Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 73 10
Γενική βαθμολογία
 
7.7
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
η επίσκεψη πραγματοποιήθηκε Κυριακή μεσημέρι στις 13.10 . Σε αυτό τον οίκο έχω να γαμήσω πάρα πολύ καιρό . Κακός , δεν τον επισκέπτομαι συχνά και μερικές φορές βρίσκεις καλές περιπτώσεις , όπως την σημερινή. Ενώ δεν έχει και πολύ κόσμο , έτσι κάθεσαι με την ησυχία σου. Σήμερα δούλευε η Τάνια , είναι η 3ή φορά που την βλέπω τους τελευταίους μήνες. Πρόκειται για μια ξανθιά Ρωσίδα(όπως είπε) 34 χρονών. Είναι κοντή με πιασηματάκια , 3άρια βυζιά ελαφρώς πεσμένα και στρογγυλή κωλάρα . Έχει άσπρη επιδερμίδα καλή. Πλήρωσα και πέρασα στο δωμάτιο . Η Τάνια δεν άργησε να έρθει μίας και δεν υπήρχε άλλος πελάτης. Είπαμε αρχικά τα γνωστά , ονόματα ηλικίες μπλα μπλά . Της έβγαλα τα κόκκινα εσώρουχα που φορούσε και ξεκίνησα φούλ επίθεση στα βυζιά της , οι ρόγες της γρήγορα ανταποκρίθηκαν και άρχισα να της ρουφάω , αυτή έβαλε το χέρι της ανάμεσα στα πόδια μου και άρχισε να μου χαϊδεύει τον πούτσο μου. Μού είπε να ξαπλώσω και μάλιστα μου έφτιαξε και το μαξιλάρι , ανέβηκε από πάνω μου . Ξεκίνησε να με φιλάει στον λαιμό και μετά κατευθείαν στην περιοχή του αφαλού. Έβαλε τον πούτσο μου ανάμεσα στα βυζιά της και άρχισε μία βυζομαλάκια για κάνα δίλεπτο. Πέρασμα προφυλακτικού , πίπα καλή χρησιμοποιώντας τόσο τα χείλη της όσο και την γλώσσα της . Πέρασμα από αρχίδια δεν έκανε αλλά δεν ζήτησα κιόλας. Την σταμάτησα και της είπα να πάει να κάτσει στην πολυθρόνα . Έσκυψα μπροστά της άνοιξα τα πόδια και της τα έφερα πάνω από τους ώμους μου και άρχισα να γλύφω το μουνάκι της . Άρχισε να αναστενάζει και να με πιάνει από τα μαλλιά τραβώντας τα . Της είπα να σηκωθεί και κάθισα εγώ στην πολυθρόνα και την ανέβασα από πάνω μου. Αυτή ακουμπώντας τις πατούσες της στα πλάγια της πολυθρόνας άρχισε να κάνει βαθιά καθίσματα πάνω στον πούτσο μου. Πολύ καλή συμμετοχή και έπεσαν και τα πρώτα γλωσσόφιλα. Αλλαγή στάσης την έστησα στα τέσσερα στην άκρη του κρεβατιού για πισωκολλητο. Καλή στάση σώματος είχε τουρλώσει την στρογγυλή κωλάρα της ώστε να εκμηδενίσει και την διαφορά ύψους που είχαμε . Άντεξε και στους γρήγορους και δυνατούς ρυθμούς που μου αρέσει να γαμάω στο πισωκολλητό. Τρίτη και τελευταία στάση ιεραποστολικό , εκεί είχα την ευκαιρία να ασχοληθώ πιο πολύ με τα βυζιά της αλλά και να ανταλλάξουμε περισσότερα γλωσσόφιλα. Την γαμούσα και όταν ένιωσα ότι ήρθε η ώρα να τελειώσω την ρώτησα αν θα μπορούσα να χύσω στις βυζάρες της και απάντησε ότι είναι καλύτερα να χύσω στο μουνί της. Μετά από λίγο τελείωσα , έκανα να σηκωθώ και με έπιασε από τα κωλομάγουλα μου και με τράβηξε μέσα της και άρχισε να κουνάει την λεκάνη της ενώ παράλληλα δεν με άφηνε να ανασάνω από τα γλωσσόφιλα. Σηκώθηκα το ίδιο έκανε και αυτή , μου έφερε χαρτί και μου έβγαλε η ίδια το προφυλακτικό . Στο δωμάτιο έκατσα σχεδόν 20 λεπτά , η κοπέλα είναι για gfe καταστάσεις έχει συμμετοχή δεν βιάζεται καθόλου και το τίμησε το 20έυρω. Οι μιλφάκιδες ας κάνουν μια βόλτα να την κοζάρουν….

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Νοεμβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Τάνια
n.smirni76
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
29 Αυγ 2010
Μηνύματα:
Κριτικές:
Likes:
185.634
Πόντοι:
45.465
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 pistolpit, @.Dod0s, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 1 ακόμα μέλος

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού