Λεπτομέρειες αξιολόγησης

5.7 93 10
Γενική βαθμολογία
 
5.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
4.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
5.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
5.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε σήμερα το μεσημέρι στις 12.30. Σήμερα εδώ δούλευε η Βίκυ , πρόκειται για μία κοπέλα γύρω στα 20 ξανθιά με πολύ ωραία πράσινα μάτια κανονικό σώμα αν και στα μπούτια είναι λίγο πιο τροφαντή ωραίο κώλο και 1.5άρι βυζί . Αν και δουλεύει πάρα πολύ καιρό και την έχω πετύχει σε δίφορα σπίτια , σήμερα ήταν η πρώτη φορά που πέρασα μαζί της. Περίμενα στο σαλόνι και από το κουζινάκι αν και με είδε η υπηρεσία , έφαγε πρώτα 3-4 πιρουνιές από το μεσημεριανό της πριν βγει να μου μιλήσει. Δευτερόλεπτα μετά εμφανίστηκε και η Βίκυ αφού έδωσε το τσιγάρο που κρατούσε στην υπηρεσία , με πλησίασε σε απόσταση αναπνοής (και φυσικά μύριζε τσιγαρίλα) με κοίταξε με τις ματάρες της στα μάτια μου, μου χάιδεψε τα μαλλιά και με ρώτησε αν θα περάσω. Έδωσα το 10εύρω και πέρασα. Κάνα 5λέπτο μετά ήρθε και η Βίκυ στο δωμάτιο , φαινόταν βαριεστημένη(και όντως ήταν όπως αποδείχτηκε στην συνέχεια) Με ρώτησε με βαριά φωνή τι κάνω και πως με λένε. Κάθισε δίπλα μου χωρίς να βγάλει το στρίνγκ της και άρχισε να μου παίζει τον πούτσο μου , μόνο αυτό ενώ με κοιτούσε κατάματα. Εγώ ίσα που έφτανα και χάιδεψα λίγο το μικρό βυζί της. Σήκωσε τα πόδια της πάνω και έβγαλε το στρίνγκ της. Πέρασμα προφυλακτικού . Με ρώτησε πως θέλω να κάνουμε σέξ. Της απάντησα να έρθει από πάνω , αλλά μου απάντησε ότι δεν μπορεί γιατί μόλις έφαγε… Την ρώτησα εγώ με την σειρά μου πώς αυτή ήθελε και στήθηκε στα τέσσερα , καλή στάση σώματος αλλά πέρα αυτού τίποτα άλλο , καμία συμμετοχή σαν να γαμούσα τρύπα σε ντουβάρι… Αλλαγή στάσης , ξάπλωσε ανάσκελα , μπήκα μέσα της , αυτή τύλιξε τα πόδια της γύρω από την μέση της και πίεζε προς τα κάτω , έτσι δεν είχα άνεση κινήσεων αλλά δεν μπορούσα να μπω και βαθιά μέσα της . Της είπα να χαλαρώσει λίγο , σεξ κάνουμε όχι ελληνορωμαϊκή…αλλά δεν το έπιασε. Μετά από λίγο τελείωσα. Ούτε δέκα λεπτά στο δωμάτιο δεν πρόκειται να τη ξαναπάρω , θα περνάω μόνο για να βλέπω τα ωραία της μάτια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Όνομα κοπέλας
Βίκυ
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
189.450
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού