Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 61 10
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Φυτιλιασμένος χθες βράδι βρέθηκα Λιοσίων για να τιμήσω την Ελένη,η οποία όμως απουσιάζε και ο χαβαλές τσάτσος μου παρουσιάσε την Άννα-Μαρία,κοντό ξανθό έκφυλο μαλλί,3αρια βυζιά,τατουάζ πεταλούδα στην πλάτη πάνω αριστερά και υπέροχα πατουσάκια βαμμένα κόκκιναΓλώσσαΜεγάλο χαμόγελο.Αμέσως καβάλησε έταιρο συναγωνιστή και του έκανε έναν χωρό αλλά στριπτιτζού ενώ εμένα μου είπε να περιμένω να έρθει κι η σειρά μου να με καβλώσει.Μετά από κανά 3λεπτο κι ενώ ο τύπος την έκανε ήρθε πάνω μου κι άρχισε να χαιδεύει το καβλί μου και να με φιλάει στο λαιμόΜεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο.Όλα τα σημάδια προμήνυαν φόλα αλλά είπα να το ρισκάρω.Μπήκα στο αριστερό δωμάτιο το οποίο ήταν πραγματικά επιπέδου στούντιοΚουλΚουλ,έκανα το μπανάκι μου,ξάπλωσα και περίμενα την πουτάνα.Ήρθε μετά από κανα 10λεπτο με αγκάλιασε και μου έδωσε μερικά πεταχτά φιλιά.Αφού έγλυψα τα ζουμερά βυζιά της μου έκανε μια ωραία ισπανική,πέρασμα καπότας κι ένα πολύ επιθετικό βαθύ τσιμπούκι.Είχα καβλώσει πάρα πολύ,την σταμάτησα και της είπα να ανέβει από πάνω μου.Πολύ καλή συμμετοχή και δυνατός ρυθμός.Το μουνί της είχε ωραία αίσθηση και οι ατάκες της αρκετά αληθοφανείς.Γύρισμα στα 4 με πολύ ωραία θέα κώλου-τατουάζ και κατάθεση.Με ρώτησε αν ήταν η πρώτη μου φορά μαζί της γιατί κάτι της θύμιζα.Της απάντησα ναι και μου είπε ότι με περιμένει πάλι.Αρκετά καλή κατάθεση που δεν περίμεναΣπασίκλαςΕμμμμ.Η ατάκα του τσάτσου όταν τον ρώτησαν τι πρόγραμμα κάνει η κοπέλα''αυτό το κανονίζεις μαζί της μέσα στο δωμάτιο''Μεγάλο χαμόγελοΜεγάλο χαμόγελο

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 14, 2009
Όνομα κοπέλας
Άννα-Μαρία
kostakis27
Ανώτερος
Εγγραφή:
22 Ιουλ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
124
Likes:
6.288
Πόντοι:
5.097
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, PEODAS

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού