Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 140 10
Sex Studio 312663
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Εμφάνιση κοπέλας
 
10.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Έχοντας δει τις φωτογραφίες αυτής της κοπέλας , δεν υπήρχε περίπτωση να μην την τιμήσω στην πρώτη ευκαιρία. Μιλάμε για έργο τέχνης . Όπως θα έλεγε και ο Γιάννης Ντουνιάς : "Αριστούργημα σου λέω ,αριστούργημα" .
Βέβαια σύμφωνα με το πορνοδυναμικό αξίωμα, η θερμότητα μιας ιερόδουλης στο κρεβάτι , είναι αντιστρόφως ανάλογη με την εμφάνισή της. Οπότε περίμενα ότι η κοπέλα θα είναι κρύα .
Αλλά πήρα το ρίσκο... Ας είναι
Κατέφτασα στο στούντιο Μελαντίας, τυπικά είδα και τις 2 κοπέλες της βάρδιας ( η άλλη ήταν μια Τζίνα, ενδιαφέρουσα φάνηκε , αλλά ο στόχος είχε κλειδωθεί ).
Για την περιγραφή της υπάρχουν και οι φωτογραφίες. Το ωραιότερο πλάζμα του κόζμου .
"Θα επιλέξω τη Ναόμι" είπα στην κυρία της υπηρεσίας και μου είπε τα προγράμματα. Το 69 στα 70€ (άουτς!) . Πάνω που πάω να δώσω τα 70 , μου λέει και με 80 το ελεύθερο .
Όταν μια τέτοια κουκλάρα σου προσφέρει ελεύθερο , είναι αμαρτία να μην το πάρεις. Κι τί θα κάνω , αν δω τον Βαλαβανίδη έξω από την πόρτα του Παραδείσου και με ρωτήσει : "Σου πρόσφερε ελεύθερο και δεν το πήρες? Αμαρτία τέκνον μου". Για 10 ψωροευρώ να χάσω τον Παράδεισο ? Δεν γίνεται... 80 ευρώ λοιπόν και ελεύθερο στοματικό. Γλώσσα
Μπήκα στο δωμάτιο , έκανα ντουζ και περίμενα. Ήρθε η κοπέλα . Δέχτηκε επίθεση από την πόρτα με φιλιά παντού , σε όλο το σώμα. Δυστυχώς , δεν άφηνε γλωσσόφιλα (ακόμα εκεί θα ήμουνα Ντροπή ) Παιχνίδι στον καθρέφτη στα όρθια , τριψίματα , και σε λίγο της είπα να πάμε στο κυρίως μενού. Ξεκίνησε το ακαπέλλα τσιμπούκι , με εμένα να την βλέπω. Δεν ασχολήθηκε με την γύρω περιοχή. Μετά γύρισε σε 69 για να της ανταποδώσω τον στοματικό έρωτα . Όλα τα λεφτά. Η αίσθηση απίστευτη.
Η πίπα της ήταν λίγο δυνατή και κάπου ψιλοπονούσα , αλλά δεν πειράζει. Μετά της είπα να σταματήσει για να μην έχουμε πρόωρο τέλος , και απλά συνέχισα εγώ .
Έβαλε προφυλακτικό και κάναμε σεξ σε στάση reverse cow-girl. Με εντονη συμμετοχή από μέρους της και πολύ καλές διεισδύσεις. Για αρκετή ώρα , χωρίς να κουραστεί , μέχρι τέλους. Όχι πολύ social time μετά το sex . Έφυγε, και απλά με ρώτησε αν πέρασα καλά , αν ήταν όλα οκ, κλπ
Συμπερασματικά , για τα δεδομένα της ομορφιάς της , στο δωμάτιο ήταν καλή. Σίγουρα δεν είναι η ανάφτρα PSE , δεν ξεχνάς ότι είσαι με γυναίκα επί πληρωμεί , αλλά εγώ προσωπικώς θα την ξανατιμήσω
Κάπως δύσκολη η συνεννόηση . Δηλώνει ιταλίδα, αλλά ιταλικά δεν μιλάω, οπότε λίγα αγγλικά, λίγα ελληνικά και κάνα δυο χειρονομίες

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Ιανουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Ναόμι
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 2 άλλα μέλη

Σχόλια

7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
08 Μαΐου, 2014
Φίλε Eisenfaust, πολύ ωραία η κριτική σου και με χιούμορ!

+1(3/3)
08 Μαΐου, 2014
+1 και από εμένα, διάβασα αυτά που ήθελα να μάθω
08 Μαΐου, 2014
είναι από τα καλά κοσμήματα, ελπίζω να συνεχίσει τις καλές υπηρεσίες.
Μοναδικό μείον η επικοινωνία, αλλά στον έρωτα, τα λόγια απλά πιάνουν χώρο που δεν πρέπει.
08 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Μια ωραια κριτική με χιουμορ αλλα και με τις απαραίτητες πληροφοριες.
+1 και απο εμενα (7/7)
08 Μαΐου, 2014
Ανοιξε κανενα λεξικο φιλε μου καλε...πλασμα του κοσμου ειναι...Κεφάλι σε τοίχο!
08 Μαΐου, 2014
Allora con tizi come me e Cheyenne che parliamo e conosciamo l'italiano almeno problemi di comunicazione con questo...capolavoro che si chiama Naomi non ci saranno Μεγάλο χαμόγελο +1 da parte mia per questa recensione !!
08 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Άκουσε και λίγο ΛΕ-ΠΑ
7 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 7