Λεπτομέρειες αξιολόγησης

6.8 65 10
Γενική βαθμολογία
 
7.2
Εμφάνιση κοπέλας
 
6.0
Συμμετοχή/διάθεση/υπηρεσίες κοπέλας
 
8.0
Χώρος/καθαριότητα χώρου
 
8.0
Συμπεριφορά τσατσάς/τσάτσου
 
7.0
Σχέση αξίας/κόστους
 
7.0
Η Μαρίνα ειναι μια προμιλφ Ρωσσιδα δεν την λες όμορφη ειναι πολυ αδύνατη καστανομαλλα με συμπαθητικό όμως κολαρακι και πρέπει να ειναι και στενομουνα. Εμένα το μόνο που με έκανε να δώσω το εισητηρια ηταν η γεμάτη αυτοπεποίθηση ανακοίνωση της περί πολυ καλού στοματικου. Το είπε με ενα τροπο που είπα δε γαμιεται 10 ευρώ ειναι, ας δοκιμάσω. Μπήκε χαμογελαστή και ηταν πολυ ευγενική στο σοσιαλ πριν, φάνηκε οτι ξέρει να μιλάει σαν άνθρωπος. Αυτό εμένα με φτιάχνει και ερωτικά. Ερχόμενη στο κρεβάτι γονάτισε ανάμεσα στα ανοικτά μου πόδια και μου χάρισε αρχικά ενα πολλα υποσχόμενο για τη συνέχεια αρχιδογλυψιμο. Γλώσσα κατα μήκος του κορμού πολυ ωραία, ρουφηγμα απαλό και αργό της κεφαλής τέλειο και εκεί της λέω βγάλε την καποτα και συνέχισε. Μου λέει οκ είσαι καθαρός, Έλληνας κλπ δίνω +10 και πριν καταλάβω απο που μου ήρθε νιώθω το στόμα να γλυστραει στο πέος μου βαθιά, πιο βαθιά, νιώθω λαρυγγι, πιέζει να ανοίξει το λαρυγγι και ιδού φίλοι μου το σωστό deepthroat performed by Marina. Το έκανε όχι μια αλλα αρκετές φορές, έχυσα τέλεια στο στοματάκι της και έφυγα χωρίς να αναζητώ τον επόμενο στόχο που σημαίνει οτι και υποσυνείδητα πέρασα καλά. Θα ξαναπάω και σήμερα μάλλον να τη βάλω να καβαλήσει...συν την διακορευση του λαρυγγιου της που λατρεύω...,,,

Πληροφορίες Επίσκεψης

Ημερομηνία επίσκεψης
Μαρτίου 02, 2014
Όνομα κοπέλας
Μαρίνα
Kilburn
Ανώτερος
Εγγραφή:
17 Απρ 2006
Μηνύματα:
Κριτικές:
54
Likes:
126
Πόντοι:
5.835
Ανάφερε αυτήν την κριτική
review reaction 1 tremor

Σχόλια

Έχεις ήδη λογαριασμό; ή Δημιουργία λογαριασμού