Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 73 10
Γενική βαθμολογία
 
5.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Όταν έχεις πάρει τις μισές πουτάνες τις Αθήνας δεν μπορείς να τις θυμάσαι όλες και να τις ξεχωρίζεις. Αυτό έχει ως αποτέλεσμα αρκετές φορές να ξαναμπαίνεις με κοπέλες που είχες δοκιμάσει και στο παρελθόν χωρίς να μείνεις ικανοποιημένος, απλά δεν τις θυμάσαι για να τις αποφύγεις. Μια τέτοια περίπτωση είναι και η Θεσσαλονικιά, σύμφωνα με τα λεγόμενά της, Έλενα, την οποία πρέπει να είχα γαμήσει παλαιότερα στο ισόγειο μπουρδέλο της Κολωνού 47.

Εμφάνιση Έλενας: ώριμη πόρνη, με καστανόξανθο μαλλί, kougarόφατσα, ωραίο απαλό βυζί, καλή κωλάρα για την ηλικία της , χαλαρή κοιλιά και γενικά πλαδαρό σώμα, το οποίο και φρόντιζε να κρύβει επιμελώς με το ολόσωμο που φορούσε.

Η διάθεσή της στο δωμάτιο δεν ήταν κακή, ίσα ίσα που με άρχισε στα κοπλιμέντα και μπεμπέκιζε σαν πιτσιρίκα. Γδύθηκε, ξάπλωσε δίπλα μου στο κρεβάτι, και αφού μου φόρεσε προφυλακτικό, ξεκίνησε το τρομπόνι. Βλέποντας το μουνί της που ήταν πολύ όμορφο και περιποιημένο το λιμπίστηκα και αν και δεν το πολυσυνηθίζω της ζήτησα να συνεχίσουμε σε στάση 69. Εκεί έπεσα με τα μούτρα στο μουνί της, γλύφοντάς το και πιπιλώντας το με μανία. Σχετικά σύντομα βέβαια αποπροσανατολίστηκα, και επικεντρώθηκα στο να απολαμβάνω την πίπα της, η οποία ήταν αρκετά καλή. Εδώ ακριβώς είναι και η παγίδα, η τύπισσα μου έπαιρνε πίπα δυνατά και ρυθμικά, στοχεύοντας στο να την κάνει να είναι τελειωτική. Νιώθοντας πως δε θα αντέξω για πολύ ακόμα άμα συνεχίσουμε έτσι της ζήτησα να σταματήσει και να έρθει να τη γαμήσω. Έκανε πως δεν κατάλαβε και συνέχισε ακόμα πιο δυνατά, και έπρεπε να της το πω άλλες δυο φορές και σχεδόν να της αποσπάσω τον πούτσο από το στόμα για να σταματήσει να με πιπώνει. Βλέποντας ότι με την πίπα δεν έχυσα άρπαξε τον λούτσο μου και τον έχωσε ανάμεσα στα μαστάρια της ξεκινώντας μια φρενήρη ισπανική, λες και το είχε βάλει στοίχημα πως δε θα τη γαμήσω εκείνο το βράδυ. Εν τω μεταξύ, όσο αυτή συνέχιζε αυτό το βιολί, τόσο εγώ πείσμωνα να τη γαμήσω. Σχεδόν με το ζόρι την έριξα στα τέσσερα και άρχισα να τη σφυροκοπάω με δύναμη, ενώ η Έλενα μου ζήταγε μάταια να το πάμε πιο χαλαρά και πως κινδυνεύει να σπάσει το κρεβάτι (το οποίο όντως είναι εντελώς σάπιο και τρίζει απίστευτα). Εγώ απτόητος συνέχισα, και μετά από ολιγόλεπτο σφυροκόπημα έχυσα πανηγυρικά.

Συνοψίζοντας, οι Ελλεηνίδες παραμένουν Ελλεηνίδες ακόμα και ως πόρνες, δε θέλουν να γαμηθούν με τίποτα. Στο χέρι μας είναι να το αλλάξουμε αυτό!

Χρόνος παραμονής της Έλενας στο δωμάτιο 8 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 16, 2014
Όνομα κοπέλας
Έλενα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 6 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού