Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 46 10
Μασατζίδικα 114505
την Παρασκευη,ήθελα βασικά μασζ,λόγω συσσωρευμένης κούρασης,αφου το τελευταιο διαστημα δουλευω 16ωρα και σ/κ :S
ρωτησα μπας και ξερει κανεις για τιν Ρουλα με το ενα βυζι-αν δουλευει,αλλα δεν ελαβα σιγουρη απαντηση και μου επεφτε μακρια να τρεχω ασκοπα στην Φραντζη...
λεω δεν γαμιεται,θα κατεβω κεντρο και οτι κατσει...
σημειωνω σε χαρτακι διευθυνσεις απο μασατζιδικα-γιατι ποτε δεν θυμαμαι απεξω και σηκωνομαι να φυγω...με το που κανω 200 μετρα-με την μηχανη-ξεκιναει να ψιλοβρεχει :s&m_3: οποτε,ξαναγυριζω να αφησω την μηχανη και να παρω το αμαξι και να γυρισω σπιτι :S
πεταω και το χαρτακι με τις διευθυνσεις...και επειδη βαριεμαι το βαλε-βγαλε την μοτο,λεω δεν γαμιεται ας βραχω-σπιτι αλλωστε θα παω...ξανακαβαλαω και διαπιστωνω οτι εχει σταματισει η βροχη,οποτε την κανω για κεντρο...
πατησιων 131 ειχε απεξω μπατσικα,ασχετα μαλλον,αλλα δεν ηταν και για να σταματησεις...το αλλο που θυμομουν-μιας και δεν ειχα και..χαρτακι,ηταν το 3 Σεπτεμβριου 59 το οποιο και επισκεφτηκα..εχω παει εκει αλλες 2-3 φορες αλλα την Μαρινα.νομιζω οτι την ειδα για πρωτη φορα...
Ειναι μια σχετικα ψηλη ξανθια κοπελα,γυρω στα 30 θα ελεγα,με ωραιο σωμα,μικρο βυζι και πολυ γλυκια φατσουλα..
της ειπα μασαζ δυνατο καιτο προσπαθησε οσο μπορουσε,αλλα δεν ειναι και το πιο δυνατο της σημειο...προσχαρη-κοινωνικοτατη,μιλαγαμε και καναμε και αρκετη πλακιτσα,την ρωτησα και για την πατριδα της την Ουκρανια και μου ειπε πωςεχει εκει και μια κορη 12 ετων-ετσι την κανω γυρω στα 30,αν και μοιαζει και μικροτερη..στα του αγωνα ειναι περιποιητικη,με καραμελωμα-ολα με σκουφακι-δεν ζητησα ανευ...εναλλαγη στασεων στο αβολο μασαζοκρεβατο και τελειωμα..χειροκινητο,την ιδια ωρα που της χαιδευα και εγω το..γατακι της,που εδειχνε να το απολαμβανει...γενικα μου αφησε καλες εντυπωσεις,λογω του καλου χαρακτηρα της,σε συνδυασμο με το οτι ειναι αντικειμενικα ομορφη..δεν σου βγαζειPSE αλλα μαλλον GFE.. Ναι!
Κόστος συνάντησης
60
Διάρκεια συνάντησης
45 λεπτά
Παρασχεθείσες υπηρεσίες
  • Μασάζ
  • Σεξ
  • Handjob (μαλακία)
  • Πίπα με προφυλακτικό
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Matt LeBlanc
Ανώτερος
Εγγραφή:
19 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6.812
Πόντοι:
6.745
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tonos17

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
19 Μαΐου, 2014
η βαθμολογια ειναι τοσο χαμηλη ,γιατι ξεχασα να βαθμολογησω ολα τα τμηματα οποτε μαλλον εβαλε μονο του μοναδα...
20 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

συμπλήρωσε εδώ να βάλω.
20 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

καθαριοτητα 7
μασαζ 6
σχεση αξιας-τιμης 7
20 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ok added.
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4