Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Να ξεκαθαρίσω από την αρχή στους βυζολάγνους πως το εν λόγω βυζί δεν είναι κάνα θηρίο, μάλλον μέτριο προς μικρό, αλλά στο λεπτό κορμί της εν λόγω κορασίδας φαντάζει σαν έργο τέχνης. Πέρα από αυτό όμως το μηδέν.

Εμφάνιση Χριστίνας: ξανθοκάστανο βαμμένο μαλλί, μαυρισμένη/μελαμψή επιδερμίδα, ενδιαφέροντα χαρακτηριστικά προσώπου, πολύ λεπτή, με όμορφο πλαστικό βυζί που γεμίζει τη χούφτα και μικρό κώλο.

Στα του γαμησιού τώρα, η κοπέλα δεν έκανε κανένα προκαταρκτικό (πρώτο φάουλ), παρά μόνο έπαιξε για λίγο την τσουτσού μου μέχρι να τη φτάσει σε τέτοιο σημείο ώστε να φορεθεί με άνεση το προφυλακτικό. Η πίπα της δεν ήταν και τόσο κακή οφείλω να ομολογήσω, αν και δεν ασχολήθηκε καθόλου με τα αρχίδια, και μου ανέβασε γρήγορα το ανήθικο. Σε αυτό βέβαια βοήθησε και το γεγονός ότι με άφηνε να παίζω ανενόχλητος με τα όμορφα βυζάκια της. Με το που είδε την πούτσα μου να ατσαλώνει με ρώτησε σε τι στάση θέλω να ξεκινήσουμε. Όταν της ζήτησα να έρθει από πάνω αρνήθηκε (δεύτερο φάουλ), επειδή λέει δούλευε από το πρωί και πονούσε (είχα πάει προς το τέλος της βάρδιας). Την έβαλα κάτω τότε, της άνοιξα τέρμα τα πόδια και άρχισα να τη γαμάω. Η τύπισσα ήταν δυστυχώς εντελώς στον κόσμο της, με κοιτούσε με ένα άδειο βλέμμα, ενώ ήταν και αρκετά βιαστική, αφού ήδη από τις πρώτες διεισδύσεις ξεκίνησε να μου ζητάει να χύσω και πως θα χύσουμε μαζί και διάφορες τέτοιες παπαριές. Επειδή βαρέθηκα τις βλακείες της, την γύρισα στα τέσσερα, όπου ξεκίνησα να δίνω πόνο, χουφτώνοντας με δύναμη τα μικροσκοπικά καπούλια της και σφυροκοπώντας τη. Όταν ανέβαζα πολύ τους τόνους η Χριστίνα έβγαζε κάποια βογγητά, ίσως όντως να πονούσα, αλλά προς τιμήν της πρέπει να ομολογήσω πως καθόταν σε βολική στάση και δεν έκλεψε, παρά με άφησε να τελειώσω με την ησυχία μου.

Συμπερασματικά, πρόκειται για μια συμπαθητικής εμφάνισης τσούρκα, που προσφέρει τα απολύτως απαραίτητα. Δε θα την πρότεινα παρά μόνο σε όσους αρέσκονται σε τέτοια στεγνά κορμιά, και αυστηρά για μία και μόνο φορά.

Χρόνος παραμονής της Χριστίνας στο δωμάτιο 10 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 15, 2014
Όνομα κοπέλας
Χριστίνα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού