Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.0 128 10
Γενική βαθμολογία
 
5.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Με τη δουλειά μου είμαι γενικά ικανοποιημένος καθώς μου προσφέρει πολλά. Δυστυχώς όμως εξαιτίας της ο ελεύθερος χρόνος μου είναι πολύ περιορισμένος, με αποτέλεσμα να απέχω για μεγάλο διάστημα από το κριτικογραφικό έργο. Την εβδομάδα που μας πέρασε όμως αποφάσισα να αφιερώσω κάποιες ώρες προκειμένου να συγκεντρώσω κάποιες κριτικές από επισκέψεις που έκανα στα κόκκινα σπιτάκια τους τελευταίους δύο μήνες.

Πρώτη κριτική για την Τζοάννα, ένα ξανθό γελαστό Ρουμανάκι, το οποίο συνήθως έβρισκα στο Ιάσωνος 1Γ (το πιο δεξιά σπιτάκι από τους άσσους του πρεζόδρομου). Αν και την είχα δει τόσες φορές δεν είχα περάσει ποτέ μαζί της στο δωμάτιο, μέχρι που με καυλάντισε πολύ δυνατά ένα βράδυ, οπότε είπα να της δώσω μια ευκαιρία.

Εμφάνιση Τζοάννας: κοντό πιτσιρίκι, με ξανθό μαλλί, γελαστό μουτράκι, ενιαίο ατσούμπαλο σώμα χωρίς ιδιαίτερες καμπύλες, ψιλοάκωλη και με μικρό μυτερό βυζάκι. Συνήθως σαλονάρει εντελώς τσίτσιδη. Η αλήθεια είναι πως απέχει πολύ από το να χαρακτηρισθεί ως ωραία.

Η απόδοση της Τζοάννας στο γαμήσι ήταν ανάλογη με αυτήν που όφειλε να αναμένει κανείς δεδομένου του νεαρού της ηλικίας της. Παραδόξως η πίπα της ήταν αρκετά καλή, αν και επικεντρωμένη αποκλειστικά στον κορμό του πέους. Εν τω μεταξύ κατά τη διάρκειά της είχε κουλουριαστεί δίπλα μου, με αποτέλεσμα να μην μπορώ να πιάσω τίποτα. Βλέποντας πως δεν πρόκειται να λύσω το γόρδιο δεσμό του κουλουριάσματός της, της άνοιξα τα πόδια και μπήκα μέσα της ιεραποστολικά, αφού πρώτα την άφησα να παστώσει το μουνί της με μπόλικη κρέμα. Λίγο η κρέμα, λίγο ότι αυτή είναι ξεκωλιάρα, λίγο ότι μπορεί να είμαι κι εγώ μικροτσούτσουνος, η αίσθηση δεν ήταν και η καλύτερη. Εν τω μεταξύ η Τζοάννα με παρέτρεπε να τη γαμήσω πιο δυνατά, εγώ ο κακομοίρης όλο και έδινα, αλλά αυτή δε χαμπάριαζε τίποτα, με κοιτούσε με ένα ύφος σα να μου έλεγε «μονό αυτό μπορείς να κάνεις ρε μαλάκα;». Βλέποντας πως δε βγαίνει τίποτα σε αυτήν τη στάση, τη γύρισα 90 μοίρες πλαγιαστά, την κλείδωσα καλά και άρχισα να αυξάνω το ρυθμό μου, ενώ ταυτόχρονα της μάλαζα δυνατά και της μπάτσιζα το κωλομέρι. Η τύπισσα ακάθεκτη, ζητούσε κι άλλο, το αντέχει το γαμήσι η μικρή. Όταν μετά από λίγο έχυσα, σηκώθηκε, μου χάιδεψε τον πούτσο, μου έκλεισε το μάτι και αποχώρησε.

Εν ολίγοις, η Τζοάννα είναι μια αλανιάρα Ρουμανότσουρκα, έχει πλάκα, δε σου σπάει τα αρχίδια, αντέχει το σφυροκόπημα, αλλά ως εκεί. Δε νομίζω να την ξανατιμήσω.

Χρόνος παραμονής της Τζοάννας στο δωμάτιο 9 λεπτά.

Τιμή 10 ευρώ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 10, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζοάννα
duskolieggrafi
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Μαϊ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
203
Likes:
5.126
Πόντοι:
17.436
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tsitsibirdis, prontifix, anoixtiri και 7 άλλα μέλη

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού