Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
ΜαλακίαΚαλησπέρα.Αποφάσησα σήμερα το βράδακι κατά τις 8 να πάω μία βόλτα σε ένα ωραίο μπουρδελάκι στην οδό Αγκυρας 1. Διάβασα στο ιντερνετ ότι εκεί δουλέυει μία διάσημη πορνοστάρ απο τη σειρήνα.Πήγα λοιπόν μπήκα μέσα και μία ευγενική ωραία γυναίκα με καλωσώρησε.Περίμενα πέντε λεπτά και μετά βγήκε από το δωμάτιο μία ψηλή πανέμορφη κοπέλα με ωραία τατουάζ.Αμέσως γνώρισα στο πρωσωπό της την διάσημη Μπαρμπη.Σηκώθηκα πέρασα στο δωμάτιο χωρίς δεύτερη κουβέντα και έδωσα τριάντα ευρώ.Μετά από λίγο ήρθε ο μούναρος με σέξυ εσώρουχα όλο καύλα.Αρχισε αμέσως τα προκαταρκτικά και καύλωσα στο φτερό που λέμε.Με ξάπλωσε ανάσκελα και έπιασε αμέσως δουλειά με το υπέροχο στόμα της και τη γλώσσα της.Με άφησε να παίξω με τα βυζιά της και τις ρόγες της.Της έγλυψα τις πατούσες,τα πόδια και φυσικά το υπέροχο μυρωδάτο μουνάκι της.Έπεσε ανάσκελα και μου είπε έλα ρε καύλαρε να με σκήσεις τώρα που έχω και εγώ καύλες.Τη γαμούσα ασταμάτητα και φώναζε γάμαμε ρε καριόλη γάμαμε.Σε μερικά λεπτά έχυσα και μου είπε σε ευχαριστώ για την επίσκεψη και την προτιμησή σου. Ελπίζω να έμεινες ευχαριστημένος. Της απάντησα ναι είμαι και μόλις πληρωθώ θα ξανάρθω να είσαι σίγουρη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Barbie
lakklak
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2014
Καλημέρα σας θέλω να ζητήσω συγγνώμη από την Μπάρμπη γιατί στις υπηρεσίες κοπέλας έγραψα κατά λάθος ελεύθερο στοματικό.Η πιπούλα έγινε με προφυλακτικό.
27 Μαΐου, 2014
Το καριολι μαρεσε χαχαχα Ωραιος τυπε μου Μεγάλο χαμόγελο
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2