Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.5 7 10
Call-Girls 13503
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση (πρόσωπο)
 
7.0
Εμφάνιση (σώμα)
 
7.0
Γενική συμπεριφορά
 
8.0
Επικοινωνία
 
6.0
Διάθεση στο σεξ/συμμετοχή
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Φρέσκο "κρέας" στο συγκεκριμένο γραφείο, και διαβάζοντας τις κριτικές εδώ είπα να το δοκιμάσω και εγώ. Έτσι λοιπόν αναφέρω τα ακόλουθα προς γνώση των επόμενων "χρηστών" και επιβεβαίωση των προλαλήσαντων:
- Η συμπεριφορά του γραφείου ήταν, ως συνήθως, αρκετά καλή. Η τηλεφωνήτρια ήταν αναλυτική, επεξηγηματική και ως εκ τούτου η κοπέλα κατέφθασε τη συνεννοημένη ώρα σε γνωστό ξενοδοχείου του κέντρου.
- Όπως προαναφέρθηκε και από άλλους συναγωνιστές, η κοπέλα είναι λεπτούλα (πάχος μοντέλου) γύρω στο 1,70 με μικρό στήθος και ευεραίσθητη ρώγα. Το πεταχτό κωλαράκι της είναι όντως "όλα τα λεφτα" & κρίμα που δεν το δίνει (όχι πως καιγόμουνα κιόλας σήμερα). Το solarium που έκανε πρόσφατα τις ταιριάζει αρκετά, ενώ από τα tattoo μου άρεσε, και θεωρώ ότι της ταιριάζει κιόλας, αυτό στο χέρι. Η ηλικία της φαίνεται άριστα στο πρόσωπο και στο "νάζι" που λανσάρει!
- Είναι καθαρότατη και μυρωδάτη. Επίσης έκανε χρήση του ντούζ και πριν και μετά (για πλύσιμο κανόνικο, όχι απλά για ξέβγαλμα).
Στα του αγώνα πρέπει να αναφέρω τα ακόλουθα:
- Έχει καλή διάθεση, ενω παράλληλα δεν δείχνει κανένα σημάδι πως θέλει να τελειώνει με τον πελάτη. Δεν προσπαθεί να σου φάει χρόνο, και κάθεται ολόκληρη την ώρα του ραντεβού (ενώ είχαμε τελειώσει στο 50' κάθισε και κάναμε υψηλή κουβέντα).
- Η πίπα της είναι άπειρη ακόμα, αλλά είναι δεκτική στην καθοδήγηση και δέχεται το DT.
- Δέχεται τις εναλλαγές στάσεων, ενω η στενότητα του αιδοιού της δίνει ακόμα ένα +. Δείχνει να αντέχει το σφυροκόπημα μικρής όμως διαρκειας.
- Δέχεται το "ξεφόρτωμα" και στο πρόσωπο και στο στόμα (τα φτύνει) χωρις ιδιαιτερη δυσκολία και κανένα "ξίνισμα".
- Τέλος, πρέπει να αναφέρω ότι το 6 στην επικοινωνία μπήκε λόγω του ότι η γνώση των Αγγλικών ή/και των Ουκρανικών είναι απαραίτητη για να μπορέσεις να συνεννοηθείς άνετα μαζί της.

Συνολικά μπορώ να πω πως δεν πέρασα άσχημα, αλλά όχι τόσο καλά ώστε να θέλω να ξανασυναντήσω την κοπέλα. Πήρα αυτό που ήθελα από το ραντεβού και πρόσθεσα ένα ακόμα "τεμάχιο" με προοπτικές στην cg-συλλογή μου.

Να γαμάτε καλά
@draxan04

Πληροφορίες Συνάντησης

Διάρκεια
1 ώρα
Κόστος
130€
Τήρηση υπηρεσιών
Τηρήθηκε ό,τι είχε συμφωνηθεί από πριν
Οι φωτογραφίες σε σχέση με την κοπέλα ήταν:
Ακριβέστατες
Φιλί
Βαθύ με γλώσσα
Πίπα
Χωρίς προφυλακτικό
Εκσπερμάτωση
Στο στόμα (τα φτύνει)
Πρωκτικό
Όχι
Θα την ξανασυναντούσες;
Ίσως
draxan04
Ανώτερος
Εγγραφή:
25 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
55
Likes:
898
Πόντοι:
6.810
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
16 Μαΐου, 2014
Η συνάντηση έγινε πρόσφατα? Πήρα πολλές φορές τηλ. το γραφείο το προηγούμενο σαββατοκύριακο αλλά καμία απάντηση.
16 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

H συναντηση έγινε εχθές 15/05/2014. Για το προηγούμενο ΣΚ δεν έχω άποψη.
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2