Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Την Αλίσα την γνωρίζω αρκετό καιρό και δεν το κρύβω πως είναι από τα στανταράκια μου...Είναι ξανθούλα με petit σωματάκι-μοντελέ με γλυκό πρόσωπο και βελούδινη επιδερμίδα...
Η τελευταία μας συνάντηση είχε γίνει πολύ καιρό πριν καθώς για ένα διάστημα είχε εξαφανιστεί.Να λοιπόν που εμφανίστηκε και πάλι σε νέο χώρο.
Αφού την είδα στα προγράμματα και μετά από τηλεφωνική επιβεβαίωση πως θα βρίσκεται στο παραπάνω μαγαζί κατευθύνθηκα προς τα εκεί...
Παρκάρισμα λίγο δύσκολο στη περιοχή καθώς γίνονται και κάτι έργα...Αλλά μετά από κάποιες βόλτες βρήκα λίγο πιο πάνω.Είσοδος στο μαγαζί και υποδοχή από την υπηρεσία.Μου παρουσίασε την Αλίσα και αμέσως πέρασα στο δωμάτιο.Για το δωμάτιο έχω αναφερθεί και σε παλαιότερες κριτικές μου οπότε δεν θα σας κουράσω με αυτά.
Ένα ντουζάκι ήταν απαραίτητο και μετά ξάπλωσα στο κρεβάτι.Μετά από κάποια λεπτά αναμονή η Αλίσα μπήκε στο δωμάτιο με αρκετή διάθεση...Ξεκίνημα με χάδια στα όρθια και πεταχτά φιλιά ώσπου ξαπλώσαμε στο κρεβάτι για να συνεχίσουμε τα προκαταρκτικά.Γύρισμα σε 69 για να παίξω με το γατάκι της ενώ αυτή περιποιήθηκε με προσοχή όλη την ευρύτερη περιοχή.Πέρασμα του προφυλακτικού και έναρξη του στοματικού.Αρκετά καλό με έκφυλες ματιές,όπου χρειαζόταν η χρήση χεριού και καραμέλωμα στα α@@@κια...
Μικρή διακοπή για κάποια πεταχτά φιλιά στα σώματα και έναρξη στο σεξ.
Πρώτη στάση με την Αλίσα από πάνω να κινείται σε γρήγορους ρυθμούς.Αλλαγή για πισωκολλητό όπου πραγματικά είναι μία στάση που απολαμβάνω μαζί της.Λίγα λεπτά πέρασαν στα πλάγια και τελείωμα με άψογη συμμετοχή σε ιεραποστολικό...
Ιδρωμένοι και οι δύο ξαπλώσαμε και με κάποια πειράγματα μιλήσαμε για λίγο σε φιλικό κλίμα.Με ένα πεταχτό φιλί με αποχαιρέτησε ανανεώνοντας το ραντεβού μας για το μέλλον.

Συμπερασματικά,πέρασα άψογα με την Αλίσα όπως βέβαια περνάω κάθε φορά.Δεν θέλω να γράψω πως όποιος την επισκεφτεί θα περάσει τέλεια καθώς θα θεωρηθεί διαφήμιση και σε προηγούμενη κριτική μου για την Αλίσα κάποιοι δικαιολογημένα το παρεξήγησαν.Το μόνο που θέλω να γράψω είναι πως είναι μία από τις πιο όμορφες κοπελίτσες κατά τη γνώμη μου σε στούντιο και πως σε όποιους αρέσουν αυτού του τύπου τα κορίτσια ας περάσουν να ρίξουν μία ματιά.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Αλίσα τώρα κάποιοι μπορεί να έχουν διαφορετική άποψη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Αλίσα
Υπηρεσίες
ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ
Τιμημένος
Εγγραφή:
31 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
734
Likes:
51.711
Πόντοι:
36.618
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 dourosladers, n.smirni76, John.Greek και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού