά, στο παρελθόν, αφού με τελείωνε πάντα στην πίπα.
Γάμησα μερικά λεπτά έτσι και ζήτησα να βγάλω την καπότα για να συνεχίσει με ελεύθερο στοματικό και να της τα δώσω στο στόμα.
Αυτό και έγινε, αλλά χρειάστηκε να περάσουν ακόμη λίγα λεπτά. Η Αλιόνα τα πήρε στο στόμα, τα έφτυσε διακριτικά σε ένα χαρτομάντιλο, όπως πάντα, με χαιρέτησε και έφυγε.
Εγώ με τη σειρά μου πήγα στο νιπτήρα, σκουπίστηκα, έπλυνα τα χέρια, ντύθηκα και έφυγα, γράφοντας ακόμη μία συνάντηση με την Αλιόνα στο βιογραφικό μου.

ΥΓ: Το 10 στο πάρκινγκ το έβαλα λόγω μηχανής.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλιόνα
info@123
Μέγας
Εγγραφή:
23 Οκτ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
66
Likes:
11.168
Πόντοι:
3.506
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
(Updated: 26 Μαΐου, 2014) 25 Μαΐου, 2014
Ναι. Ακριβως αυτο ειναι η μαυρη τρυπα ...!!! Θα μας μιλήσετε τώρα για το μποζόνιο του Higgs???
(Updated: 26 Μαΐου, 2014) 25 Μαΐου, 2014
Λέτε, κ. Info, η Μαυρη Τρυπα να καταπιει κι εμας πριν προλαβουμε να παμε με την Αλιονα;;;
25 Μαΐου, 2014
Μπράβο ρε μάγκα..α ρε πουτανα ανεργία να μην εχουμε ενα εικοσαευρο να μας γλειφοκωλιασει η αλιονα!!
22 Οκτωβρίου, 2016
Υπάρχει link για το video ? ΜατάκιΜαλακία
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4