Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.2 203 10
ΠροβεβλημένηHot
Sex Studio 449838
Γενική βαθμολογία
 
8.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
9.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
9.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
9.0
Η Δανάη είναι μια κοπέλα που έχει τύχει να συναντήσω αρκετές φορές στις τελευταίες μου τσάρκες. Νεαρή, με μαύρα μακριά σπαστά μαλλιά, πονηρό/ναζιάρικο μουτράκι σώμα με ελαφρά πιασιματάκια, περιφέρεια με καμπύλες. Το μεγάλο της ατού θεωρώ πως είναι το πλούσιο φυσικό της στήθος, «μαγνήτης» για τα ανδρικά βλέμματα. Ελληνο-Σέρβα με άψογα Ελληνικά. Είχα ήδη μια καλή εμπειρία μαζί της και έτσι στην σημερινή μου βόλτα έμελε να είναι η εκλεκτή της βραδιάς.

Φρεσκάρισμα και αναμονή στο αρκετά καθαρό και άνετο δωμάτιο. Δεν χρειάστηκε να περιμένω πολύ και ήρθε χαμογελαστή. Έβγαλε το σουτιέν της απελευθερώνοντας το στήθος της και ξάπλωσε δίπλα μου. Μιλήσαμε, αστειευτήκαμε αρκετά για να ξεκινήσουν τα πρώτα χάδια και φιλάκια από τις δυο πλευρές. Αρκετά ζεστή και δεκτική καταναλώσαμε πολύ ώρα σε προκαταρκτικά υψηλού επιπέδου, με πολύ ένταση και πάθος.

Επίσης αρκετή ώρα κράτησε η στοματική μου περιποίηση, με την Δανάη να ανταποκρίνεται ικανοποιητικά με άλλοτε δυνατούς, άλλοτε αισθησιακούς αναστεναγμούς και βογγητά, συσπάσεις της λεκάνης της, χάδια στην πλάτη και το κεφάλι μου. Το δικό της στοματικό που ακολούθησε ήταν ποιοτικό, με παιχνίδια της γλώσσας, εναλλαγές ρυθμού και περιποίηση όλης της ευρύτερης περιοχής.

Αφού ακόμα λίγα προκαταρκτικά μεσολάβησαν, ξεκινήσαμε το sex με την Δανάη σε ρόλο αμαζόνας, με πολυ καλή συμμετοχή, αγκαλιές φιλιά, με διάφορες γωνίες στο σώμα της. Στάση τού λωτού για την συνέχεια και ιεραποστολικό. Η συμμετοχή της όσο περνούσε η ώρα έπαιρνε την ανιούσα δίνοντας στην συνεδρία μας καλύτερη ποιότητα.
Ο επίλογος γράφτηκε στα τέσσερα. Δεν βιάστηκε να φύγει, ξάπλωσε δίπλα μου, την πήρα αγκαλίτσα και μιλούσαμε εκμεταλλευόμενοι την σχετική ησυχία. Μια κουβέντα που συνεχίστηκε για αρκετή ώρα και στο σαλόνι συντροφιά με τον mpouzoklido που με συνόδευσε μέχρι εδώ και την Αφροδίτη που ήταν η δεύτερη κοπέλα της βάρδιας.

Μια συνάντηση που κυμάνθηκε σε υψηλούς ρυθμούς gfe σε πλήρη άνεση χρόνου, με μια κοπέλα που μεταξύ μας έχει δημιουργηθεί καλή χημεία και μεγάλη οικειότητα . Είναι ευχάριστη σαν παρουσία, άριστη συνομιλήτρια, με αρκετά καλή τεχνική και αρκετά εκδηλωτική στο sex. Έμεινα πολύ ευχαριστημένος, και δεν θα είχα αντίρρηση για μία ακόμα συνεδρία μαζί της.

Αυτά για την εμπειρία μου με την Δανάη, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Απριλίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Δανάη
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού