Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 246 10
Γενική βαθμολογία
 
2.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
1.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
1.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
1.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
1.0
Δεν πρόκειται για κριτική κοπέλας,αλλά για ενημέρωση των συναγωνιστών για την σιχαμένη τσατσά(μπορεί και πουστοτσάτσο,δεν πολυκατάλαβα) που τραμπουκίζει κόσμο.Μπαίνω που λέτε στο πορνοοίκημα με μηχανοκίνητο συναγωνιστή που είχε παρκάρει ένα σκουτεράκι μόλις και μας παρουσιάζει μια κοπελίτσα την Αννούλα,νεαρά,μελαχροινή,με 2άρι βυζί και ωραίο κώλο.
Πετάει ένα ξερό "η Αννούλα".
Της λέω "Δηλαδή;"
Μου λέει "Η Αννούλα.Τι δηλαδή;"
Απαντώ "Αν την πάρω στο δωμάτιο θα μου κάνει πεντικιούρ ή θα κάνουμε σεξ;"
Λέει "Κάνει σεξ..."
Ξαναπαντώ "Κάνει,αλλά τι ακριβώς κάνει;Αυτό ρωτάω"
"Με δουλεύεις;" μου λέει...
"Δεν σε δουλεύω.Απλά είσαι άσχετη,αγενέστατη και κρίμα για το κοριτσάκι που δεν θα βγάλει το μεροκάματο που θα έπρεπε.Θα πάω λοιπόν να κάνω την βόλτα μου και αλλού και όταν θα βρώ πιο ευγενική υπηρέτρια,που θα μου πεί τι κάνει η κοπέλα,θα πηδήξω να τελειώνουμε"
Αποχωρεί ο συναγωνιστής.
Και τότε αρχίζει έναν εξάψαλμο,ότι όλοι πάμε για να πάρουμε μάτι και δεν περνάει κανείς και για αυτό δεν έχουν δουλειά και τα λοιπά.
Απαντώ και εγώ "Όταν μπαίνει μέσα πελάτης και πετάς ένα όνομα και τέλος,χωρίς να λές τι προσφέρει το προϊόν σου,τότε θα έχεις αναδουλειά,γιατί βρωμάει μουνί ο τόπος και δεν θα παρακαλάνε για την κάθε κοπέλα,όσο όμορφη και να είναι,πόσο μάλλον αν το παίζεις τσαμπουκάς και τραμπούκος.Τα λεφτά που πάρεις απο εμένα,τα βγάζει ένα παιδί στην ηλικία της Αννούλας με 8 ώρες δουλειάς και εσείς το πολύ ένα δεκάλεπτο,οπότε λίγος σεβασμός θα ήταν απαραίτητος.Καλή σας νύχτα."Και έφυγα σαν μοναχικός καβαλλάρης με φόντο το ηλιοβασίλεμα.Κάτι είπε μετά την έξοδό μου,αλλά χέστηκα.Πραγματικά κρίμα να σου την σπάει η κάθε σάπια λεκανατζού,ενώ θα μπορούσες να περάσεις τέλεια,απλά και μόνο αν δεν υπήρχε καν στο χώρο.Πιστεύω ότι κάτι πρέπει να γίνει στον τομέα των τσατσάδων,καθώς έχουν αποθρασυνθεί και σου χαλάνε τον οίστρο.Μαύρο στην υπηρέτρια!!!Το σπίτι κατα τα άλλα είναι πολύ καλό και οι κοπελιές αστέρια.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Άννα
iceman1988
Ανώτερος
Εγγραφή:
28 Ιουλ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
81
Likes:
7.059
Πόντοι:
6.265
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού