Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 315337
Γενική βαθμολογία
 
7.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Κοντά στο μετρό του Αι Γιάννη για δουλειές και καθώς χάζευα κάτι κωλαράκια στο σταθμό, βλέπω την ταμπέλα του studio στο βάθος ενώ τα μάτια μου έγιναν κόκκινα σαν του ταύρου, (τι γράφει ο άνθρωπος) ορμάω στην είσοδο.

Αναμονή και σκάει η Μαρίνα ενα Σέρβικο άλογο 22 ετών και ύψος με τα τακούνια μισό κεφάλι πάνω απο εμένα (είμαι 1.83) όλο σιγουριά και νάζι κάνει μετάβολη και φεύγει. Κόκαλο απο την αρκετά εντυπωσιακή μικρή, χωρίς δεύτερη σκέψη δίνω πενήντα για απλό και μπαίνω δωμάτιο.

Ο κλασσικός χώρος με όλα τα παρελκόμενα για φρεσκάρισμα, κάνω το μπανάκι μου και ξαπλώνω όπου μετά απο κανά λεπτό έρχεται η Μαρίνα που φόραγε ενα μαύρο ολόσωμο δίχτυ και ένιωσα σαν τον ψαρά που τσεκάρει εαν έπιασε τίποτα. Εγω πάντος έπιασα μούναρο Γλώσσα Οι φώτο της είναι ακριβέστατες και έχει μια ελίτσα στο άνω χείλος σαν της Cindy Crawford.

Στον αγώνα πολύ επιθέτικη να λεει τα τρελά της για να με ανεβάσει και να γλύφει λαιμό στήθος και αυτιά πράγματα με τα οποία πήρα μπρός, ενώ με πετάει κατω και μου φοράει καπότα αρχίζοντας γρήγορη πίπα και έγλυφε τα πάντα. Την γυρνάω τούμπα για να μην έχουμε ατύχημα και πριν μπω δαχτυλιαζόταν και στις δυο τρυπούλες της παρακαλώντας με να την σκίσω. Δεν άντεχα και την αρχίζω ιεραποστολικά με τρελό ρυθμό ενω αυτη φώναζε αρκετά λέγοντας και πολλά προστυχόλογα, συνέχεια στα τέσσερα δυνατά και το θέαμα στον καθρέφτη τέλειο με ενα τέτοιο παιδί, την πιέζω και την ξαπλώνω μπρούμητα με ανοιχτές τις ποδάρες της σφυροκοπάω μέχρι τελικής πτώσεως με τα ποδια μου όρθια πίσω, εκείνη φώναζε υπερβολικά και της είπα να χαμηλώσει, ενω την γυρνάω με τα πόδια στους ώμους και πρεσάρω νιώθοντας το τέλος να έρχεται, μου λέει να την χύσω στα βυζιά της που είναι πεταχτά και μυτερά ακόμα και ξαπλωμένη και υπακούω οπου τα ρίχνω με βογγητά κάβλας.

Αυτά για την Μαρίνα ενα άλογο πρόστυχο και πρόθυμο, που όσοι γουστάρουν το έντονο pse γαμήσι δεν θα βγούν ζημιωμένοι, εγώ πέρασα καλά και ελπίζω να βοήθησα...

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 19, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα Σέρβα
NBAZ
Σπουδαίος
Εγγραφή:
15 Οκτ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
36
Likes:
1.569
Πόντοι:
2.290
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 anon.

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού