Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.9 238 10
Sex Studio 400499
Γενική βαθμολογία
 
6.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
9.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
3.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
4.0
Ο κόσμος είναι πολύ μικρός τελικά. Σε πορνο-έρευνες μου το περασμένο καλοκαίρι στην Κω, εγχώριοι συναγωνιστές μου συνέστησαν για κατάθεση την Μαρία την Ροδίτισσα από το Angels club που λειτούργει στο νησί του Ιπποκράτη. Την είδα, μου άρεσε, άλλα δεν έτυχε να «γνωριστούμε»
Προ μηνών σε μια από τις επισκέψεις μου στο X-Bar είδα μια κοπέλα που κάτι μου θύμισε. Ο φίλος και μέγας πόρνος lagonisian την τίμησε με άριστες εντυπώσεις, και από κουβέντα που είχαμε όλοι μαζί μετέπειτα προέκυψε ότι είναι η κοπέλα που είχα δει στην Κω. Έκτοτε την είχα ξαναπετύχει στο X-Bar, είχαμε μιλήσει λίγο και σήμερα αποφάσισα την στενότερη γνωριμία σε πρόγραμμα με 69.

Η Μαρία είναι μια νεαρή όμορφη κοπέλα με ίσια μαύρα μαλλιά λίγο κάτω από τις ωμοπλάτες. Σώμα με σωστές αναλογίες, φυσικό νεανικό στήθος, περιφέρεια με ελκυστικές καμπύλες, πικάντικη φατσούλα. Δεν είχα ξεκινήσει ακόμα να κάνω ντους όταν μπήκε στο δωμάτιο.

Γδυνόταν όσο σκουπιζόμουν και μιλούσαμε σε πολύ φιλικό κλίμα. Σχολίασε το τατουάζ μου, με ρώτησε το ζώδιο μου, λέγοντας μου ότι αυτή είναι παρθένος.
«Θα πρέπει λοιπόν να σου φερθώ τρυφερά σαν παρθένα» της είπα χαριτολογώντας για να δημιουργηθεί ένα ευχάριστο κλίμα οικειότητας που προμήνυε μια ωραία συνεδρία.
Ήρθε επάνω μου, χαδάκια φιλάκια, γλυψείματα, ως επί το πλείστον από πλευράς μου και λιγότερο από αυτήν για να μην πω καθόλου.
Την ξάπλωσα ανάσκελα και την φίλησα σε όλο της το σώμα μέχρι να καταλήξω στο γατάκι της. Πρώτο alarm! Ανταπόκριση ισάξια παγοκολόνας, χωρίς καμία συμμετοχή εμφανώς αναληθή βογγητά, δείχνοντας καθαρά «ότι δεν ήταν εκεί».....

Με σταμάτησε λέγοντας μου : «Έλα μωρό μου να σε αναλάβω εγώ, γιατί θα τελειώσει ο χρόνος μας και δεν θέλω να σε αφήσω έτσι». Δεύτερο alarm που με έκανε να ξαφνιαστώ, αφού δεν είχα ακούσει πότε κάτι τέτοιο και φυσικά να μειώσει την ερωτική μου διάθεση.
Χωρίς κάποια προκαταρκτικά επικεντρώθηκε σον «μικρό Cheyenne» σε ένα πολύ μέτριο στοματικό με πολύ χέρι, μονότονο και χωρίς καμία επαφή με την γύρω περιοχή και για πολύ λίγη χρονική διάρκεια. Της ζήτησα να συνεχίσει για λίγο ακόμα και χωρίς χέρι αφού σε καμία περίπτωση δεν ήμουν «έτοιμος» για διείσδυση.

«Υπάκουσε», κάτι έγινε και με τα πολλά ήρθε επάνω μου μετέπειτα από δικό μου αίτημα, κάτι που όπως κατάλαβα από τους μορφασμούς της δεν ήθελε. Μετα από λίγο μου ζήτησε ιεραποστολικό, δεν της χάλασα το χατίρι, όμως η συμμέτοχη της ήταν τέτοια, με αναστεναγμούς/βογγητά και εκφράσεις που πιο πολύ σε πόνο παρέπεμπαν παρά σε «απόλαυση» και αντί να σε φτιάχνει έφερναν το αντίθετο αποτέλεσμα. Ήδη έπαιρνα την κατιούσα, την γύρισα στα τέσσερα άλλα η στύση μου πλέον δεν ήταν η κατάλληλη και δεν.......

Της ζήτησα να τελειώσουμε με στοματικό για να κάνει και να πει το Θεϊκό :
Από το διπλανό κομοδίνο, παίρνει το κινητό της, το κοιτάζει και μου λέει: «έχουμε 4 λεπτά ακόμα»!!!!
«ΟΚ, άστο» της λέω και ανέλαβα μόνος μου δράση ζητώντας της να με φιλάει στον λαιμό και το στήθος κάτι που με ερεθίζει αρκετά και σε συνδυασμό με σκέψεις από παλιές ένδοξες στιγμές του παρελθόντος ήρθε στο τέλος κακήν/κακώς μέσα στον προβλεπόμενο χρόνο. (Απορώ ακόμα που τα κατάφερα)

Σηκώθηκε, έκανε ντους, ντυνόταν την κοιτούσα, δεν άντεξα και της λέω :
Che : «Πολύ άγχος βρε κοπέλα μου, γιατί έτσι? ».
Σαφώς κατάλαβε ότι δεν έμεινα ευχαριστημένος για να μου απαντήσει :
Μ : «Γάμισε τα, μας πιέζουν πολύ με τον χρόνο. Λίγο παραπάνω να καθυστερήσουμε μας βάζουν πρόστιμο. Αγχώνομαι. Δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι. Με τον φίλο σου (lagonisian) που είχε περάσει με μεγάλο πρόγραμμα τον έβγαλα νοκ άουτ»
Che: « Γιατί δεν πας τότε στα studio που είναι πιο ελαστικά με τον χρόνο?»
Μ: «Δεν συμφέρει. Τι ? Να κάθομαι τόση ώρα με πελάτη? Εδω μπορεί να βγάλω σε μια ώρα περισσοτερα»
Δεν συνέχισα την συζήτηση, έφυγε, ντύθηκα και κατέβηκα στο μπαρ για να πιω την μπύρα μου συντροφιά με τους φίλους μου, που έμειναν εμβρόντητοι ακούγοντας την περιπέτεια μου.....

Επειδή προσπαθώ να είμαι δίκαιος άνθρωπος, και αφού δεν έχω ακούσει την άλλη πλευρά, στην περίπτωση που τα λεγόμενα της Μαρίας ισχύουν, τότε θεωρώ πως η διεύθυνση της επιχείρησης έχει κάνει μεγάλο φάουλ και χάνει πελάτες. Να δεχτώ ότι έχει σαφή οδηγία για τήρηση του προβλεπόμενου χρόνου, άλλα με τέτοιου είδους δηλώσεις και πράξεις σίγουρα δεν βοηθάει την κατάσταση. Αντίθετα.....
Για να είμαι όμως σωστός τις προηγούμενες 2 φορές σε συνεδρίες μου στο X-Bar ( Ντέλια και Ζέτα) δεν αντιμετώπισα θέμα χρόνου και είχα περάσει αρκετά καλά με ανάλογα προγράμματα..

Δεν θα τα «τσουβαλιάσω» όλα, και δεν είναι του χαρακτήρα μου να προβώ σε ακραίους χαρακτηρισμούς, αφού στον όμιλο έχω περάσει θαυμάσια με άλλες κοπέλες (στα studio), όμως με την Μαρία βίωσα μία από τις χειρότερες εμπειρίες μου. Ίσως η αλήθεια να είναι κάπου στην μέση, ίσως η Μαρία να μην είναι καλή επαγγελματίας, ίσως να ήταν κακοδιάθετη, ίσως να δέχεται πιέσεις όσον αφορά τον χρόνο, πολλά ίσως.....
Απλά πλέον θα προτιμώ να συνευρίσκομαι με κάποια από τα ομολογουμένως όμορφα κορίτσια της αλυσίδας στα studio και όχι στο X-Bar. Βέβαια κάποιες εργάζονται αποκλειστικά εκεί. Θα ζήσω και χωρίς αυτές...........

Αυτά για την εμπειρία μου με την Μαρία, χωρίς να σημαίνει ότι πιθανή δική σας θα είναι απαραίτητα ανάλογη.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρία
Υπηρεσίες
CHEYENNE
Πορνορεπόρτερ
Εγγραφή:
22 Σεπ 2008
Μηνύματα:
Κριτικές:
582
Likes:
577
Πόντοι:
8.805
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 Kaloeros

Σχόλια

4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
06 Μαΐου, 2014
Προσωπικά πέρασα αρκετά καλά με τη Μαρία. Αυτό όμως ίσως να έχει να κάνει με το γεγονός ότι είμαι σχετικά γρήγορος πελάτης, και ειδικά μαζί της ήμουν αρκετά "φτιαγμένος" από πριν, επομένως δεν χρειάστηκαν πολλά προκαταρκτικά για να περάσουμε στο παρασύνθημα. Αλλά...

Τα όσα σου είπε η τσαμπίκα μου δείχνουν ότι θέλει να έχει και την πίτα ολόκληρη και το σκύλο χορτάτο. Δεν μπορείς από τη μια να γκρινιάζεις ότι οι χρονικοί περιορισμοί δε σε αφήνουν να περιποιηθείς τον πελάτη και από την άλλη να λες ότι δουλεύεις μόνο στο χ-μπαρ γιατί σε συμφέρει οικονομικά. Χώρια του ότι το απαξιωτικό ύφος της για τα κορίτσια που δουλεύουν στα στούντιο δε με πείθει για την ειλικρίνεια των παραπόνων της.
P
px75
06 Μαΐου, 2014
Γερμανο-Ελλεϊνίδα ! Γαμώ τους συνδυασμούς ! Γκανιάν ! Money Mouth
(Updated: 07 Μαΐου, 2014) 07 Μαΐου, 2014
Μ : «Γάμισε τα, μας πιέζουν πολύ με τον χρόνο. Λίγο παραπάνω να καθυστερήσουμε μας βάζουν πρόστιμο. Αγχώνομαι. Δεν μπορώ να λειτουργήσω έτσι. Με τον φίλο σου (lagonisian) που είχε περάσει με μεγάλο πρόγραμμα τον έβγαλα νοκ άουτ»

Ναι σιγά μην της βάζουν και προσαύξηση φόρου απλά ΕΜΜΕΣΩΣ ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΠΩΣ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ



Μ: «Δεν συμφέρει. Τι ? Να κάθομαι τόση ώρα με πελάτη? Εδω μπορεί να βγάλω σε μια ώρα περισσότερα»

ΕΠΙΒΕΒΑΊΩΣΗ
08 Μαΐου, 2014
Έλα μωρέ τώρα που τις βάζουν να πληρώνουν πρόστιμο γιατί έκατσαν παραπάνω. Υπάρχουν δεκάδες κοπέλες στην συγκεκριμένη αλυσίδα που τουλάχιστον στο θέμα του χρόνου δεν έχουν κανένα περιορισμό. Αυτές γιατι δεν τις πιέζουν, έχουν υπογράψει άλλη σύμβαση; Μη τα ρίχνουμε και όλα στα μαγαζιά, άμα θέλει η κοπέλα να παίξει μπάλα, παίζει όπου και να δουλεύει και τα παραδείγματα είναι άπειρα. Μαύρο στην κυρία, πήγε 09:30 κλείσανε οι πόρτες, δεν μπαίνει.-
lsh
lsh
4 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 4