Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.8 231 10
Sex Studio 294528
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Για την Πενυ ειχα ακουσει και διαβασει παρα πολλα καιρος ηταν να την δοκιμασω απο κοντα..Σχολασμα απο την δουλεια περασμα απο το σπιτι για pit stop και απο εκει αναχωρηση για Βριλησσου..Η Πενυ ειναι αρκετα γνωστη οποτε δεν χρειαζεται να κανω περιγραφη,η μονη αλλαγη που ειχε κανει ηταν στα μαλλια της τα οποια ηταν πιο μακρια σε σχεση με την αλλη φορα..Αφου επεσε το κλασσικο καυλαντισμα στο σαλονι επελεξα το προγραμμα των 60 ευρω και περασα στο δωματιο.Μετα απο μια μικρη αναμονη εφτασε και η Πενυ..Χαμουρευτηκαμε λιγο στα ορθια και στην συνεχεια ξαπλωσαμε στο κρεββατι,επελεξα προγραμμα με 69 οποτε κατεφτειαν ορμησα στο μουνακι της το οποιο ηταν ξυρισμενο και καθαρο..Το εγλειψα για κανα διλεπτο στην συνεχεια με δικη της προτροπη συνεχισαμε με 69..Η πιπα της εξαιρετικη με εξαφανισμα του εργαλειου στο στομα της,φτυσιμο και κοπανημα του στην γλωσσα της..Περασμα καποτας και ξεκινημα του αγωνα με πρωτη σταση την Πενυ να καβαλαει τον πουτσο μου..Δευτερη σταση πισωκολλητο στο οποιο η Πενυ ειχε εξαιρετικο στησιμο και η συνεχεια περιελαμβανε ιεραποστολικο και εν συνεχεια παλι πισωκολλητο..Σε ολες τις στασεις η συμμετοχη της ηταν εξαιρετικη με καλα στησιματα,προστυχολογα και καμμια διαθεση ξεπετας..Η τυπισσα γαμιεται σαν να μην υπαρχει αυριο..

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Πένυ
cervantes
Ανώτερος
Εγγραφή:
5 Σεπ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
4.023
Πόντοι:
9.975
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2014
Εχω γράψει "Πενιάδα" !

Χωρίς ποτέ να την έχω πηδήξει, μιά και δεν είναι ο τύπος της γυναίκας που με φτιάχνει !

Ισως κάπου, κάποτε, ..... μπορεί !
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1