Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 50 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Παρόλο που είμαι φανατικός γριεντζογαμίκος είχα πολύ καιρό να περάσω από την περιοχή της Λιοσίων, καθώς προσφέρει με διαφορά το χειρότερο value for money στον τομέα των κόκκινων σπιτιών. Όλες οι μεγαλοκοπέλες που συνάντησα ήταν χάλια μαύρα (με εξαίρεση ένα ξανθό Ρωσίδι στο Αλκαμένους 117) ειλικρινά απορώ που το κρατάνε ακόμα το 20ρικο. Τέλος πάντων, για την τιμή των όπλων ήθελα να βαρέσω μια πιστολιά, γύρναγα σαν την άδικη κατάρα, μέχρι που πέτυχα την Εύα στο εν λόγω μπουρδελάκι. Με εντυπωσίασε πολύ η χαλαρότητα και η ευγένεια της, φορούσε και κάτι σατέν κάλτσες κτλ, οπότε αποφάσισα να της ρίξω έναν πούτσο, με τη σκέψη ότι θα γάμαγα την ώριμη γειτόνισσα.

Εμφάνιση Εύας: καστανόξανθο ημεδαπό gilf 50+, συμπαθητική φάτσα, κοιλιά, πεσμένο βυζί, χαλαρωμένο γενικά κορμί όπως είναι και αναμενόμενο για κάποια γυναίκα στην ηλικία της.

Η Εύα δεν άργησε και πολύ να έρθει στο κλειστοφοβικό δωμάτιο, ανέβηκε στο κρεβάτι όπου είχα ξαπλώσει και ξεκίνησε να με περιποιείται. Ξεκίνησε με φιλάκια σε στήθος και θηλές για αρκετή ώρα, ενώ μετά κατέβηκε πιο χαμηλά, όπου και ξεκίνησε να ασχολείται με τις μπάλες και τον κορμό του πέους. Η όλη περιποίηση της ήταν εξόχως καυλωτική, το έκανε στοργικά και με άνεση χρόνου και ο πούτσος μου είχε τουμπανιάσει και ήταν έτοιμος να εκραγεί. Παρόλο που ασχολιότανε με το πουλί μου αρκετή ώρα δεν είχε πάρει ακόμα τη βάλανο στο στόμα της, κάτι που έκανε αφού μου πέρασε πρώτα καπότα. Η πίπα της καλή και σε ικανοποιητικό βάθος με έκανε ακόμα πιο τούρμπο. Αφού με ρώτησε με όμορφο τρόπο αν θέλω να ξεκινήσουμε το γαμήσι, ήρθε από πάνω μου και καβάλησε το μαρτζαφλάρι μου, ξεκινώντας ένα αισθησιακό λίκνισμα. Σε κάποια φάση έγειρε μπροστά και ξεκινήσαμε ρομαντικά γλωσσόφιλα, τα οποία διήρκεσαν αρκετή ώρα, μέχρι που την ξάπλωσα πάνω μου και άρχισα να τη σφυροκοπώ. Η Εύα έβγαζε κάποια πνιχτά βογγητά, ενώ ξεκίνησε να με φιλάει στο λαιμό και να πιπιλάει το αυτί μου. Για το τέλος την έστησα στα τέσσερα, όπου ανέβασα ρυθμούς, ενώ η Εύα με διακριτικά βογγητά και αναστεναγμούς επιτάχυνε το προδιαγεγραμμένο τέλος.

Όσοι γουστάρουν ρομαντικές και χαλαρές καταστάσεις με γριέλια ας της κάνουν μια επίσκεψη. Οι υπόλοιποι να μην περάσουν ούτε απ’ έξω.

Χρόνος παραμονής της Εύας στο δωμάτιο 12 λεπτά.

Τιμή 20 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 23, 2014
Όνομα κοπέλας
Εύα
Υπηρεσίες
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 8 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού