Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 239 10
Sex Studio 326038
Γενική βαθμολογία
 
7.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
4.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Επανέρχομαι λοιπόν, αγαπητοί φίλοι, με μία ακόμη κριτική, πάλι για studio φυσικά, καθώς έχω δηλώσει οπαδός των studio και της ποιότητάς τους και ότι δεν θα ξαναπεράσω ούτε απ'έξω από μπουρδέλο. Αλλά αυτό βεβαίως είναι μια άλλη ιστορία...

Δεν ξέρω κατα πόσο θα βοηθήσω με την κριτική μου, διότι χρονικά τοποθετείται στις 4 Μαϊου 2007 (κρατάω αρχείο βλέπετε). Καταγράφω όμως την εμπειρία μου, διότι, αν η συγκεκριμένη κοπέλα είναι ακόμη εκεί, σας προτείνω να κλείσετε εισητήρια.

Είχα κάποια δουλειά εκείνη την ημέρα στη Συγγρού. Είχα δει παλιότερα μια αγγελία σε κάποια εφημερίδα για το studio "Ελλη" στην Αριστοτέλους και για ένα άλλο στη Τριγγέτα. Και επειδή ήμουν ακριβώς έξω από το Πάντειο, ξεκίνησα για την Αριστοτέλους, που ήταν πιο κοντά.

Πρώτη εντύπωση ο μεγάλος, πλατύς αλλά ήσυχος δρόμος και το γραφικό σπιτάκι στο νούμερο 6, με τον κήπο και όλο αυτό το πράσινο που ξεχείλιζε.

Χτυπάω την πόρτα και μου ανοίγει μια νεαρή τσατσά με τσιγάρο στο στόμα, που κάλλιστα θα μπορούσε να είναι μια από τις πουτάνες που δουλεύουν εκεί. Η συμπεριφορά της δεν ήταν ότι καλύτερο. "Περάστε. Περιμένετε, έρχεται η Κορίνα". Με ένα ύφος, του τύπου "καλώς τ'αρχίδια μας", "άντε, σκάσε το χρήμα", "άντε να γαμήσεις και εσύ να τελέιώνουμε".

Μπαίνοντας προς τα μέσα, στα δεξιά υπάρχει μια κουζίνα και αριστερά ένα πολύ όμορφο, καθαρό σαλονάκι. Μου έκανε εντύπωση ο πολύ χαμηλός φωτισμός. Σχεδόν κάποια σημεία του σαλονιού δεν φαινόντουσαν.

Παρότι η συμπεριφορά της τσατσάς με έκανε να αισθάνομαι άβολα, η είσοδος της Κορίνας στο σαλόνι με έκανε να τα ξεχάσω όλα. Ψηλή, μελαχροινή, με μελαχροινό δέρμα, υπέροχα μάτια, καταπληκτικό σφιχτό σώμα που θα ζήλευαν οι πιο καταξιωμένες μοντέλες, με ένα υπέροχο χαμόγελο που σε έκανε να αισθάνεσαι λές και γνωρίζεσαι καιρό μαζί της. Γύρω στα 31-32, με αμφισβητούμενη καταγωγή. Θα μπορούσε να είναι από Λατινική Αμερική, αλλά κάλλιστα θα μπορούσε να είναι και από Ρωσία, διότι έχω δεί πολλές Ρωσίδες έτσι μελαμψες, όσο και αν φαίνεται παράξενο. Με πήρε από το χέρι και ανεβήκαμε τις σκάλες, που οδηγούν στον πάνω όροφο, όπου υπάρχει άλλο ένα μινιόν σαλονάκι και δύο δωμάτια.

Μόλις γδύθηκε, παρατήρησα, πέρα από το εξαίσιο σώμα της, ένα καταπληκτικό τατουάζ στην πλάτη και κάποια ιδεογράμματα. Ξαπλώσαμε, με προέτρεψε να ηρεμήσω, διότι ήμουν κάπως στρεσαρισμένος και μου πήρε την καλύτερη πίπα που μου έχει πάρει πουτάνα ή γκόμενα ever. Απλά, μαλακά, χωρίς βίαιες κινήσεις, χωρίς βιασύνη. Ύστερα, εξασκηθήκαμε στις γνωστές κλασικές στάσεις. Στο δε ιεραποστολικό, είχε κλείσει τα μάτια και έβγαζε κάτι φοβερά αισθησιακές φωνές. Εκεί τα χρειάστηκα.

Μόλις τελειώσαμε, μετά απο κανένα τέταρτο, της δήλωσα βέβαια ότι ήταν η καλύτερη που έχω πάρει ποτέ. Με ένα χαμόγελο ικανοποίησης για το κοπλιμέντο και ένα φιλί στο μάγουλο, με αποχαιρέτησε.

Δυστυχώς, λόγω της απόστασης από την περιοχή που μένω αλλά και λόγω δουλειάς, δεν ξαναεπισκέφτηκα το εν λόγω studio. Θα ήθελα μια ενημέρωση όμως αγαπητοί φίλοι, σε περίπτωση που το επισκεφτείτε, αν εργάζεται ακόμα εκεί η συγκεκριμένη κοπέλα. Σας το προτείνω για να περάσετε καλά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Κορίνα
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού