Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 320 10
Sex Studio 487268
Γενική βαθμολογία
 
7.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Τι να πώ ;;;
Πως να το εκφράσω;;;

Απλά απίστευτη...


Παρόλο το προχωρημένο της νύκτας πήρα τηλέφωνο και με πληροφόρησαν ότι δούλευαν η Ίνγκριντ και η Καρινα. Καθότι μενω αρκετα κοντά έφτασα σε λίγα λεπτά στο εν λόγω μαγαζί.
Δεν ξέρω τι περίμενα πάντως όχι αυτό που βγήκε για σαλοναρισμα ...
Τόσο και η Ίνγκριντ όσο και η Καρινα είναι δυο αρκετά εμφανίσιμες κοπέλες αν και ανήκουν στην νορμάλ προς πετιτ κατηγορία . Με το που με κοίταξε η Ίνγκριντ με αυτά τα υπέροχα γατίσια πράσινα μάτια της ήμουν χαμένος. Έδωσα το αντίτιμο (70€ μασαζακι - ισπανικό) και ανέβηκα προς τα ενδότερα. Εδώ ήταν το μονο αρνητικό.. περίμενα κοντα 1 15λεπτο... ενω το μαγαζι ήταν αδειο ...
Τελος πάντων.
Το δωμάτιο πεντακάθαρο και με σετάκια σφραγισμενα πετσέτας-παντοφλας
Με το που ήρθε η Ίνγκριντ έχω μείνει να την χαζέυω...
Ειναι ΄γυρώ στα 26-27 και έχει ένα πολύ καλο φυσικο σώμα , με μεγαλο φυσικο στήθος με όμορφες ρώγες. Και όταν λέω φυσικό σώμα εννοώ ναι ελαφρα γυμνασμένο αλλα ουσιαστικά ότι θα βρίσκατε στην κοπέλα σας. Αρκετά σφικτό αλλά και πληθωρικό συγχρόνως. Να σου τρέχουν τα σάλια .
Μελαχρινή με απίστευτα γατίσια πράσινα μάτια και τριγωνικό πρόσωπο .
Η επιδερμιδα τής ήταν μαυρισμένη (αααχ αυτά τα σολάριουμ) απαλή και μοσχοβολούσε.
Και το στήθος της όπως ανακάλυψα μετέπειτα φυσικότατο , και υπέροχο.
Η συνεννόηση αποκλειστικά στα Αγγλικά , όπου και έμαθα ότι είναι απο το Βουκουρέστι και είναι στην Ελλάδα (σύμφωνα με τα λεγόμενα της παντα -) 5 μήνες
Αφού κατέβηκε από τους κοθόρνους (μα καλά πώς δεν σπάνε τα πόδια τους τα κορίτσια με αυτά τα πράγματα),
ξεκινήσαμε με ένα ελαφρύ μασαζάκι στο οποίο πήρε μέρος και το εν λόγο υπέροχο στήθος .
Μετά πέρασε σε ένα κάπως αγχωμένο στην αρχή στοματικό , αλλά που σε συνδυασμό με τις ματιές που μου έριχνε με έκανε σύντομα να δώ κόκκινο.
Και μετά τσουπ από πάνω...

Οκ μέχρι εδώ έχουν περάσει περί τα 5 - 6 λεπτά, χρόνος αρκετός για μια κοπέλα να σε "στείλει" γρήγορα.
Έλα ντε όμως που εγώ δεν είμαι από τους ανθρώπους που πυροβολούν στα 5-6 λεπτά ... Μου αρέσει να βλέπω την παρτενέρ μου να το ευχαριστιέται και έτσι φτιάχνομαι. Τώρα θα μου πείτε "καλά ρε αδελφέ. Σε εργαζόμενο κορίτσι θα πας και θα περιμένεις και με το πάσο σου και ώρα μπόλικη;; " ... Εεεε γιαυτό και εγώ πάω ή πολύ νωρίς ή πολύ αργά έτσι ώστε να έχουν περιθώριο.
Αλλά ας επιστρέψω στην αφήγηση.
Ωραιο το "Γιχαα είμαι η καουμπόισσα και είσαι το άλογό μου" και μπόλικο οθφαλμολουτρο και ευκαιρίες να ασχοληθώ με το (υπέροχο) στήθος της.. άλλα ήθελα και άλλα . Γυρνάει το κορίτσι στα τεσσερα και μου παρουσιάζει ένα απίστευτα στητό και σφικτό κωλαράκι .(ώρε πουστη ζήμια.. μονο που τα θυμάμαι και τα γράφω ξαναγίνομαι τούρμπο. Αχχχ θα το ρίξω πάλι το βράδυ το φουλ πρόγραμμα μου φαίνεται.. που να είναι αραγες σήμερα ).
Ευθυγραμμιση - ζυγοστάθμιση και τσουπ μέσα...
Και εκεί κύριοι τα βλέπω όλα...
Εχει αρχίσει να σπρώχνει και αυτη και να βογκάει όλο και ποιο δυνατά . Η δε θέα στον καθρέπτη όλα τα λεφτα.. Αλλα ήθελα και άλλα.
Την γυρνάω στο κλασσικό και ξαφνικά κλικ . Χανωμαι στα μάτια της. Γλυκόλογα , χάδια , φιλιά....
Ναι μπορώ να πώ ότι ήταν μια πάρα πολύ καλή εμπειρία...
Ξαφνικά την βλέπω να βάζει το χέρι της κάτω και μετά από 10" έντονου τριψίματος και ανάλογων κραυγών , να φτάνει σε οργασμό . Οκεεεϋϋ ξέρω ότι αυτο το ισχυρίζονται πολλοί άλλα: 1ον. είχαμε ήδη πιάσει το 20λεπτο 2ον. στην κυριολεξία με σήκωσε από το κρεβάτι με την λεκάνη της (πράγμα και όχι ιδιαίτερα εύκολο με τα 90+ κιλά μου ) και ο κόλπος της μόνο που δεν με δάγκωνε απο το ρούφηγμα και το άρμεγμα που μου έκανε . 3ον. μετά μείναμε κόκκαλο και οι δύό για κάνα λεπτό και μόνο μετά μπόρεσε να δεχθεί ελαφρύ κούνημα από μένα .
(Οκ το κάνα και αυτό στην ζωη μου , κατάφερα εργαζόμενο κορίτσι να τελειώσει.. :-) ).
Μετά απο αυτό, μέσα στο χαμόγελο με άφησε να τελειώσω με την ησυχία μου.

Μετά ντουζάκι , κουβεντούλα , φιλάκι και έφυγε (αχχχ τι κρίμα) .

Συνολικά ήταν μια απίστευτη εμπειρία και ναι θα επιδιώξω να την ξανασύναντήσω .
Οι υπηρεσίες της ήταν υπέρ του δεόντως ικανοποιήτικές και ναι σε επίπεδο GFE .
Είναι μια πολύ ωραία κοπέλα και φροντίζει να ικανοποιηθεί ο πελάτης στο μέγιστο.

Χμμμμ για να δώ τώρα σε ποιο στούντιο θα είναι σήμερα το βράδυ;;;;
:-)

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Ίνγκριντ
Υπηρεσίες
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
17 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
17 Μαΐου, 2014
Συμφωνώ απόλυτα φίλε...τα μάτια της είναι απίστευτα αλλά και ο τρόπος που σε κοιτάει....έχει πολύ καλές υπηρεσίες και σύντομα θα την ξανατιμήσω!! και κορμάρα να μην ξεχάσω βεβαίως βεβαίως...
18 Απριλίου, 2017
δεν βαριέσαι να γράφεις τόσα πολλά και ορθογραφικά σωστά ...........ούτε πληρωμένος να ήσουνα χαχαχαχα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2