Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 67 10
Γενική βαθμολογία
 
6.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η στενομούνα μιλφ Ντενίσα είναι από τα αγαπημένα μου μιλφ στην περιοχή. Μάλιστα πρέπει να την έχω γαμήσει σχεδόν στα μισά σπιτάκια του Μεταξιού (Περδίκα 3, Ιασωνος 1, Ιάσωνος 33, Ιάσωνος 30, ούτε εγώ δεν τα θυμάμαι όλα). Αυτή τη φορά την πέτυχα στο εν λόγω μπουρδελάκι να δουλεύει μαζί με ένα όμορφο σγουρομάλλικο τσουπράκι ονόματι Αντριάννα. Καθότι οι νεαρές και όμορφες πουτάνες δεν είναι του γούστου μου αποφάσισα να πιτσιλίσω τη Ντενίσα για μια ακόμα φορά.

Εμφάνιση Ντενίσας: καστανόξανθο μαλλί σε αλογοουρά (κατ’εμέ έχει χάσει εμφανισιακά, την προτιμούσα με το μελαχρινό μαλλί), καυλωτικό πρόσωπο, μεσαίου μεγέθους βυζί, τσουπωτός κώλος και μπούτια με ψαχνό.

Στα του δωματίου τώρα, έχω την αίσθηση πως παρουσιάστηκε ελαφρώς βελτιωμένη σε σχέση με το πως τη θυμάμαι τις προηγούμενες φορές, ή για να είμαι πιο ακριβής με μεγαλύτερη αυτοπεποίθηση. Με το που μπήκε πήγα πλάι της και άρχισα να τη χαδεύω απαλά, ενώ το χέρι μου κατευθύνθηκε στην κωλάρα της και της έριξα 2-3 μπατσάκια. Με έπιασε από το χέρι και με οδήγησε στο κρεβάτι, όπου και έκατσε έχοντας εμένα όρθιο μπροστά της, με τον ψωλιόκο μου μισοσηκωμένο. Πέρασμα καπότας με το στόμα και έναυση πνευστών. Το τσιμπούκι της δεν ήταν κάτι το ιδιαίτερο, αλλά το γεγονός πως με κοιτούσε στα μάτια καθώς με πίπωνε βοήθησε στην άμεση αιμάτωση του πέους. Με το που μου ατσαλώθηκε για τα καλά την ξάπλωσα όπως ήταν στην άκρη του κρεβατιού και μπήκα μέσα της. Λόγω της αντίστασης που έβρισκα και της στενότητας του χώρου αρχικά την πήγαινα αρκετά χαλαρά, επιταχύνοντας στη συνέχεια. Η Ντενίσα ανταποκρινόταν με αληθοφανή βογγητά και αναστεναγμούς, διατηρώντας eye contact και φιλώντας με πεταχτά όταν έσκυβα μπροστά. Στη στάση αυτή συνεχίσαμε σχεδόν καθ’ όλη τη διάρκεια της συνεδρίας και μόνο όταν άρχισα να αισθάνομαι το τέλος να πλησιάζει της ζήτησα να αλλάξουμε σε πισωκολλητό. Στο πισωκολλητό έλαβε σωστή θέση μάχης και συμμετείχε ενεργά με διακριτικούς αναστεναγμούς και παραινέσεις, εξασφαλίζοντάς μου ένα όμορφο τελείωμα.

Σε γενικές γραμμές, η Ντενίσα παραμένει για μένα μια τίμια πρόταση στην κατηγορία των μιλφ για την περιοχή. Μπορεί να μην κάνει το κάτι παραπάνω, προσφέρει όμως στον πελάτη μια τίμια και ικανοποιητική εκτόνωση.

Χρόνος παραμονής της Ντενίσας στο δωμάτιο 11 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Ντενίσα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού