Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.1 45 10
Γενική βαθμολογία
 
6.5
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
6.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η επίσκεψη έγινε την Παρασκευή 2/5 στα πλαίσια της απογευματινής μου βόλτας.

Αφού είχα φάει την φόλα από την Λάουρα, αποφάσισα να τελειώσω την βόλτα μου χωρίς δεύτερη κατάθεση. Πέρασα από όλα τα σπίτια της Διδύμου και φυσικά από αυτό όπου συνάντησα την νεαρή Τζώρτζια. Την συγκεκριμένη κοπέλα την είχα ξαναδεί άλλη μια φορά, όπου περιφερόταν ολόγυμνη στο σαλόνι προσπαθώντας να πείσει τους πελάτες να περάσουν. Όμορφη, νεαρή δροσερή παρουσία που περιλαμβάνει ένα μικροσκοπικό, αδύνατο, fat free κορμάκι, μικρό στήθος με καστανές σκούρες ρώγες, λίγα τατουάζ και ένα πονηρό μετα-εφηβικό μουτράκι. Ομολογουμένως μια ευχάριστη παρουσία γεμάτη χαμόγελο και όρεξη για σέξ. Αρχικά ήμουν διστακτικός και η τσατσά για να με ψήσει ήθελε να μου δώσει εκείνη το 20άρικο. Έφυγα αλλά ξαναγύρισα μετά από λίγο για κατάθεση.

Έχω ξαναγράψει για το συγκεκριμένο μαγαζί όποτε δεν θα επεκταθώ στους χώρους. Τα δωμάτια αν και καθαρά και φωτεινά είναι αρκετά μικρά, σαν κελί φυλακής με αποτέλεσμα να με πιάνει κάπως κλειστοφοβία. Παρόλα αυτά, πλύθηκα, ξάπλαρα και περίμενα την Τζώρτζια η οποία δεν άργησε να έρθει. Πέρασε μέσα με χαμόγελο και έβγαλε το μικροσκοπικό φορεματάκι της.

Από την πρώτη στιγμή κατάλαβα δύο πράγματα: ότι η μικρή έχει όρεξη για δουλεία και ότι δεν έχει εμπειρία. Ήταν δεκτική σε όλα τα προκαταρκτικά που της έκανα, φιλάκια, δαγκωματιές, γλύψιμο και ανταπέδωσε και εκείνη χωρίς όμως την μαεστρία μιας έμπειρης πουτάνας. Απλά αντέγραφε τις κινήσεις μου και ακολουθούσε τις οδηγίες μου. Ήταν αρκετά τρυφερή πράγμα που την κάνει να κερδίζει σε gfe αλλά χάνει σε pse και προσωπικά δεν μου πολυαρέσει καθώς προτιμώ πιο σκληρές καταστάσεις. Παρόλα αυτά δεν μπορώ να πώ ότι δεν το ευχαριστήθηκά.

Ακολούθησε πέρασμα καπότας και πιπούλα. Η πίπα ήταν μάλλον μέτρια, με προσέγγιση στο πάνω μέρος του πέους, χωρίς περιποίηση στα αρχίδια ή στην υπόλοιπη περιοχή ενώ παράλληλα μου τον έπαιζε με ένταση, προσπαθώντας μάλλον να με κάνει να τελειώσω. Η πίπα ομολογουμένως είχε διάρκεια, αρκετή μάλιστα και στο τέλος την σταμάτησα για να γαμήσουμε και λίγο. Την ανέβασα τότε από πάνω και μπήκα μέσα της. Ήταν στενή και η αίσθηση ήταν ευχάριστη. Εκείνη συμμετείχε στο γαμήσι κουνώντας την λεκάνη της και παίρνοντας μικρές, ντροπαλές πρωτοβουλίες. Δεν έμεινα παραπονεμένος. Την γύρισα σε ιεραποστολικό όπου συνέχισα να την γαμάω μέχρι να τελειώσω. ΄Επειτά είπαμε δύο μαλακίες, με χαιρέτησε με ένα φιλάκι και την έκανε.

Συνοπτικά θα έλεγα ότι είναι μια καλή παρουσία που οδηγεί σε μια τίμια κατάθεση χωρίς όμως να προσφέρει κάτι το αξέχαστο. Όσοι ερεθιστείτε από το μικροσκοπικό κορμάκι της και το όμορφο μουτράκι, περάστε χωρίς δεύτερη σκέψη αλλά μην έχετε πολλές απαιτήσεις. Με περισσότερη θέληση όμως και δουλεία, θα φτάσει μακρυά.

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Φεβρουαρίου 05, 2014
Όνομα κοπέλας
Τζώρτζια
Τιμημένος
Εγγραφή:
22 Ιαν 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
141
Likes:
47
Πόντοι:
4.215
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 doc_lin, fouxter

Σχόλια

3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2014
Είναι η γνωστη Τζωρτζιανα που ειχε κανει καλες είσπραξης στο Μεταξι στην Κολωνου 30 πανω.Απειρη δεν τη λες καθως εχει δουλεψει καποια χρονια εδώ.Στο δεκαρικο εκανε αυτά που περιγραφεις στην κριτικη σου(αυτό το gfe το ντροπαλο και amateur στυλακι)και κατ εμε αξιζε.Στο 20αρι εμενα δεν μου παει να την τιμησω δεν προσφερει κατι εξτρα για να δελεασει τον πελατη..
06 Μαΐου, 2014
Για Μεταξουργείο, στο δεκάρικο, καλή ήταν η Τζωρτζιάνα.
Για είκοσι, ούτε με σφαίρες.
BO
Bill OldKostas
29 Μαΐου, 2015
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Συμφωνω απολυτα. Την ειχα παρει κι εγω στο κολωνου 30, χωρις να είναι κατι το ιδιαιτερο. Για εικοσαρικο δε το συζητω. Ουτε λογος να γινεται.
3 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 3