Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.1 105 10
Γενική βαθμολογία
 
6.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Καινούργιος στο σάιτ συνεισφέρω την πρώτη κριτική καθώς μετά τη σημερινή εμπειρία δεν μπόρεσα να αντισταθώ στον πειρασμό. Κατά την έκτη απογευματινή λοιπόν, μετά από σύντομη περιπλάνηση σταθμεύω στο πράσινο σπιτάκι της Ιάσωνος. Κόσμος μηδέν και η τσατσά μου παρουσιάζει μια μαυρούλα με όμορφο προσωπάκι και αψεγάδιαστο πετίτ σωματάκι με στητά 2αρια βυζάκια(αργότερα θα μάθαινα ότι την έλεγαν Τζούλια και καταγόταν απ’ την Τζαμάικα, οπότε προς αποφυγή σύγχυσης μάλλον δεν έχει σχέση με την Τζένη που αναφέρουν οι προηγούμενοι). Είσοδος στο δωμάτιο μετά από κάνα δεκάλεπτο αναμονής όπου, πρόσχαρη και χαμογελαστή, ξεκίνησε με όμορφα αισθησιακά χαδάκια στ’ αρχίδια και ήπια μαλακία μέχρι να υπάρξει ικανοποιητική αιμάτωση και ανόρθωσις, πέρασμα καπότας στο ανυψωμένο πλεόν και σκληρό μόριο (πολύ σημαντικό κατ εμέ) και αρχίνισμα τσιμπουκιού το οποίο βαθμολογώ λίγο κάτω απ΄το άριστα. Εν συνεχεία σφυροκόπημα σε στάση ιεραποστολική, όπου μου χάιδευε την πλάτη και με τραβούσε προς το μέρος της, με συμμετοχή μέτρια αλλά εντιμότατη, ήπιες, αληθοφανείς κραυγούλες χωρίς υπερβολές και γκροτεσκιλίκια του στυλ χύσε κάβλα μου και τα λοιπά. Έξοδος από τον μαυροπήγαδο και κατάθεση καθώς με τα νυχάκια της εκείνη μου χάιδευε στοργικά τον πούτσο που συσπόταν και έχυνε (λεπτομέρεια που εκτίμησα στο έπακροΈρωτας). Βγαίνοντας στο σαλόνι αντικρίζω μια μικρή διαδήλωση πιτσιρικάδων, προφανώς ήμουν τυχερός που πρόλαβα το ντού. Να προσθέσω ότι το μωρό δείχνει δεκτική σε χαδάκια και φιλιά αν και προσωπικά συνήθως τα αποφεύγω κατά την επαφή μου με πουτάνες, της έδωσα μόνο ένα σκαστό φιλί στη ρόγα τελειώνοντας πρός επιβράβευση για τις υπηρεσίες της. Εν κατακλείδι τη συστήνω ανεπιφύλακτα καθώς αποτελεί διαμαντάκι στον υπόνομο του Μεταξουργείου και εμφανισιακά φωτεινή εξαίρεση στον κανόνα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Τζούλια
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
23 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
2
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
25 Μαΐου, 2014
όχι σε αυτήν αναφερόμαστε....πότε παρουσιαζόταν σαν Τζένη και πότε σαν Τζούλια...
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1