Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 29 10
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Μ’έτρωγε ο κωλαράκος μου, μέρες τώρα…..
Όταν είδα στο σαλόνι την Κλεοπάτρα, θα έπαιρνα όρκο ότι ήταν αυτό το ίδιο πλάσμα που πριν κάτι μήνες με ταξίδεψε στη χώρα της ηδονής και των ανδρικών (παρ)αισθήσεων! Δεν το πίστευα πως είναι άλλη κοπέλα, ακόμη και όταν πήρα διπλή επιβεβαίωση από τις υπηρεσίες του χώρου. Ομοιότητα εκπληκτική! Σώμα, στυλ, έκφραση….Ίδια κι απαράλλαχτα. Ενδεχομένως να πρόκειται για τη δίδυμη αδελφή της Κλεοπάτρας Α’. Μέχρι το σαλόνι όλα ένα.
Πάμε στα ενδότερα….Αν και φρεσκομπανιαρισμένος και αρωματισμένος, φρεσκαρίστηκα και ξάπλωσα αναμένοντας το μωρό. Μπαίνει μέσα, αμίλητη, ξαπλώνει δίπλα μου σε ανάποδη στάση, φορώντας το κάτω της εσώρουχο μονάχα. Με βλέπει μ’ένα ζευγάρι θλιμμένα μάτια και με ρωτάει “Greek?” Απάντησα θετικά κι Ελληνικά αλλά με ένα μορφασμό μου έδειξε πως δεν μιλάει τη γλώσσα μας. Τη ρωτάω στην Αγγλική από πού είναι, Ρούσιαν απαντάει κι εκεί ξεκινάει το κακό…Χωρίς καμιά αιτία, με νοηματική και σπαστά Αγγλικά, μου εξηγεί ότι έχασε τους δυό γονείς της, πάπα και μάμα, σε τροχαίο κάνοντας την κίνηση του τιμονιού με τα χέρια της κι εκεί της ξεφεύγουν μερικά δάκρυα.
ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ Ο ΜΥΣΤΗΡΙΟΣ!!!!
Κάνω κίνηση να την αγκαλιάσω τρυφερά για να ηρεμήσει. Με σπρώχνει προς τα πίσω, βγάζει το προφυλακτικό, το περνάει στο χαμένο μόριο και αρχίζει τη μηχανική πίπα κρατώντας το με τον αντίχειρα και τον δείκτη (ωωωω γκαντ!!!!) κοιτάζοντας προς τον τοίχο με το μετέωρο βλέμμα της αγελάδας….
ΗΤΤΑ!!
Λέω ΟΚ να το πάρω αλλιώς. Της χαϊδεύω τα πόδια απαλά προς το εσώρουχό της και της προτείνω να το βγάλει και να έρθει σε στάση 69 μπας και σώσουμε την παρτίδα. Εκείνη σφίγγει τα πόδια και προσπαθεί να μου εξηγήσει ότι δεν πλήρωσα το αντίτιμο για 69. Της απαντάω ότι δεν είναι δυνατόν να συνεχίσουμε ενώ είναι βουρκωμένη με το πουλί μου στο στόμα της κι εκείνη με κοιτάει σαν πελεκάνος.
ΟΚ, ΩΣ ΕΔΩ!
Βγάζω με μια κίνηση την καπότα (δε χρειαζόντουσαν και δυό..) ντύνομαι και της ζητάω να καλέσει την υπηρεσία.
ΚΟΚΟΜΠΛΟΚΟ Η ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Β’!
Μη σας ζαλίζω, εξηγώ εν τάχυ την κατάσταση στην υπηρεσία και της λέω ντύνομαι και τα λέμε στο σαλόνι. Ωστόσο η μικρά της είπε το παραμυθάκι της, ότι εγώ ζήτησα 69 και στράβωσα που δεν δέχτηκε!!!!! Για το σκηνικό με το δυστύχημα των γονιών της άχνα! Λέω στην υπηρεσία να την φέρει μπροστά μου να τα πει (ναι, σιγά μην ήρθε..) και κατάλαβα από την έκφραση της υπηρεσίας ή ότι ήμουν πολύ θυμωμένος ή ότι αυτό της έχει ξανασυμβεί με την συγκεκριμένη κοπέλα. Πάντως την είδα πολύ συγκαταβατική, καθόλου έκπληκτη και ακόμη και όταν τη ρώτησα γιατί δεν μου είπε εξ’αρχής ότι έχει θέμα η μικρή δεν ήξερε τι να μου απαντήσει. Πριν φύγω της είπα ¨παρακαλώ δώστε μου τα χρήματά μου πίσω» όπερ και εγένετο.
Χαλάστηκα πολύ όμως…όχι τόσο που έφαγα φόλα, όσο για τη μικρή που κάτι σοβαρό της συμβαίνει-μακάρι να μην είναι αλήθεια αυτό που μου είπε- και σίγουρα δεν κάνει για το λειτούργημα αυτό.
Το fifty-fifty στην υπηρεσία που ενώ έκανε το παγώνι και δεν μου εξήγησε πριν τι παίζει, στο τέλος μου επέστρεψε ευγενικά το αντίτιμο.
Να τα γράφετε παλικάρια μου αυτά. Δε νομίζω να έτυχε μόνο σε μένα. Κάποιες φορές το στραπάτσο της ψυχολογίας μας κοστίζει περισσότερο από 40€!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κλεοπάτρα Β'
mysterious
Γλομπεάρχης
Εγγραφή:
20 Φεβ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
184
Likes:
11.628
Πόντοι:
34.267
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 messinia, NICK TRIVE, Sproxe Garsia και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
20 Μαΐου, 2014
Κάποιες φορές το στραπάτσο της ψυχολογίας μας κοστίζει περισσότερο από 40€!......συναγωνιστη mysterious σαφεστατα και παιζει, διοτι οταν αποφασισω να Κατσικογάμης θελω να φτιαξω την δικια μου ψυχολογια και οχι της κοπελας που πληρωνω αλλωστε γιαυτο την πληρωνω. +1 απο μενα. Οποιες δεν μπορουνε ας μην δουλευουν τις συγκεκριμενες μερες ....
1 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 1