Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.8 9 10
Ξενοδοχεία 29414
Γενική βαθμολογία
 
8.8
Χώρος (γενικά)
 
9.0
Καθαριότητα
 
9.0
Εξυπηρέτηση προσωπικού/service
 
8.0
Διακριτικότητα
 
10.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Όταν ξεκινούσα από το σπίτι για το ραντεβού μου για καφέ, με μια παλιά γνωστή δεν φανταζόμουνα ότι θα είχε τέτοια κατάληξη. Η μια κουβέντα έφερε την άλλη, το ένα υπονοούμενο το επόμενο για να βρεθούμε στο Centrotel
Ένα ξενοδοχείο το οποίο ήταν «μονόδρομος», μιας και οι πενιχρές μου γνώσεις, ομολογώ, σε αυτό τον τομέα, δεν μου έδιναν άλλη κοντινότερη και καλύτερη –ίσως- επιλογή.
Η είσοδος δεν θύμιζε ξενοδοχείο ημιδιαμονής, (και ίσως και να μην είναι) όπως επίσης και η reception. Το hall μεγάλο και πολυτελές. Το δωμάτιο του πέμπτου ορόφου (Νο 502) που διαδραματίστηκε η συνάντηση μας, ευρύχωρο, καθαρό με όλα τα απαραίτητα αξεσουάρ. Μπουρνούζια, πετσέτες, αφροντούς, air condition, μεγάλο κρεβάτι, ψυγείο, mini bar, TV της οποίας δεν κάναμε χρήση. Ηχομόνοση καλή, δεν ενοχληθήκαμε από κάτι και φαντάζομαι δεν ενοχλήσαμε.
Αν και η μικρή μου πείρα, όπως προείπα δεν μου επιτρέπει συγκρίσεις με άλλα ανάλογα δωμάτια, μου φάνηκε αξιοπρεπέστατο χωρίς όμως να μπορώ να το χαρακτηρίσω και lux. Δεν είχαμε όμως κανένα παράπονο.

Η τιμή στα 30 ευρώ, μια τιμή που από αυτά που μού έχουν πει άλλοι φίλοι, θεωρείτε τσιμπημένη. Η κυρία στην reception διακριτικότατη τόσο στη είσοδο όσο και στην έξοδο μας μετά από δυο ώρες περίπου διαμονής.

Αυτά για τις εντυπώσεις μου από το Centrotel χωρίς να σημαίνει ότι και πιθανές δικές σας, θα είναι απαραίτητα ανάλογες.....
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού