Λεπτομέρειες αξιολόγησης

7.3 255 10
Sex Studio 266977
Γενική βαθμολογία
 
6.4
Εμφάνιση κοπέλας
 
7.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
6.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
6.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
6.0
Studio "Mikato" λοιπόν, όπως είναι η ονομασία του στις διάφορες εφημερίδες με αγγελίες. Χωμένο μέσα σε ένα ήσυχο ανηφορικό στενάκι, κάθετο στη Χρεμωνίδου, στο Παγκράτι, μακρυά από περίεργα βλέμματα. Το έχω επισκεφτεί τέσσερις φορές και θα έλεγα ότι οι εντυπώσεις μου είναι διφορούμενες. Ίσως και η χαμηλή βαθμολογία, που προκύπτει από συνδυασμό όλων των επισκέψεών μου, να το αδικεί λιγάκι. Θα ερμηνεύσω πρώτα τη βαθμολογία και μετά θα περάσω στις λεπτομέρειες σχετικά με τις κοπέλες.

Στην εμφάνιση κοπέλας δίνω ένα 7, διότι ο μέσος όρος ηλικίας των κοριτσιών που πήρα τουλάχιστον εγώ ήταν γύρω στα 35 με 37 και διότι δεν μιλάμε για τις εξαιρετικά όμορφες, αλλά μάλλον για τις ψημένες στο χώρο πουτάνες.

Στην συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες... στις τέσσερις, μόνο με την μία το ευχαριστήθηκα.

Χώρος/καθαριότητα: Το σαλόνι και τα δωμάτια είναι πεντακάθαρα. Χαλάστηκα μόνο την τελευταία φορά που φαίνεται ότι είχε κίνηση (παρότι δεν είναι λόγος αυτός) και γάμησα σε υγρά σεντόνια, αν καταλαβαίνετε...

Έχω πετύχει έναν τσάτσο και μία τσατσά που αμφότεροι ήσαν ευγενέστατοι, του τύπου: Τί κάνεις αγόρι μου; Κάθησε μέχρι να έρθει η κοπέλα. Έχεις ξανάρθει; Ότι πρόβλημα προκύψει να μας πείς κ.λ.π.

Parking: Ολόκληρη Χρεμωνίδου.

Απόδοση/τιμή: Είπαμε, μόνο μια φορά το ευχαριστήθηκα.

Και πάμε στις κοπέλες. Την πρώτη φορά πήρα την περιβόητη Κατερίνα, για την οποία έχω βρεί αναφορές στο forum. Μούναρος. Γύρω στα 33, 1.70 περίπου ύψος, ξανθιά, λάγνο βλέμμα, κατα πάσα πιθανότητα καταγωγή από πρώην ανατολικό μπλόκ. Σφιχτό κορμί, τέλειο σφιχτό στήθος. Πρόσχαρη, συζητήσιμη. Αλλά, ψεκάστε, σκουπίστε, τελειώσατε. Αφού τη γαμούσα για περίπου 7-8 λεπτά, βαρέθηκε φαίνεται, σταμάτησε και μου είπε να πάω σπίτι μου να τραβήξω μαλακία...

Την δεύτερη φορά, ήταν η Λίλυ. Μελαχροινή, γύρω στα 30, 1.65 περίπου ύψος, πλαδαρή και γενικά ψαρωμένη γκόμενα. Όχι πολύ ομιλητική. Ελληνίδα μάλλον. Στο κρεβάτι, μη μου άπτου. Μη πονάω, όχι αυτό, όχι εκείνο. Όταν βγήκε από το δωμάτιο, είχε ένα ύφος λές και την βίασα. Μακρυά...

Τρίτη φορά. Η Στέλλα. Μια πανύψηλη Ρωσίδα, κοκκινομάλλα, πάνω από 35 ετών, με καμπύλες, λιγάκι πλαδαρό στήθος. Ομιλητικότατη, με φοβερούς ήχους, υπομονετική. Από τα καλύτερα γαμήσια παιδιά. Δεν θα την ξεχάσω ποτέ. Έφυγα κάτι παραπάνω από ευχαριστημένος και θα ήθελα να την ξαναβρώ.

Την τελευταία φορά βρήκα την Λένα. Και για αυτή έχω βρεί κάτι σχόλια στο forum. Άνω του 1.75, πάνω από 33, ξανθό μπουκλέ μαλλί, ελληνίδα, γαμώ τα σώματα, γυμνασμένη, πολύ έμπειρη, αφήνει ικαοποιημένο τον καθένα. Λίγο το πρόσωπό της δεν μου άρεσε, αλλά μου θύμιζε την Victoria Givens, την πορνοστάρ (ολόιδια μιλάμε) και έτσι το ξεπέρασα αυτό. Αυτό όμως που δεν ξεπέρασα και δεν την ευχαριστήθηκα αυτή την φορά, ήταν ότι δεν είχαν αλλαχτεί τα σεντόνια από τον προηγούμενο πελάτη και ίσως (εικάζω) και από τον προ-προηγούμενο. Εκείνη την ημέρα είχε κίνηση, όπως προανέφερα και περίμενα την Λένα να περάσει από άλλους δύο, πριν έρθει σε μένα και, που παρεπιπτόντος, δεν τους συνάντησα. Καλό αυτό.

Απόφθεγμα: Πριν ξαναπάω, θα πάρω τηλέφωνο για να μάθω αν είναι εκεί η Στέλλα ή η Λένα...

Τα σέβη μου.
Μέλος
Εγγραφή:
15 Αυγ 2007
Μηνύματα:
Κριτικές:
21
Likes:
6
Πόντοι:
10
Ανάφερε αυτήν την κριτική

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού