Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.0 485 10
ΠροβεβλημένηHot
Μασατζίδικα 781849
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Ποιότητα μασάζ
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Πρωινο πιάσιμο στον ώμο (λογω παλιο εργατικού ατυχήματος) σε συνδυασμο με τις αντιστοιχες κάβλες με οδήγησαν στο γνωστό μας λαδομάγαζο. Η υποδοχή, η εξυπηρέτηση και η "πασαρέλα" ήταν στα γνωστά - και πολλάκις προαναφερθέντα - επίπεδα. Οφείλω να ομολογήσω ότι η μετακόμιση στον 1ο όροφο μου αρέσει κάθε φορά και περισσότερο.
Η επιλογή της κοπέλας έγινε λόγω της σωματοδομής της που ταιριάζει στα γούστα μου (1,65 ύψος, ξανθούλα, τσουμπωτό κωλαράκι και δυάρι στήθος).

Παρ'ότι ήμουν προϊδεασμένος πως το "μασάζ" δεν θα ήταν τίποτα παραπάνω από ένα τρίψιμο, οφείλω να ομολογήσω ότι η κοπέλα έκανε καλή δουλειά. Τεντώθηκαν τα πόδια μου και υποχώρησε το πιάσιμο στον ώμο μου. Στα του σεξ μπορώ να πω πως η κοπέλα έχει ενεργή συμμετοχη. Η πίπα της είναι αρκετά καλή (με προφυλακτικο) αλλά ούτε άριστη, ούτε περίτεχνη και αυτό οφείλεται στην χρήση των δοντιων της. Στον κυρίως αγώνα υπηρξαν 3 εναλλαγές στάσεων και όντως, όπως αναφέρουν και προηγούμενοι συναγωνιστές, όταν την βάλεις από πάνω η κοπέλα τα δίνει όλα!

Συνολικά μπορώ να πω πως έμεινα ικανοποιημένος από την "συνεδρία" και θα έλεγα ότι η κοπέλα μπορεί να μπεί στα στανταράκια αρκετων.

Να γαμάτε καλά
@draxan04
Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 01, 1970
Κόστος συνάντησης
80
Διάρκεια συνάντησης
πάνω από 45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Σόφι
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού