Λεπτομέρειες αξιολόγησης

8.3 121 10
Γενική βαθμολογία
 
9.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
10.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
9.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Λίντα, μια κοπέλα θρύλος στο χώρο του αγοραίου έρωτα, θεωρώ πως κάθε στουντιάκιας πρέπει να την έχει τιμήσει τουλάχιστον μια φορά. Προσωπικά είναι η 3η φορά, είναι η κοπέλα που πρώτη μου έμαθε τι είναι pse, και θυμάμαι στο τέλος της συνεύρεσης μας έτρεμαν τα πόδια μου.

Τι και αν πέρασαν 2 χρόνια, τι και αν είμαι πιο έμπειρος υποτίθεται, τι και αν ήμουν το τελευταίο της ρ/β και ήταν κουρασμένη, τι τι τι, δεν υπάρχει "τι" για την Λίντα, πάλι με έκανε και έτρεμα και ο ιδρώτας έσταζε ποτάμι. Ας τα πάρουμε από την αρχή.
Ήταν το τέλος μιας μεγάλης για τα δεδομένα μου τσάρκας, και αποφασίσαμε να την επισκεφτούμε, αν και εφόσον μας ανοίγανε, ήταν η ώρα περασμένη, και αν και εφόσον είχε ελεύθερο δωμάτιο. Όλα κύλησαν κατ ευχήν και σε λίγα λεπτά ήμουν στο δωμάτιο και περίμενα την Λίντα.

Ήρθε μου έβγαλε την πετσέτα και χύμηξε λυσσασμένη να με φάει. Με μερικά κουνήματα, έβγαλε τα εσώρουχα της. Αυτός ο κώλος όσος καιρός και να περάσει παραμένει ποίημα. Άρχισε να με φιλάει παντού με έντονο ρυθμό σε όλο το σώμα. Την τιμητική τους είχαν τα @@ και όπως εκείνη με το δικό της τρόπο λέει "καραμέλωμα αρχιδιών". Πέρασμα προφυλακτικού και η πίπα της Λίντας, θεωρήτε από τις καλύτερες. Βαθειά μέχρι λαρύγγι, απορώ πως ανέπνεε, τον εξαφάνισε σε δευτερόλεπτα, αρκετή ώρα τον είχε στο στόμα της μέχρι να φτάσει να ανέβει επάνω μου. Άγριο κούνημα, σε τρελλούς ρυθμούς, είχα αρχίσει να ιδρώνω. Γύρισμα σε ιεραποστολικό και πάντα παίρνει μαξιλάρι για να το βάλει κάτω από την λεκάνη της, άριστο στήσιμο, με πόδια ψηλά, ανοιχτά, στους ώμους, τα πάντα όλα. Γύρισμα στα 4, και σφυροκόπημα μέχρι τέλους. Δυνατά, και πιο δυνατά, δεν μάσησε καθόλου. Το τέλος με βρήκε μετά από 45 λεπτά προκαταρτικών και έντονου σεξ.

Ο συνεύρεση μαζί της είναι μια μάχη σε ρυθμούς έντονους pse, που έχει έναν νικητή. Όσο πιο πολύ αντέξεις τόσο το καλύτερο. Έψαχνα να βρω την πετσέτα για να σκουπίσω τον ιδρώτα μου, ενώ εκείνη ήδη είχε βγει και είχε φέρει προς τιμήν της λάδι για να μου κάνει και μασάζ να χαλαρώσω. Στο τέλος μου είπε ότι ήταν και κουρασμένη, που να ήταν και ξεκούραστη τι θα πάθαινα.

Κοντολογίς, η Λίντα είναι διαχρονικά από τις καλύτερες εν ενεργεία κοπέλες. Δεν το λέω εγώ, αλλά η πλειοψηφία των ανδρών που την έχουν δοκιμάσει. Σε προσωπικό επίπεδο, και τις 3 φορές έφυγα σούπερ ευχαριστημένος.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 22, 2014
Όνομα κοπέλας
Λίντα
Kerveras
Τιμημένος
Εγγραφή:
16 Απρ 2009
Μηνύματα:
Κριτικές:
91
Likes:
2.770
Πόντοι:
5.195
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 ΒΑΣΙΛΗΣ ΜΠΑΡΟΥΧΟΣ, n.smirni76

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
07 Μαΐου, 2014
Την έχω δοκιμάσει μαζί με τη σημερινή φορά 12 φορές και πραγματικά κάθε φορά μαζί της είναι καινούρια εμπειρία...PSE στο μεγαλείο της....για μένα το καλύτερο VFM των studio. +1 από μένα...
07 Μαΐου, 2014
+1 από εμένα γιατί ό,τι και να γραφτεί για την συγκεκριμένη είναι πιθανότατα το νούμερο 1 εν ενεργεία κορίτσι σε υπηρεσίες και χαρακτήρα, όπως πολύ σωστά έγραψες και εσύ. Προσωπικά την έχω τιμήσει και εγώ 3 φορές και ακόμα τις θυμάμαι, πράγμα που δεν συμβαίνει με τόσες άλλες κοπέλες του χώρου. Απλά ένα μεγάλο μπράβο που τόσα χρόνια κρατάει τόσο υψηλά τον πήχη!
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2