Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.6 80 10
Γενική βαθμολογία
 
6.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
την τελευταία περίοδο οι ευφοριστικές εκτονώσεις, (είτε με χρήση άλλου σαρκίου είτε όχι) είναι συνεχείς, προκαλώντας συσσώρευση των νευροδιαβιβαστών της ανερέθιστης περιόδου στο εγκεφαλικό παρέγχυμα.
αυτή η φάση μου δίνει την αίσθηση των χόρτων που είναι μισοβρεγμένα και χλωρά , και παρόλο που η ανάφλεξη ξέρεις απο πρίν, ότι θα είναι εργώδης , κοπιαστική, και βραδεία ωστόσο βγαίνεις στο σεργιάνι για να τ' ανάψεις και να απολαύσεις το ευφοριστικό αίσθημα μέχρι να σβήσουν.
παρόλο που ο οίκος είχε 2 κοπέλες διαθέσιμες , προτίμησα την πιο νταρντάνα μελαγχροινή με τις μεγαλύτερες μαστικές καμπυλότητες για να αναλάβει το έργο της ανάφλεξης.
το μόνο που μπορώ να της καταλογίσω είναι ότι ενώ την απόλαυσα να βγάζει τα υφασμάτινα εμπόδια της οπτικής απόλαυσης , αμέσως έπιασε το εξοκοιλιακό εντέριό μου και άρχισε να το λείχει.
καθώς θώπευα τις θελκτικές λιπώδεις καμπυλότητες της σταδιακά η διάθεσή μου ανέβαινε το ίδιο και η ποσότητα του αίματος στις βολβοσηραγγώδεις δεξαμενές, αλλά τα βρεγμένα χόρτα στο κεφάλι μου δεν επέτρεπαν σκληρή στύση.
ήρθε απο πάνω μου και χοροπηδούσε στον κάθετο πεϊκό άξονα ενώ οι μαλακές μαστικές καμπυλότητες τραμπαλίζονταν άναρχα, στη συνέχεια ο κορμός της έπεσε ύπτια και χωρίς να ξεκολλήσουν τα γεννητικά μας όργανα μετατοπίστηκα πάνω της να αναλαμβάνω τον ενεργητικό ρόλο της κολπικής πεϊκής παλινδόμησης.
δοκίμασα πολλούς τρόπους για να φτάσω στο επιθυμητό επίπεδο ερεθισμού που θα έκανε το λιγοστό περιεχόμενο των σπερμοκύστεών μου να απεκκριθεί , όπως αιδοιλειχίες , δακτυλοσκοπήσεις , αυτοπαλινδομήσεις , ξανά πεοκολπικές παρατρίψεις , αλλά τίποτα...
τα βρεγμένα χόρτα δεν αναφλέγονταν με τίποτα , παρά τις φιλότιμες προσπάθειες και την υπομονή της κοπέλας.
κουράστηκα ίδρωσα , την αποχαιρέτησα και δοκίμασα αλλού την προσπάθεια ανάφλεξης.
(συνέχεια στην επόμενη)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Λολίτα
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, fouxter

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού