Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.4 148 10
Γενική βαθμολογία
 
8.0
Εμφάνιση κοπέλας
 
8.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
8.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
8.0
Βραδυ Σαβατου με την ωρα να εχει παει περιπου24.30 μεσανυχτα και αφου περιπλανομουν με το μοτο περασα απο λιγα μαγαζια στη φυλης για να δω τα συνηθησμενα οπου επικρατουσε νεκρα καποια μαγαζια κλειστα λιγοστος κοσμος νωχελικη κατασταση ετσι λοιπον αφου το σκεφτηκα εντονα 50ευρω ειναι αυτα λεω ας παω καπου να περασω πραγματικα καλα οποτε επελεξα για αλλη μια φορα το στανταρακι μου που θα περναγα πολυ καλα την Βικυ ωριμη προμιλφ στα 30φευγα.Παω λοιπον κροκεων δινω το 50ευρω μπαινω δωματιο και μετα απο λιγο ερχεται η Βικυ με ορεξη και αρχιζει χαδια φιλια γλειψειμο αρχιδιων ενω εγω της χαιδευα το μουνακι επισης πεσανε και αρκετα φιλακια στη συνεχεια αρχισα να φιλαω και να γλειφω τα φτιαγμενα αλλα με φυσικη αισθηση βυζια της στη συνεχεια της εγλειψα λιγο το μουνακι και μετα ξεκινησε μια πιπα με καποτα βαθια αρκετα καλη.Ετσι αφου ειχα φτιαχτει για τα καλα με καβαλαει η και αρχιζει να κανει ιππασια πανω στον πουτσο μου μετα απο λιγο την γυριζω σε ιεραποστολικη σταση οπου κρατηθηκα για λιγη ωρα σημερα ειχα διαρκεια με την βικυ να βγαζει κραυγες μετα απο λιγο κατεθεσα.Ηταν μια πολυ καλη καταθεση με μια καλη και ωραια γυναικα την Βικυ που εχει σωμα αρκετα καλο και επιδερμιδα επισης να πω οτι η κοπελα ειναι Ελληνιδα οποτε ενας ακομα λογος να περασω σκεπτομενος καπως πατριωτικα ηταν πολυ καλα το ευχαριστηθηκα

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαΐου 04, 2014
Όνομα κοπέλας
Βίκυ
Υπηρεσίες
Τιμημένος
Εγγραφή:
25 Οκτ 2011
Μηνύματα:
Κριτικές:
146
Likes:
42
Πόντοι:
1.456
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2
Διάταξη
Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού
04 Μαΐου, 2014
Ωραία κριτική, αλλά σωστός και για το «...σκεπτομενος καπως πατριωτικα...», μιας και τα χρήματα που έδωσες, έτσι έχουν περισσότερες πιθανότητες να παραμείνουν στην Ελλάδα.

+1 (1/1)
04 Μαΐου, 2014
Σε απάντηση ενός προηγούμενου σχολίου

Ευαχαριστω πολυ φιλε φανουρη να σαι καλα
2 αποτελέσματα - εμφανίζονται 1 - 2