Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.6 198 10
Sex Studio 236270
Γενική βαθμολογία
 
9.3
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
10.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
10.0
Δεν ξέρω αν έβαλα την κριτική στο σωστό στούντιο. Είναι σε αυτό που ανεβαίνεις τα σκαλιά . Τέλος πάντων.
Σπάνια δοκιμάζω καινούριες κοπέλες . Δύσκολοι οι καιροί, δεν ξεφεύγω από τα στανταράκια μου. Αλλά έχοντας διαβάσει τόσες σελίδες επί σελίδων για την Μαντόνα, το ρίσκαρα. Και μάλιστα , κακώς το είχα αργήσει.
Ο χώρος νορμάλ , με ντουζάκι. Η υπηρεσία καλή.
Η Μαντόνα είναι milfάρα 30φεύγα, ελληνίδα, νορμάλ από κιλά, ξανθιά με διάφορες ανταύγειες και ,κατά τα ειωθότα, κάποιες πλαστικές Λύπη Πρόγραμμα με 69.
Στο δωμάτιο η Μαντόνα δικαιολόγησε την φήμη της. Σκυλί του πολέμου. Απίστευτα προκαταρκτικά, φιλιά , γλειψίματα , παιχνίδια (έφερε και ένα δονητή μαζί της ), kinky λεξιλόγιο . Πίπα σεμιναριακή με μαεστρικό και ατέλειωτο καραμέλωμα στη γύρω περιοχή . Δυνατό ball fucking στο στόμα της. Ο,τι θες στην κυριολεξία το έχεις. Σεξ σε διάφορες στάσεις, με συμμετοχή αληθοφανή και απίστευτες αντοχές στο σφυροκόπημα.
Σε γενικές γραμμές , σούπερ. Είναι μια κοπέλα ανάφτρα. Που θα "ανεβάσει" και τον πιο απαιτητικό πελάτη. Που ξέρει την δουλειά και την κάνει καλά. Καταλαβαίνεις ότι είναι μια κοπέλα που θα σταθείς και θα ξαναπάς. Μια κοπέλα που θα ξεχάσεις ότι συνευρέθηκες επί πληρωμεί μαζί της. Κάνει τη διαφορά
Επίσης , είναι αρκετά έξυπνη και με πνεύμα.
Δεν θυμάμαι αν στα προγράμματα είπε και πρωκτικό Χμμμ;
Δουλεύει τα πρωινά στο Κασσάνδρας πάνω , μόνο , από ότι μου είπε. Και τις Κυριακές τα απογεύματα. Σάββατο όχι.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Οκτωβρίου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαντόνα
Eisenfaust
Ανώτερος
Εγγραφή:
11 Απρ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
58
Likes:
2.597
Πόντοι:
7.276
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Rebesqieu, mad_max, ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ και 3 άλλα μέλη

Σχόλια

6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2014
1. Σωστα το εγραψες στο 4Α εργαζεται η Μαντονα
2. Οχι, δεν κάνει πρωκτικό.
3. Απουτα σωστος σε οτι περιέγραψες.
4. Φυσικά +1 (1/1)
07 Μαΐου, 2014
Να'σαι καλά !
08 Μαΐου, 2014
Τυπε κανει και deepthroat η κοπελα? και σε τι επιπεδο?
08 Μαΐου, 2014
επιστροφή στην πραγματικότητα !!!
τι νέα από τις 4 Οκτωβρίου του 2014 ?? Μεγάλο χαμόγελοΧαμόγελο
08 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Κάνει και πολύ καλό μάλιστα
09 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

φαίνεται ότι δεν κατάλαβες το πείραγματακι μου ...Χμμμ;

το σχόλιο σχετίζετε με την απορία μου που την βρήκες και πως την επισκέφτηκες Οκτώβρη του 2014 ενώ σήμερα είναι Μάιος του 2014 ?
6 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 6