Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.1 1017 10
Sex Studio 823575
Γενική βαθμολογία
 
8.9
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Εδώ και κανα εξάμηνο κατεβαίνω συχνά Πατησίων για δουλειές και συχνά πυκνά περνάω απο την οδό στην οποία έχω σκορπίσει μερικά χιλιάρικα, πάντα σε 15-20ευρα. Δίπλα απο παρακμιακούς Πακιστανούς και μέσα στα βρωμερά μπουρδέλα που βρωμάνε χλωρίνη αναμιγμένη με κωλίλα και πουστοκωλώνιες που φοράνε οι τσάτσοι, νιώθεις καμιά φορά νοσταλγία. Αρχικά δεν έπαιζε να μπώ ούτε να κάνω τσάρκα, γιατί αν είναι να ρίξω λεφτά για γαμήσι πλέον θα θέλω κανα τρίωρο-τετράωρο με full extra για να το ευχαριστηθώ οπότε το σπόρ το έχω κόψει για τα καλά.

Έτυχα στην περίπτωση όμως και μετά απο αποτυχημένη τσάρκα στα ρδελα προς εύρεση κελεπουριού ρίχνω στροφή και πάω στο φ104. Μου ήρθε αυτή η αίσθηση, αυτό το πράγμα που νιώθεις πεταλούδες στο στομάχι όταν ακούς την πουτάνα λίγο πριν βγει απο την κουζίνα, με τα τακούνια της, περιμένοντας να αντικρύσεις την νέα σου μούσα που θα εναποθέσεις πάνω της το καβλί και το σπέρμα σου. Ό,τι παθαίνουν οι γκόμενες όταν ερωτεύονται, ε ακριβώς το ίδιο. Και επειδή έγινα αρκετά ρομαντικός μιας και θυμήθηκα παλιές δόξες, πάμε στο ζουμί γιατί έχουμε και δουλειές.

Λεπτό, λίγο πριν το skinny, ΣΤΕΓΝΟ, με το κωλί της να είναι πολύ σωστό απο άποψη χαλαρότητας κλπ ( καθόλου χαλαρότητα δηλαδή, πολύ καλό σώμα ), εφηβικό βυζί με καλή ρώγα. Παίζουν και τατουάζ. Το πόδι της κάθεται πολύ καλά πάνω στα τακούνια, βαμμένο νύχι ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ( δεν έπαιζε να μπω αν έβλεπα μαλακισμένο πεντικιούρ και ας μου έκανε wink με anal gape ).

Το κλειδί ήταν αλλού όμως. Στο βλέμα της. Με ένα γυαλάκι που την κάνει έκφυλη, αθώα και μεγάλη πουτανάρα ταυτόχρονα, το βλέμα της σε κάνει να λές πως αυτό το μουνί θέλεις και επιβάλλεται να το στραγγίξεις στον πούτσο. Κουβαλούσα ημι-γεμάτο πορτοφόλι, οπότε λέω το "ναι" στην τσατσά που ήταν/είναι και παλιά γνώριμη. Μπάνιο κλπ να φύγει η ιδρωτίλα και να αράξω περιμένοντας να σκάσει στο δωμάτιο.

Δεν θα μπω σε πολλές λεπτομέρειες, το τσιμπούκι της σε προδιαθέτει για φτυσίματα στο μαπίδι και μπάτσα, μαζί με ταυτόχρονο γλείψιμο του δάχτυλο και τράβηγμα απο τα μαλλιά. Αν την είχα σε κανα hotel αυτά θα γινόντουσαν, αλλά αρκέστηκα στο να της σπρώχνω το κεφάλι και στο ελαφρύ μαλλιοτράβηγμα για να μη σηκωθεί και φύγει και πάει χαμένο το μαρούλι. Πολύ καλό τσιμπούκι, έκφυλα κοιτάγματα, σωστή χρήση χεριού, αρκετά σάλια τα οποία τα διαχειρίστηκε σωστά. Παιξίματα με το σώμα μου με γλείψιμο σε ρώγες, λαιμό και μαλακίες τέτοιες εννοούνται και ήταν αρκετά καλά και όχι τόσο επιτηδευμένα. Με έβαλε στο mood καλά παίζοντας σωστά τον ρόλο της.

Στο γαμήσι ήξερε καλά τι να κάνει και κόβω τον πούτσο μου πως αυτό το κορίτσι γουστάρει να γαμιέται πιο πολύ και απο όσο αναπνέει. Δυνατό σκίσιμο και συμμετοχή που μου θύμισε εποχές απο το Σοφάκι στο Μεταξουργείο που του σκίζαμε το μουνί και το πιπώναμε και έλαμπε το πρόσωπο της. Η καριόλα με κάβλωσε πάρα πολύ, της το αναγνωρίζω και μπράβο της. Έγλειψα και πόδι αλλά και χέρια φυσικά, γιατί χωρίς αυτά καλύτερα να παίξω μαλακία στο xhamster. Η φάση τελείωσε με κάρφωμα απο το πλάι, βλέποντας το βρώμικο βλέμα της και να ανταλλάσουμε βρισιές και βρωμόλογα.

Συστήνεται ανεπιφύλακτα.

Υ.Γ. Οι χαρακτηρισμοί προς την κοπέλα δεν είναι επι προσωπικού προφανώς, χρησιμοποιούνται με τον καλύτερο δυνατό τρόπο και πρόθεση. Αυτό για όσους φαγουροκώληδες μικροψώληδες μαλάκες πετάξουν την παπαριά τους περι σεβασμού στην κοπέλα κλπ. Ο σεβασμός σε ένα τέτοιο όμορφο/έκφυλο πλάσμα, σε έναν τέτοιον χώρο, είναι το ξέσκισμα και ένα ειλικρινές χαμόγελο πριν την φάση αλλά και στο τέλος γιατί είμαστε καλές ψυχές κατά βάθος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βέρα
Τιμημένος
Εγγραφή:
12 Αυγ 2005
Μηνύματα:
Κριτικές:
10
Likes:
16
Πόντοι:
5.775
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2014
-1...χαχαχαχαχά,απλά γελάω...Μεγάλο χαμόγελο
16 Μαΐου, 2014
.......................γιατί είμαστε καλές ψυχές κατά βάθος. +1 από μένα .....
16 Μαΐου, 2014
θεος!!! αχαχαχαχαχαχα

"...είναι το ξέσκισμα και ένα ειλικρινές χαμόγελο πριν την φάση αλλά και στο τέλος γιατί είμαστε καλές ψυχές κατά βάθος."

+1
16 Μαΐου, 2014
+1ΚουλΓερο-μύστης
17 Μαΐου, 2014
Ωραια η κριτηκη σου τυπε, οσο αναφορα για την βερα κια εγω θελω να την Κατσικογάμης απο φοτο που εχω δει τα σπαει...και απο οτι λες κανει και καλο Κατσικογάμης οποτε θα παω Γλώσσα
17 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κατι που ξεχασα να γραψω και μου ηρθε τωρα με το σχολιο σου τυπε. ΚΑΜΙΑ σχεση οι φωτο με την πραγματικοτητα και εννοω οτι απο κοντα ειναι 1000 φορες πιο καλη. Στις φωτο βλεπεις ενα ωραιο λεπτο μουνι κλπ. Απο κοντα εαν σου αρεσει ο σωματοτυπος της Βερας θα παθεις μουνοπλακα. Πολυ δυνατη.
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6