Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 86 10
Γενική βαθμολογία
 
6.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
5.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ποτέ δε φανταζόμουν ότι θα ζήσω μαγικές στιγμές με την Χριστίνα όπως ακριβώς περιγράφονται σε προηγούμενη κριτική (lsh)Μιλάμε για τρισμέγιστη εμπειρία δεν έχω λογία...Πηγαίνοντας ένα βράδυ για το Ελενάκι το πρόσταγμα της μοίρας με οδήγησε στην Χρίστίνα μιας και πρώτη απουσίαζε. Σαλονάρισμα τύπου γιατί με ξυπνήσατε τώρα,με χαμόγελο όμως και με μια δόση αθωότητας(του στυλ μπα... έχουμε επισκέψεις)Πιπίνι με γλυκό προσωπάκι ,μελαχρινό με ωραίο λεπτό σωματάκι βλεμμα με χρονοκαθυστέρηση μεν αλλα κατι εχει που σε τραβαει. Τελοσπάντων επειδή πληρεί τα δικα μου υπποκειμενικά κριτήρια μπηκα μεσα χωρίσ να το σκεφτω πολύ.Να σημειώσω οτι δεν την ειχα ξαναδεί ούτε θυμόμουν κριτικές που αφορουσαν την ιδια.

Περιγραφή σκηνικού-στιχομυθίας
Μπαίνει μέσα μασώντας τσίχλα,καλησπεριζόμαστε, μου ρίχνει μια μάτια,της ρίχνω άλλες δύο και έρχεται και ξαπλώνει δίπλα μου λες και θα πάμε για ύπνο. Λεω δεν μπορεί πλάκα θα κάνει.
-Τ Τι λες να κάνουμε τώρα ?
-Χ .....(Με κυττάζει με απορία)
-Τ Τι λες, να βγάλουμε τίποτα ?(εννοώντας την πορνοστολή)
-Χ ...................
-Τ Άσε θα στο βγάλω εγώ
-Χ Οχι μπορώ μονή μου (ξυπνάει)
-Τ Αντε (λέω από μέσα μου γιατi ήδη είχα γίνει turbo)
-Χ Eίσαι Ελληνας?
-Τ Ναι (τελείωνε λεώ πάλι απο μέσα μου)Κεφάλι σε τοίχο!
-Χ............................(ακινητη εβγαλε μόνο το σουτιέν)
-Τ Τι θα κάνουμε τώρα ?
-Χ .................Χμμμ;
-Τ Μήπως να βγάλουμε και τα υπόλοιπα?
-Χ ..................Χμμμ;
-Τ Αναλαμβάνω δράση Της βγάζω το κάτω μέρος της πορνοστολής ενώ παράλληλα αρχίζω την περιποίηση και τότε έχοντας ξυπνήσει για τα καλά λέει
-Χ Σιγα ρε παιδάκι μου δεν βιάζομαι εγω και βιάζεσαι εσύ?
-Τ Καλά λέω κανε εσύ παιχνίδιΜεγάλο χαμόγελο
-Χ.........................Χμμμ;
-Τ........................!!
=Χ Την έχεις μεγάλη
-Τ Καλά...
-Χ Ναι σου λέω
-Τ Καλά θα προσέχω (μουφα ήταν αυτό που έλεγε φυσικά, κανονικός είμαι)
-Χ........ακινητη απλα ανέπνεε
-Τ Τί θα κάνουμε ..Να βάλουμε το σκούφο γιατί δεν αντέχω ?
-Χ Γιατι βιάζεσαι ? ε ?
-Τ .........(Γιατι μου τα εχεις κάνει τούμπανο λεω απο μεσα μου)
-Χ Μη βιαζεσαι ........(Τον βαζει με χρονοκαθυστέρη)
-Τ .......................Κεφάλι σε τοίχο!
-Χ Ελα να σου πάρω πίπα
-Τ Δεν θελώ παμε να ξεκινήσουμε
-Χ Γιατί δεν θέλεις?
-Τ Γιατί δεν αντεχω αλλο
-Χ ....................Χμμμ;
-Τ ....................:Θυμός
-Χ Καλά άλλα σιγά όμως γιατί τωρα έχω έρθει απο την πατρίδα μου
-Τ ??????Χμμμ;Εμμμμ
(Κανω το λάθος να την ρωτήσω τι σχέση εχει αυτό όποτε εκεί την πιάνει μια ακατάσχετη πάρλα εξηγωντας πόσο καιρό έλειπε τι έκανε κλπ ,λες και συνατησε την γειτονισσα που ειχε να τα πει χρόνια.Που μυαλό για σεξ.
Ε δεν αντεξα αλλο μεταξύ πάρλας και σοβαρού και αστείου την βούτηξα και άρχισα το σφυροκόπημα.
Λιγο τσίνησε, οχι για άλλο λόγο άλλα επειδή δεν μπορούσε να μιλάει, άλλα ακολούθησε ,αλλάξαμε και ένα δυο στάσεις αφου προηγήθηκαν διαβουλευσεις για το πως και το γιατί, μέχρι που τελείωσα .
Μετα ξανα πάλι πάρλα.

Λοιπόν η Χριστίνα είναι μια κατηγορία μονή της, δεν παλεύεται ,αποτελεί βαρόμετρο για την δοκιμασία ψυχικών αντοχών .Εχει άποψη για τα πάντα και την υποστηρίζει σθεναρά μέχρι τελικής πτώσης,Δεν έχει σχέση με το άθλημα άπλα δεν την διώχνεις επειδή είναι ομορφούλα και σου βγάζει κάτι εντελώς αθώο.Το sex μαζί της είναι σαν να βλέπεις τσόντα σε άκυρο DVD εκεί που ξεκινάει η ταινία ξαφνικά κολλάει ,ξαναπαίρνει μπροστά, ξαναπαγώνει ενώ μεσολαβούν επικοί διάλογοι

Προτείνεται σε όλους όσους θέλουν να βιώσουν την απολυτή αίσθηση να τους τα κάνει κάποια τσουρέκια είτε μεταφορικά είτε κυριολεκτικά με το προσωπείο της γλυκείας και αθώας κοπελίτσας

Η βαθμολογία (5) βγαίνει ως εξής
(0) για υπηρεσίες
(10) για συμμετοχή και διάθεση γιά πάρλα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Χρτιστίνα
toshmagic
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
8 Αυγ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
97
Likes:
69
Πόντοι:
230
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2014
Απολαυστικός!
Μεγάλο χαμόγελο Σπασίκλας
+1
20 Μαΐου, 2014
Τρισμεγιστη κριτικη. Η καλυτερη των τελευταιων μηνων!!!
Δυστυχως δεν μπορω να ψηφισω πολλες φορες....+1
20 Μαΐου, 2014
Επέστρεψε η Χριστινα;Χαμόγελο Η δικιά μου Χριστινα; Μεγάλο χαμόγελοΣίγουρα είναι αυτή, κυρίως το κατάλαβα απο την τσίχλα η οποία είναι σήμα κατατεθέν και απο την στανταρντ θεματολογια της αν είσαι Ελληνας και ότι την έχεις μεγάλη.

Η κριτική κορυφαια, έδωσε τον παλμό! +1
lsh
lsh
20 Μαΐου, 2014
Μεγάλο χαμόγελοΑπολαυστικός!!!!!!!
21 Μαΐου, 2014
Ευχαριστώ όλους για τα σχόλια.Μεγάλο χαμόγελοΕιλικρινά προσπάθησα να περιγράψω την εμπειρία μου από την κωμική της πλευρά γιατί σε πλήρη έκταση ήταν αδύνατο να αποδοθεί με λόγια.Money MouthΗταν εμπειρία ζωήςΚεφάλι σε τοίχο!
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5