Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 1 10
E-shop 22319
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Λειτουργικότητα website
 
7.0
Τιμές
 
9.0
Ποικιλία προϊόντων
 
9.0
Παραλαβή/διακριτικότητα πακέτου
 
10.0
Ειναι ενα μαγαζι που βρισκης σχεδον οτι θελεις, εγω παω πρωσοπικα και ψωνιζω αρκετες φορες απο αυτο το μαγαζι που ειναι πανω στην θησεως στην καλλιθεα η τιμες τον προιοντων ειναι ειναι αρκετα καλες, φυσικα και η ταμιας ειναι εξερετικη
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
15 Μαϊ 2014
Μηνύματα:
Κριτικές:
3
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2014
Μπράβο τύπε, να πηγαίνεις. Εγώ δεν θα πάρω, δεν με έπεισες αρκετά.
P
pgp74
16 Μαΐου, 2014
Ρε φίλε μου ΚΑΜΙΝΙΑS θα μας τρελάνεις?Μπήκες χθές στο site για πρώτη φορά και η πρώτη σου δουλειά ήταν να κάνεις 2 κριτικές-προμοταρίσματα τρελά (πρώτον στο swing μπαρ 2+2) και σήμερα σε sex shop?Δεν καταλαβαίνεις πως έχεις το ακριβώς αντίθετο αποτέλεσμα από αυτό που θέλεις.Όσο για το συγκεκριμένο sex shop δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ αλλά όταν βλέπω τέτοιες κινήσεις που υποτιμούν τη νοημοσύνη μου δεν μπορώ να πω ότι το βλέπω και θετικά.Άσε κάποιον που πήγε όντως να γράψει την ΑΛΗΘΙΝΗ κριτική του και να αποφασίσουν οι συναγωνιστές τι θα κάνουνε.Το καις το μαγαζί δεν το καταλαβαίνεις?
17 Μαΐου, 2014
Χμμμ;Κεφάλι σε τοίχο!Μαλακία τελικα καποιοι εδω μεσα μας εχουν για πολυ μαλακες!!! στη μια κριτικη ο βλακας λεει οτι γυρισε απο Ολλανδια μετα απο χρονια και στην αλλη ο ηλιθιος λεει ψωνιζω αρκετες φορες. ΜαλακίαΜαλακία
17 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ Κλαιωωωωωωωωωωωωωω!!! το συγκεκριμενο μαγαζι εχει ολοκληρη βιτρινα μεσα στο 2+2 αλλα οχι δεν ειναι κατευθηνομενη κριτικη ειναι απλα τυχαιο Χμμμ;Χμμμ;Χμμμ;
C
CPL
17 Μαΐου, 2014
καλες δουλειες! προμοτορα..
5 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 5