Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 174 10
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Πέμπτη απόγευμα στίς 19.50. Την Λίλιαν την γνωρίζω και την βλέπω στίς τσάρκες μου συνέχεια τα τελευταία 3.5 χρόνια(απο τότε που ήρθε απο μασαζομάγαζο)
αλλά δεν είχα περάσει ποτέ μαζί της. Την έβλεπα συνέχεια στο Διδύμου 16α και στο Αλκαμένους 113 πάντα ευγενική και πάντα μιλάγαμε αλλά δεν έλεγα να περάσω. Σήμερα που άλλαξε μαγαζί
είπα να περάσω. Μάλιστα γελώντας αφού τελειώσαμε την συνεδρία που είπε , έφυγα από Διδύμου μπάς και δώ νέους πελάτες αλλά και εδώ τους ίδιους βλέπω. Πρόκειται για μιά ξανθιά μίλφ
απο την Ουκρανία . Το πάνω μέροε του σώματος της είναι κανονικό με 2άρια βυζιά και πίρσινγκ στον αφαλό , απο την μέση και κάτω είναι χοντρούλα με μπουτάρες και κωλάρα. Ήρθε στο
δωμάτιο και μιλήσαμε λίγο , ανέβηκε από πάνω μου και άρχισε να με φιλάει στον λαιμό στις ρόγες στα πλευρά στην κοιλιά παντού , εγώ έγλυψα τα βυζιά της και ανταλλάξαμε μερικά γλωσσόφιλα , με ρώτησε αν θέλω προφυλακτικό , πηρε το καυλί μου στο στόμα της και άρχισε πίπα αρκετά καλή βαθιά χρησιμοποιούσε και χείλη και γλώσσα , αλλά λίγο μονότονη(σε ρυθμό).Πέρασμα προφυλακτικού και μοναδική στάση
στα τέσσερα , καλό στήσιμο και θέα μπροστά μου η μεγάλη κωλάρα της. Την γάμησα έτσι για κάνα τετράλεπτο και της είπα ότι θέλω να χύσω στο στόμα της. Μού έβγαλε το προφυλακτικό , ξάλωσα ανάσκελα ,
ήρθε στο πλάι μου και πήρε τον πούτσο μου στο στόμα της , ενώ εγώ έπαιζα με το παχύ μουνί της. Τώρα η πίπα της ήταν σε πιο γρήγορους ρυθμούς και χρησιμοποιούσε και το χέρι της , μετά απο κάνα 3λέπτο άρχισα να αδειάζω στο στόμα της , στην κυριολεξία με στράγγιξε , δεν σταμάτησε να μου ρουφάει τον πούτσο αν και δεν είχα τίποτα άλλο να βγάλω , παρά μόνο όταν άρχισε να μαραζώνει...
Σηκώθηκε πήγε στον νιπτήρα πλύθηκε και έκανε και γαργάρες. Στο δωμάτιο έκατσα λίγο πάνω απο δεκάλεπτο. Γενικά έχω μόνο καλά λόγια για την Λίλιαν αν και περισσότερο σε πίπα αναλωθήκαμε. Με καληνύχτισε και έφυγε χαμογελαστή όπως είναι σχεδόν πάντα.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λίλιαν
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
188.636
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
24 Μαΐου, 2014
Η λιλιαν θυμαμαι πριν κανα τριαρι χρονια ξεκινησε απο Αγκυρας ειναι πολυ καλη γυναικα με θετικη ενεργεια και διαθεση ενταξει απο εμφανιση πλεον δεν λεει και πολλα εχω περασει καλα μαζι της σε γενικες γραμμες επισης μια μικρη διορθωση χωρις ιδιαιτερη σημασια η λιλιαν ειναι απο Ρωσσια οχι απο ουκρανια+1
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1