Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 116 10
Γενική βαθμολογία
 
6.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Απο χθες ειχα συνενοηθει με τη Μαριαννα για ενα διπλο.Μου ειπε κατα τη διαρκεια της αλλαγης θα γινει.Τις 4μμ λοιπον πηγα και ειχε κανονησει με την Μπαρμπη.Με υποδεχτηκε μια γλυκητατη υπηρεσια η οποια με περασε στο δωματιο. Της εδωσα τα χρηματα που ειχαμε συμφωνησει και σε λιγο εμφανιστηκαν δυο γυναικαρες ολο ναζι.Με εβαλαν στη μεση και αρχισαν τα χαδια και τα φιλια.Σε λιγα λεπτα αρχησαν να κανουν λεσβιακα παιχνιδια με πολλες εναλλαγες.Αρχισα να παιρνω και εγω μερος στις ερωτικες τους πραξεις. Αφου ειδαν οτι ειχα καυλωσει παρα πολυ αρχισαν να παιζουν και μενα.Τσιμπουκωνα ποτε τη μια και ποτε την αλλη.Αρχισα να τις γλυφω και τις δυο παντου.Η καυλα που ειχα δεν λεγεται.Η Μαριαννα εκατσε επανω στο καυλι μου και αρχισα να τη γαμαω δυνατα και σταθερα.Η Μπαρμπη ειχε βαλει το μουνι της στο πρωσωπο μου και την εγλυφα.Ενω αργω να τελειωσω σημερα απο την πολυ καυλα μεσα σε 8-10 λεπτα τελειωσα και την ωρα που τελειωνα η Μπαρμπη αρχισε να φωναζει οτι χυνει και αυτη.Τα κοριτσια δεν ξερω αν οντως συμμετηχαν στο απιθανο τριο η απλα προσποιουταν αλλα ζουσαν το κα8ε δευτερολεπτο της συνουσιας μας.Περασα υπεροχα κανοντας ενα δωρο στον ευατο μου για τα γεννεθλια μου .Σας ευχαριστω πολυ.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 24, 2014
Όνομα κοπέλας
Barbie
Όνομα 2ης κοπέλας σε περίπτωση DUO
Μαριάννα
pironomos
Μέλος
Εγγραφή:
11 Σεπ 2013
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
6
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 megasnik

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2014
Ρε φίλε σορρυ που σου χαλάω την καυλα της στιγμής αλλα μια εγχειρισμενη τρανς δεν μπορει να εκσπερματώσει..
25 Μαΐου, 2014
fail! Money Mouth
26 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κακό τση κεφαλής της και πρόβλημά τση
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3