Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 304 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 560140
Γενική βαθμολογία
 
7.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
7.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
7.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Ας προσθέσω κι εγώ ο νέος την κριτική μου για την Νικόλ..

Οι ιντερνετικές φωτογραφίες την έβαλαν στο στόχαστρο και οι 2 αντικρουόμενες κριτικές φούντωσαν το ενδιαφέρον μου. Επίσκεψη λοιπόν κυριακή απογευματάκι, με μέτρια προς κακή διάθεση είναι η αλήθεια, λόγω επίμονου hangover αλλά και της νευρικότητας που πάντα έχω στις σόλο εξορμήσεις.

Η είσοδος είναι αρκετά εκτεθειμένη, γεγονός που ίσως δυσαρεστήσει κάποιους που δεν θέλουν αδιάκριτα βλέμματα.

Στο εσωτερικό, ευγενικότατη υποδοχή και παρουσίαση προγραμμάτων. Το σαλονάρισμα των 2 κοριτσιών (Νικόλ και Σούζη) αστραπιαίο όμως βρήκα αυτό που έψαχνα:

Η Νικόλ είναι ένα μελαχρινό καυλάκι με ίσιο μαλλί (αδυναμία μου). Το στήθος της είναι μέτριο σε μέγεθος αλλά απίστευτα καλοσχηματισμένο. Αντίστοιχου επιπέδου και το σετ πόδια-κώλος-μέση. Οι φωτογραφίες στο site είναι αντιπροσωπευτικές. Το μουτράκι της τσαχπίνικο και χαμογελαστό, με βλέμματα που προσδίδουν θηλυκότητα. Όπως ακριβώς είπε και ένας συναγωνιστής σε κριτική, η κοπέλα εκπέμπει 'θετική ενέργεια'.

Χωρίς καθυστέρηση περνάω στο δωμάτιο με απλό πρόγραμμα (50 Ε). Καθαρός χώρος αλλά με πολύ χαμηλό για τα γουστα μου φωτισμό, ενώ δεν ήταν δυνατή η αύξηση του. Μικρό ζήτημα που λύνεται εύκολα παίρνοντας μάτι στον εαυτό σου να γαμάει στον καθρέφτη που βρίσκεται δίπλα και φωτίζεται από πορτατίφ. Φρεσκάρισμα με ντουσάκι και μικρή αναμονή.

Η Νικόλ μπήκε στο δωμάτιο κουβαλώντας την θετική της ενέργεια και το χαμόγελο της. Συστάσεις και ελάχιστο social από δική μου επιλογή. Αν το έντονο social είναι του γούστου σας, πιστεύω μπορεί να ανταποκριθεί. Στα προκαταρκτικά απέφυγε διακριτικότατα τα γλωσσόφιλα και άρχισε να με καυλώνει με χάδια και φιλιά σε όλο το σώμα. Η αγαμία των τελευταίων ημερών οδήγησε σε πλήρη στύση μέσα σε λίγα δευτερόλεπτα κι έτσι δεν έχω πολλά να πω για τα προκαταρκτικά. Στα highlights οι τέλειες ρώγες της και οι gfe τάσεις της. Προσωπικά δεν μπορώ να βιώσω gfe χωρίς γλωσσόφιλα αλλά η Νικόλ σίγουρα επιδιώκει να δημιουργήσει τέτοιο mood.

Και καθώς περνάμε στο στοματικό, να τα πρώτα σύννεφα...

Η καπότα περάστηκε με δυσκολία λόγω μεγέθους ενώ δεν υπήρχαν διαθέσιμες XL (σημαντικό φάουλ του ιδρύματος). Απλό τσιμπουκάκι με λιγη περιποίηση της γύρω περιοχής. Πολύ καλές όμως οι τοποθετήσεις του σώματος σε φάση μισό 69 με πολλά δαγκωματάκια στο καλοσχηματισμένο της κωλαράκι.

Και ενώ πάμε να περάσουμε στο κυρίως πιάτο ακούω την πρόταση που φοβόμουν: 'δεν ξέρω αν γίνεται να με γαμήσεις' Κεφάλι σε τοίχο! Αναφερόμενη στο μέγεθος του πούτσου μου.

Είναι ένα ζήτημα που έχω αντιμετωπίσει ξανά οπότε με ψυχραιμία της πρότεινα την χρήση κρέμας. Αποχώρησε και εμφανίστηκε ξανά με το gel που άλειψε στον ψιλοπεσμένο λόγω του break πουτσο μου. Το χαμόγελο και η διάθεση με την οποία αντιμετωπίστηκε το σκαμπανέβασμα (η θετική ενέργεια που λέγαμε), οδήγησε σε γρήγορη ανάκτηση δυνάμεων και το γαμήσι ξεκίνησέ σύντομα.

Gfe φάση στο γαμήσι με τέρμα καυλωτικές ματιές. Ιδιαίτερα στο ιεραποστολικό ένιωσα οτι είμαι με την κοπέλα μου χάρη στις ματιές και τις εκφράσεις της, οπότε θα της χαρίσουμε το οτι προσπαθούσε να κοντρολάρει το σώμα μου με το χέρι της στο στήθος μου.

Στη φάση του σεξ το μόνο ξενερωτικό ήταν αυτή η ηλίθια καπότα που στραγγάλιζε τον πούτσο μου και με έκανε να αγχώνομαι μήπως σπάσει. Το ίδιο άγχος φάνηκε να έχει και η Νικόλ, δεν το άφησε όμως να επηρρεάσει τη συνεδρία μας (ξανά.. ΘΕΤΙΚΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑ) η οποία έφτασε σε δυνατό τέλος με ιεραποστολικο και αληθοφανείς ατάκες απο μέρους της (χωρίς υπερβολές και τσιριτσάντζουλες)

Λίγο social, ντουσάκι και γειά σας. Θα μπορούσαν τα πράγματα να είναι καλύτερα; Ίσως.

Όπως και να έχει, αποχώρησα από το ίδρυμα με χαμόγελο Χαμόγελο Αυτό μετράει άλλωστε.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 11, 2014
Όνομα κοπέλας
Νικόλ
Μέλος
Εγγραφή:
17 Δεκ 2012
Μηνύματα:
Κριτικές:
1
Likes:
3
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
14 Μαΐου, 2014
τι τραβατε και εσεις οι ψωλαραδες. Καλη κριτικη +1 ψηφο απο μενα. Περνε μαζι σου ΧΛ καποτες μη παθεις καμια ζημια
14 Μαΐου, 2014
δεκτή η δυσπιστία σου φίλε μου. Το σκηνικό απλά το ανέφερα για να τονίσω οτι η συνεδρία έγινε με διακοπές και τεχνικές δυσκολίες. Ούτε γκόμενα προσπαθώ να βγάλω στο bou ούτε τίποτα
05 Μαΐου, 2016
δυστυχώς μια απλή ξεπετα κανει
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3