Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 49 10
Εκκρεμεί έγκριση
Sex Studio 91842
Γενική βαθμολογία
 
4.1
Εμφάνιση κοπέλας
 
5.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
4.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
3.0
Η συγκεκριμενη κριτικη ειναι η πρωτη μου και πιθανων και η τελευταια!Ο λογος που δεν στελνω κριτικες ειναι οτι παντα ενημερωνωμε απο κριτικες αλλων οποτε η μικρη μου εμπειρια απο στουντιο ειναι με standard κοπελες που δεν κλαις τα λεφτα σου και δεν βλεπω τον λογω να προσθεσω αλλη μια γαματη κριτικη στις αλλες 50 που εχει απο κατω!
Αλλα ο μαλακας το Σαββατο ειπα να παω να τσεκαρω την συγκεκριμενη μιας και απο τις φωτογραφιες που ειδα(εχω αδυναμια σε μεγαλους βυζους)μου αρεσε!!
Παρκινγκ χαλαρο μιας και ειμαι με μηχανη και χτυπαω το κουδουνι!Μου ανοιγει μια ευγενεστατη κυρια γυρω στα 60 και μου λεει οτι εχουν βαρδια 2 κοπελες μια απο Ρουμανια και μια απο Σαν Μαρινο!!Ερχετε η πρωτη, αδιαφορη μιας και δεν μου αρεσουν οι πολυ αδυνατες και μπαινει και το εν λογω τεμαχιο στο σαλονι!Απο σωμα ηταν πραγματικα στα γουστα μου ,το προσωπο μετριο(καλα κανει και δεν το δειχνει στις φωτογραφιες) και μιας και η καυλα ειχε φτασει στο απροχωρητο δινω ο μαλαλας και 70€ για extra!!
Μπαινω στο δωματιο,βγαζω ρουχα και μπαινω στο ντους....σε καποια στιγμη ακουω την πορτα ενω ημουν μεσα στο ντους και την βλεπω να μπαινει μεσα και να κοιταει δεξια - αριστερα και πισω απο την πορτα....της λεω οτι ειμαι στο ντους βγαινει εξω και μπαινει μετα απο 1 λεπτο την ωρα που εβγαινα.Αρχιζει ενα Γ Ε Λ Ο Ι Ο αισθησιακο χωρο και ακολουθει διαλογος:
Τεμαχιο:Πως σε λενε?
Εγω:Της λεω.
Τεμαχιο:Τι δουλεια κανεις?
Εγω:Της λεω.
Ολη εκεινη την ωρα που χορευε κοιταζοταν στον καθρεπτη και μου εδινε μια αισθηση οτι βαριοταν, οτι ειναι τοοοσο μουνι που μου κανει χαρη και γαμιεται μαζι μου εστω και με πληρωμη κτλ.
Τεμαχιο:Ξαπλωσε
Το κανω ,καθαριζει το μουνι της με μωρομαντιλο (εκεινη την ωρα μου κοπηκε και η ορεξη για γλυφομουνι)και αρχιζει μια ελλεινη ακαποτη πιπα ,τοσο χαλια που μου θυμησε την πρωτη φορα που με πιπωσε μια συμμαθητρια μου στα 15!Επιανε το καυλι με τα 2 δαχτυλα και πανω κατω,πανω κατω...που να σηκωθει....
Παω να βαλω δαχτυλο και την ακουω:Μη ποναω..Μαλακία
Μετα απο κανα πενταλεπτο την ξαπλωνω ανεσκελα και παω να την τον δωσω στο στομα και μου λεει:
Δεν με βολευει ετσι...
Και πως σε βολευει?
Και αρχιζει την ιδια ελλεινη πιπα με εμενα ορθιο!
Με τα πολλα μου σηκωνετε μου περναει καποτα και αρχιζω να την καρφωνω!!!!
Συμμετοχη??Μηδεν...πιο παθος θα ειχα εαν γαμαγα πλαστικη κουκλα καιOΛΗ μα ΟΛΗ την ωρα κοιταζοταν στον γαμημενο καθρεφτη!Μη ετσι,οχι αυτο, κατσε εκει, πραγματικα αρχισα να ξενερωνω και να νευριαζω!(Ειχα παρει ο ΜΑΛΑΚΑΣ το προγραμμα των 70€ που υποτίθεται εχει μασαζ,69 και ισπανικο)
Μασαζ ουτε που εκανε καμια κινηση,69 μετα την κινηση που ειδα με το μωρομαντιλο μου κοπηκε η χαρα(κανε ενα ντους μωρη βρωμιαρα πριν) και το ισπανικο κρατησε 5 δευτερολεπτα!
Βγαζω την καποτα και της τον δινω στο στομα...
Μου βαζει ενα baby oil στο καυλι και αρχιζει το πανω κατω...
Ξανα καποτα και αρχισα το καρφωμα για κανα 5 λεπτο μεχρι που τελειωσα...
Πριν προλαβω καν να βγαλω την καποτα ειχε εξαφανιστει απο το δωματιο!!
Πριν φυγω με ρωτησε η τσατσα εαν περασα καλα....Ρε πουστη μας δουλευουν??
Συμπερασματα:
Οι καιροι ειναι δυσκολοι και τα λεφτα λιγα...Οποτε τετοιες καριολιτσες οχι το 50€ δεν αξιζουν αλλα δεν θα επρεπε καν να δουλευουν σε στουντιο!Εαν δεν γουσταρει να την πληρωνουν αντρες για να βαζουν το καυλι τους μεσα στο μουνι της να παει να σφουγγαριζει σκαλες!
Πραγματικα παιζει να ειναι η χειροτερη εμπειρια που ειχα ποτε σε μπουρδελο ή Studio!
Παιδες μακαρι να μπορω να σωσω το Πενηνταρικο ή και παραπανω λεφτα που θα εδινε κανεις για αυτο το καριολακι με αυτην την κριτικη!Παρτε PIZZA και τραβηχτε καμια μαλακια με αυτα τα λεφτα ,καλυτερα θα περασετε!!

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Σαμάνθα
Νέο Μέλος
Εγγραφή:
3 Ιουλ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
0
Likes:
0
Πόντοι:
0
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
12 Μαΐου, 2014
2 κριτικές για Σαμάνθα και οι 2 χάλια...πωπωπω ευχαριστούμε μάγκες για την προειδοποίηση!!!Γερο-μύστηςΓερο-μύστης
12 Μαΐου, 2014
+1.
Εξαιρετικά δυνατή περιγραφή της δίκαιης αγανάκτησής σας!!!
Να ξαναγράψετε για τις εμπειρίες σας.
14 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Thanks !! Απάντησες στο σχόλιό μου στην προηγούμενη κριτική.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3