Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
...μπαινόβγαινα αδιάφορα στους οίκους επιδιδόμενος σε οπτικό ηδονισμό , και σταμάτησα σε κάτι που μου διέγειρε το ενδιαφέρον.
μια χαμογελαστή μαύρη ελαφίνα με θελκτικές θηλυκές καμπυλότητες με καλούσε στα ενδότερα , και δύσκολα θα μπορούσα να αντισταθώ σε κάτι τέτοιο.
μπήκε το ίδιο ευδιάθετη και έθεσε το εβένινο κορμί της ,στη διάθεσή μου.
ήμουν ήδη εύφλεκτος και το ήξερα ότι δεν θα διαρκούσα πολύ.
ήμουν καθιστός στο κρεβάτι και κείνη όρθια, την ανέβασα πάνω μου , και άρχισα να αισθάνομαι χειλικά τις θηλές της και απτικά τα οπίσθιά της.
κατέβασα τον κορμό μου και κείνη μου φόρεσε ένα κόκκινο περίβλημα και άρχισε αργά και σταθερά να μαλάσσει στοματικά το πέος μου, ενώ εγώ παρατηρούσα οπτικά την σφριγηλή μελανόγχρωη επιδερμίδα της .
η κατεύθυνση του κορμού της τέθηκε αντίθετα απο του δικού μου με αποτέλεσμα να έχω χειλική πρόσβαση στα οπίσθιά της και δακτυλική στο αιδοίο της το οποίο ήταν ένα χρωματικό τόνο πιο ανοιχτό απ'την υπόλοιπη επιδερμίδα.
την κατέβασα ύπτια και εγώ απο πάνω, της φιλούσα τον λαιμό και εισχώρησα το πέος μου (που ήταν έτοιμο να εκπυρσοκροτήσει) στην κολπική κοιλότητα και έτσι έχοντάς το, αγκιστρωμένο εκεί , ενεργοποιούσα τους πυελικούς μου μύες και την έσπρωχνα με ,την κοπέλα να βγάζει αληθοφανείς κραυγές συμμετοχής.
δεν διήρκησα πάρα πολύ , αλλά μου ήταν αρκετά ευχάριστο το ότι το αντικείμενο ευφορισμού μου ήταν ένα πολύ όμορφο εβένινο θηλυκό σώμα.
εξαφανίστηκα και κάθησα σ'ένα μαγαζί , εμπλουτίζοντας την μετασυνουσιακή μου ευφορία ,με εδέσματα αραβικής κουζίνας...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, Ζορό_2

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού