Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
(συνέχεια απο προηγούμενη)
με τα χόρτα να παραμένουν το ίδιο εκνευριστικά, χλωρά και μισοβραγμένα , με το πεϊκό εντέριο να έχει λίγη περισσότερη θερμότητα και αιμάτωση απο την προηγούμενη παράτριψη, με τους ιδρωτοποιούς αδένες να έχουν αποβάλει το έκκριμα τους στο σώμα μου
δοκίσα την τύχη μου σ'αυτόν το οίκο που πάλι πρόσφερε δύο κοπέλες για εκτόνωση.
με βαριά καρδιά απέρριψα εκ νέου το ενδεχόμενο παρτούζας και έριξα τις μάρκες μου , στην πιο παχουλή ξανθιά με τις μεγάλες μαστικές μάζες και την λιπώδη περιφέρεια , με την προοπτική της μεγαλύτερης απτικής επιφάνειας ευφοριστικής επαφής.
και πάλι το μόνο που έχω να καταλογίσω στην κοπέλα ήταν ο ελλιπής χρόνος προκαταρκτικής παράτριψης και η κατευθείαν προσήλωση στην πεϊκή περιοχή.
η στύση ήταν και πάλι ελλιπής και μη συνουσιοπαρκής, και έτσι η προσπάθεια πεικής ιππασίας απέτυχε , όπως και στην πορεία η ιεραποστολική στάση παρά τις προσπάθειές μου για ερεθισμό με διάφορους τρόπους που μου έρχονταν στο μυαλό προσπαθόντας να εκμεταλλευτώ τις δυνατότητες του σαρκίου που είχα διαθέσιμο κάτωθέν μου.
η κοπέλα δεν φταίει , ήταν συνεπής στα μεταξένια στάνταρ οπότε αναλαμβάνω την ευθύνη της αποτυχίας και εδώ.
ντυθηκα , μάζεψα τα βρεγμένα χόρτα μου , και κάθησα σε μια αφρικάνικη καφετέρια για να διασκεδάσω λίγο την αποτυχία μου.
την προσοχή μου τράβηξε η τάση των μαύρων να γίνουν "πολιτισμένοι" φορόντας "δυτικά" και "τρεντυ" ρούχα και αξεσουάρ και την τάση μερικών ελεηνίδων να συσχετίζονται με τους κατόχους μαύρων μακριών πεικών λουρίδων...
υγ: για το όνομα της κοπέλας δεν είμαι σίγουρος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Μαρία
rigormortis
Γλομπεο-Μύστης
Εγγραφή:
23 Απρ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
429
Likes:
5.091
Πόντοι:
20.605
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Jim25jim, aselgeia

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
22 Μαΐου, 2014
η βαθμολογία 1/10 για την καθαριότητα είναι εκ παραδρομής
φυσιολογικό ήταν το δωμάτιο
22 Μαΐου, 2014
άρα έχεις πρόβλημα στύσης.

περαστικά.
23 Μαΐου, 2014
Μονο ο τροπος που περιγραφεις τις ερωτικες σου περιπετειες ειναι αρκετος για να με κανει να διαβασω τις κρiτικες σου αγαπητε rigomortis συγνωμη αδερφε αλλα ποτε δεν βγαζω συμπερασματα......+1 μονο για τον τροπο γραφης.
24 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ναι όντως δεν είναι τόσο βοηθητικές,
αλλά απλά τις γράφω γιατί γουστάρω
να εκφράζομαι ελεύθερα εδώ, μ'αυτόν τον τρόπο!
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4